Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pełna wersja darmowych wyścigów Auto Club Revolution już dostępna

8 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Eutechnyx poinformowało, że zakończyła się otwarta beta Auto Club Revolution i każdy może już przetestować pełną wersję produkcji. Warto rzucić okiem na te – jak na tytuł free-to-play – naprawdę solidnie prezentujące się wyścigi.

Przeczytaj cały tekst "Pełna wersja darmowych wyścigów Auto Club Revolution już dostępna" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w becie - całkiem przyjemne. Nie podobało mi się, że trzeba grac przez przeglądarkę. Obsługa klienta też jest nieco niewygodna. Widzę, że dodali cockpit view. To już lepiej niż w GRID2 (trololo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 13:44, SamFiniszer napisał:

Niestety widok z wnętrza jest chyba tylko w tym jedynym BMW :D.

To i tak lepiej niż w GRID2. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, spróbowałem i nie żałuje. Dobrych wyścigów jest mało, a to jest to czego właśnie potrzebowałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem Community Managerem w Auto Club Revolution. W grze i na forum możecie mnie znaleźć pod nickiem Jakub. Dzięki za recenzję, mamy już w naszych szeregach sporo polaków i mam nadzieję że będzie nas coraz więcej.

Odpowiadając na pytania - ACR cały czas ewoluuje i staramy się dodawać ciągle nowe samochody i tory, w tym samym czasie naprawiając błędy jakie w grze występują. Na pewno nie jest to gra pay to win, większość samochodów jest dostępna za Credits w grze i jak widać na tablicach wyników, to darmowe samochody wygrywają większość wyścigów. Cały czas zbieramy opinie graczy (to moja robota) i chcemy stworzyć najlepszą darmową samochodówkę na rynku, więc zapraszam serdecznie!

W przyszłości w Auto Club Revolution będzie można się ścigać samochodami, których jeszcze nie ma w sprzedaży na światowym rynku, to jeden z naszych głównych celów. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie gry - piszcie śmiało, postaram się tutaj zaglądać w miarę możliwości.

Mała ciekawostka o której nikt poza firmą jeszcze nie wie - niedługo rusza polska wersja ACR! :)

Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gierka świetna - całkiem przyzwoity symulator, bardzo dobrze gra się na G27 (oczywiście z wyłączonymi wszystkimi wspomaganiami itp. :P ). No i faktycznie nie jest P2W. Ale mogli by poprawić trochę Force Feedback oraz skrzynie biegów w układzie H (nie działa prawidłowo, trzeba grać na łopatkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować