Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Soul Sacrifice - recenzja

8 postów w tym temacie

Ja akurat Monster Hunter lubie, ale demo tej gry... kurde ile to grywało się od wydania europejskiego dema. Pomysł na grę świetny, wykorzystywanie konsolki jest dobrze przemyślane. Jak dla mnie gra zasługuje jak na razie na 9- bo do perfekcji no faktycznie gdyby lekko ulepszyli SI było by cudownie! Czekam na zapowiedz 2 części bo ta gra ma potenciał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowym minusem jest angielskie tłumaczenie które porzuciło klimat Legendy o Królu Arturze. W oryginale (JPN) można było spotkać min. Merlina czy też Sir Lancelota - z znanych tylko przez Sony przyczyn zrezygnowali jednak z tego, stąd Lithya teraz nazywa się Sortiara etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 18:10, Greadoit napisał:

Dziś kupiłem PS VITA dla tej gierki :D

W takim razie koniecznie ściągnij Frobisher Says z PSN - świetna prosta gra i do tego za darmo :)

Dnia 30.04.2013 o 18:10, Greadoit napisał:

Dodatkowym minusem jest angielskie tłumaczenie które porzuciło klimat Legendy o Królu
Arturze. W oryginale (JPN) można było spotkać min. Merlina czy też Sir Lancelota - z
znanych tylko przez Sony przyczyn zrezygnowali jednak z tego, stąd Lithya teraz nazywa
się Sortiara etc.

Może dlatego, że Sony chciało, żeby ich nowa gra nie była w świadomości graczy "tym tytułem o legendzie arturiańskiej", tylko "produkcją z wielkimi potworami i fajnym systemem walki"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować