Zaloguj się, aby obserwować  
bestia

Final Fantasy

688 postów w tym temacie

Mam pytanie odnośnie FF9 Co daje zebranie 100 kart do gry?? Na wielu stronach FF9 pisali teksty typu:"zbierz 100kart a się nie zawiedziesz" lub "Czeka cię miła niespodzianka". Brakuje mi 2 kart i nie wiem czy jest sens sie za nimi uganiać jeśli nic konkretnego nie dają:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 21:01, THE WITCHER1990 napisał:

Mam pytanie odnośnie FF9 Co daje zebranie 100 kart do gry?? Na wielu stronach FF9 pisali
teksty typu:"zbierz 100kart a się nie zawiedziesz" lub "Czeka cię miła niespodzianka".
Brakuje mi 2 kart i nie wiem czy jest sens sie za nimi uganiać jeśli nic konkretnego
nie dają:/


Eee... nie pamiętam, ale jakiś gadżet, niezbyt przydatny zresztą. Musisz jednakże wiedzieć że bardziej chodzi tu o punkty, musisz zebrać tylko jedną kartę z każdego rodzaju i musi ona mieć inny układ strzałek od każdej innej. Jeżeli jednak jesteś na ostatniej płycie i nie masz karty Namingwaya to nie zdobędziesz jej na niej w żaden sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę Namingwaya. Poza tym chcąc zebrać 100kart można mieć tylko po 1 z każdego rodzaju. Ale że każda musi mieć inny układ strzałek z tym będzie ciężko:) Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie przeszedłem FFx :o
Musze powiedziec , ze gra jest wręcz wspaniała ! Fabuła także swietna jak to we wszystkich Finalach.
Postaci nie miałem wykoksowanych ma maksa :P Nawet Celestiali nie miałem ^^
Ostatnią walkę zacyznałem ze łzami w oczach , ale gdy usłyszałem utwór Otherworld ... to łooooo... nabrałem zapału do walki z myslą " ZNISZCZE CIE DRANIU " xD (tak tak, za bardzo sie wczuwam :D )
Pokonałem go za drugim razem ;d Bo zamiast Yuną obronic sie przyzywając summona przed OD''em to przypadkowo nacisnełem trójkąt odpowiedzialny za Defend >.<
Ostatni filmik w grze - niesamowity i wzruszający . Szkoda ze "ON" musiał ''wyparowac'' :P

Hahaaa , ide przejsc gre jesczcze raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 21:46, roforulez666 napisał:

Własnie przeszedłem FFx :o
Musze powiedziec , ze gra jest wręcz wspaniała ! Fabuła także swietna jak to we wszystkich
Finalach.
Postaci nie miałem wykoksowanych ma maksa :P Nawet Celestiali nie miałem ^^

Też nie miałem postaci wymasterowanych na maksa, większość walko kończyłem tak że party ledwo dychało, wprowadzałem Kimahriego i buum.... kamikadze na wroga, dosyć mocny atak, zawsze skutkował

Dnia 27.03.2008 o 21:46, roforulez666 napisał:

Ostatnią walkę zacyznałem ze łzami w oczach , ale gdy usłyszałem utwór Otherworld ...
to łooooo... nabrałem zapału do walki z myslą " ZNISZCZE CIE DRANIU " xD (tak tak, za
bardzo sie wczuwam :D )

Draniu? Ja rzekłbym że Jecht nie robiłe tego specjalnie, draniem raczej był Seymour, Jecht po prostu nie był zbyt dobrym ojcem

Dnia 27.03.2008 o 21:46, roforulez666 napisał:

Pokonałem go za drugim razem ;d Bo zamiast Yuną obronic sie przyzywając summona przed
OD''em to przypadkowo nacisnełem trójkąt odpowiedzialny za Defend >.<

Zdarza się, zgaduje że to był Bahamut?

Dnia 27.03.2008 o 21:46, roforulez666 napisał:

Ostatni filmik w grze - niesamowity i wzruszający . Szkoda ze "ON" musiał ''wyparowac''
:P

Jakoś nigdy nie lubiłem Skejta... W FF X-2 może się skończyc inaczej.

Dnia 27.03.2008 o 21:46, roforulez666 napisał:

Hahaaa , ide przejsc gre jesczcze raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 21:54, Wintesun napisał:

> Własnie przeszedłem FFx :o
> Musze powiedziec , ze gra jest wręcz wspaniała ! Fabuła także swietna jak to we
wszystkich
> Finalach.
> Postaci nie miałem wykoksowanych ma maksa :P Nawet Celestiali nie miałem ^^
Też nie miałem postaci wymasterowanych na maksa, większość walko kończyłem tak że party
ledwo dychało, wprowadzałem Kimahriego i buum.... kamikadze na wroga, dosyć mocny atak,
zawsze skutkował


Taa, jak już byłem w Sin''ie to tylko zmierzałem wprost do ostatniej walki ciagle stosując "Flee" :D

Dnia 27.03.2008 o 21:54, Wintesun napisał:

> Ostatnią walkę zacyznałem ze łzami w oczach , ale gdy usłyszałem utwór Otherworld
...
> to łooooo... nabrałem zapału do walki z myslą " ZNISZCZE CIE DRANIU " xD (tak tak,
za
> bardzo sie wczuwam :D )
Draniu? Ja rzekłbym że Jecht nie robiłe tego specjalnie, draniem raczej był Seymour,
Jecht po prostu nie był zbyt dobrym ojcem


Moze źle sie wyraziłem :D
Nie chodziło i o to ,że sam Jecht był draniem , bo nie był. Chodziło mi bardziej o Jechta jako juz potwora , z którym sie walczyło ;)

Dnia 27.03.2008 o 21:54, Wintesun napisał:

> Pokonałem go za drugim razem ;d Bo zamiast Yuną obronic sie przyzywając summona
przed
> OD''em to przypadkowo nacisnełem trójkąt odpowiedzialny za Defend >.<
Zdarza się, zgaduje że to był Bahamut?


Nie :D Bahamuta wykorzystałem odrazy gdy boss przeszedł na drugą formę. Overdrive Bahamuta zadał mu jakies 17-18k dmg ^^ Chciałem sie obronic chyba Valeforem...ale cholerny TRÓJKĄT :D

Dnia 27.03.2008 o 21:54, Wintesun napisał:

> Ostatni filmik w grze - niesamowity i wzruszający . Szkoda ze "ON" musiał ''wyparowac''

> :P
Jakoś nigdy nie lubiłem Skejta... W FF X-2 może się skończyc inaczej.


Ja nie narzekam :P Mi przypadł do gustu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos gdzie moge sciagnac 3 i 4 plyte do FF 9 [wersja angielska] na Play Station jedynkę? Bo dzialaja mi tylko 1 i 2 a pozostale nie a chcialem sobie w to pograc. To stara gra na PSX, w sklepach juz na te platforme gier niema wie sciaganie ich to chyba juz nie zadne piractwo w koncu niemozna ich zdobyc inaczej :P Jesli ktos wie to prosze o linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 17:04, Ardaren Ziom napisał:

Wie ktos gdzie moge sciagnac 3 i 4 plyte do FF 9 [wersja angielska] na Play Station jedynkę?
Bo dzialaja mi tylko 1 i 2 a pozostale nie a chcialem sobie w to pograc. To stara gra
na PSX, w sklepach juz na te platforme gier niema wie sciaganie ich to chyba juz nie
zadne piractwo w koncu niemozna ich zdobyc inaczej :P Jesli ktos wie to prosze o linka.


google nie gryziexP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sam sproboj znalezc, wszedzie jakies tematy o emulatorach a zadnego konkretu. Jakby to bylo takie proste sam bym juz znalazl dlatego prosze was bo moze ktos jest w tym temacie obeznany i wie lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten sklep www.menago.pl ma chyba oferty sprzed 10 lat!!! Final Fantazy iX za 130 to chyba jakiś żart...
Koleś co prowadzi ten sklep jest jakimś bankrutem skoro prowadzi taki wyzysk... zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 18:16, marcinshinoda napisał:

heh troche wtym prawdy. Przesadzili z ceną, zwłaszcza że on potrzebuje tylko 2 płyt a
nie całej gry:/

racja obalmy te stare komunistyczne rządy wraz z cenami.Dziękuje
a tak na serio to mam te gre poprostu popsuly mi sie 3 i 4 plyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 18:16, Ardaren Ziom napisał:

ten sklep www.menago.pl ma chyba oferty sprzed 10 lat!!! Final Fantazy iX za 130 to chyba
jakiś żart...
Koleś co prowadzi ten sklep jest jakimś bankrutem skoro prowadzi taki wyzysk... zal.pl


przecież to promocja!!!! powinnieneś sie cieszyć że najtaniej na rynkuxD mi też sie wydaje że przesadza zwłaszcza że FFX i XII chodzi po stówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A FF VII nie dostanie się taniej niż za 80 zł (nówka). Tutaj nikt się nie pomylił, te gry po prostu tyle ciągle kosztują. Inna sprawa że zarówno FFX i XII można kupić nówkę w platynie za 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 18:22, Ardaren Ziom napisał:

Bezkitu ten kolo pomylił głowę z dupą!!!
szlak mnie trafia potrzebuję 3 i4 płytę [tylko]


Cóz, upadł mit, że FF IX można znaleźć teraz tylko w sieci, ohh, jak mi przykro z powodu braku tych dwóch krążków, ale w chwili obecnej musisz kupić cały komplet za niesamowicie wysoką cenę 130zł. No chyba, że wolisz je ukraść, ale w tym raczej nikt ci nie pomoże. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować