Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Valve nie pojawi się na E3

33 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2013 o 14:52, Immunis napisał:

@Harunia
Dla mnie valve to bohater bo jako jedyny duży producent zainteresował się linuxem a jeśli
ludzie będą nadal poddawać się monopolowi microsoftu to rynek gier będzie skończony!

Wyjaśnisz, DLACZEGO będzie skończony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo przecież Microsoft zaczął dominować na rynku systemów operacyjnych dopiero niedawno i przez to blokuje dostęp twórców niezależnych do PCta.

Yhy. Czy ja żyję w alternatywnej rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Dared00
Producenci gier dlatego tak się boją nowego Win8 przez sklep, jeśli ludzie się do niego przyzwyczają tylko tam gry będą mogły zaistnieć, to microsoft będzie dyktował warunki, jeśli mu się będzie nudzić usunie OpenGl co już kiedyś próbował zrobić. Da nowe wersje directx które będą działać tylko na nowych wersjach windowsa, właściwie będzie mógł sobie robić co chce a rynek gier będzie musiał się mu podporządkować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 14:52, Immunis napisał:

Dla mnie valve to bohater bo jako jedyny duży producent zainteresował się linuxem

Tja, sam z ciekawości jakiś czas temu zainstalowałem, okazało się że z prawie 300 posiadanych gier mogę zagrać w kilkanaście, z czego większość to crapy z bundli kupowanych dla innych pozycji. Steam na Linuxa to póki co ciekawostka. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 21:36, Jan_Czarny napisał:

Cóż valve próbuje okazać bunt. Tylko czy za ten bunt nie dostanie policzka :)

Jaki bunt? Valve nie było na E3 od kilku ładnych lat. To wy sami napędzacie hype, a później winicie Valve, że rozbija waszą bańkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 12:58, Sanders-sama napisał:

No popatrz, a ja myślałem że to Bethesda i zbroja dla konia to zapoczątkowały... Dzięki
za oświecenie mnie ;-)


Jakiś czas temu jeden z gramowiczów przypomniał, że DLC były już w starych częściach serii Test Drive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 21:38, Dared00 napisał:

> Cóż valve próbuje okazać bunt. Tylko czy za ten bunt nie dostanie policzka :)
Jaki bunt? Valve nie było na E3 od kilku ładnych lat. To wy sami napędzacie hype, a później
winicie Valve, że rozbija waszą bańkę.


Niestety Cię musze zmartwić, nie jestem po rzadnej stronie.

W chwili obecnej zagranie Valve można tłumaczyć jako bunt przeciw M$ i forowaniu directX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 22:46, Jan_Czarny napisał:

Niestety Cię musze zmartwić, nie jestem po rzadnej stronie.

żadnej

Dnia 30.04.2013 o 22:46, Jan_Czarny napisał:

W chwili obecnej zagranie Valve można tłumaczyć jako bunt przeciw M$ i forowaniu directX.

Można to też tłumaczyć tym, że po kiego grzyba mają jechać na E3, skoro nie mają nic do pokazania, a i tak są cały czas w mediach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Szkoda że Valve nie będzie na E3 :(
>ALEŻ BĘDĄ :D jako 1sza ekipa develeporska która zastosuje protytpowe kombinezony HEV z trybem niewidzalnosći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 22:54, Dared00 napisał:

Można to też tłumaczyć tym, że po kiego grzyba mają jechać na E3, skoro nie mają nic
do pokazania, a i tak są cały czas w mediach.

Zresztą E3 upadło na znaczeniu od momentu gdy zamknięto je dla szerszej publiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 22:54, Dared00 napisał:

> Niestety Cię musze zmartwić, nie jestem po rzadnej stronie.
żadnej


Dzięki za zwrócenie uwagi

Dnia 30.04.2013 o 22:54, Dared00 napisał:

> W chwili obecnej zagranie Valve można tłumaczyć jako bunt przeciw M$ i forowaniu
directX.
Można to też tłumaczyć tym, że po kiego grzyba mają jechać na E3, skoro nie mają nic
do pokazania, a i tak są cały czas w mediach.


Także można, ale sfera domysłów zawsze dostanie. Po za tym np. mogą prezentować projekty na przyszłość w szukaniu inwestorów itd.

Więc ani moja ani Twoja opinia. Nie daje pewnego rezultatu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować