Zaloguj się, aby obserwować  
T-800

Gta Vice City Połączone z NFS

96 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2007 o 19:22, vauxhall napisał:

Moim zdaniem, to mało realny pomysł. Wymagania skoczyły by wtedy drastycznie w górę. A poza
tym, to niezbyt realny pomysł. Wtedy grafika z NFS musiałaby być tak samo ostra jak w GTA,
a to mało prawdopodobne. Gra by chodziło powoli nawet na najlepszych komputerach.

Dla twojej wiadomości powiem ci że ruscy fani ten mix zrobili a niżej znajdziesz link:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8402&pid=12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest GTA Underground - modzik ruski :P
Wiecej o nim tutaj:
http://portal.centrumxp.pl/forums/thread/245750.aspx
A to z pewnej stronki:
Grand treft auto undeground 2 super mega projekt połączenia grand treft auto gta vice city z need for spend undeground 2. Grafika gry jest taka sama jak w gta vice city całe miasto jest nie zmienione nowe są wyścigi i oczywiście samochody. Pierwsze co musisz zrobić w grze to kupić maszyne. Różnica samochodów z gta vice city jest bardzo duża nowe sterowanie, bajery np. może nam zabraknąć benzyny możemy naprawiać samochody,tuningować lub kupywać nowe z salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:33, vauxhall napisał:

Taką jak NFS Carbon?
Ja nie widziałem i nie grałem w NFS: CARBON to skąd mam wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by było do Vice City dorzucić model jazdy, tuningi i samochody. Ewentualnie ulepszyć grafikę upodabniając do NFS. Na bardziej zmieszany bigos raczej nie miałbym ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 08:29, vauxhall napisał:

Tylko nie gadaj mi tu, że nie widziałeś urywków z Carbona w gazetach i telewizji. Roi się od
tego.

Napewno chcesz wiedzieć ???
A propo ta gra nazywa się -="GTA: VC - NFS: U2"=-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 20:43, Kromster napisał:

ciekawe rozwiązanie mam nadzieję, że fajnie im to wyjdzie

Już to jest, już w to grałem i fajne jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 13:44, PEACE22 napisał:

> ciekawe rozwiązanie mam nadzieję, że fajnie im to wyjdzie
Już to jest, już w to grałem i fajne jest !

to spoko. a wyszlo na kompa czy na cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 19:53, Kromster napisał:

> > ciekawe rozwiązanie mam nadzieję, że fajnie im to wyjdzie
> Już to jest, już w to grałem i fajne jest !
to spoko. a wyszlo na kompa czy na cos innego?

Oczywiście że na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 13:48, piopi napisał:

Fajne trzeba mieć VC żeby odpalić?

>Soryy z post pod postem.
>Nie nietrzeba mieć VC żeby odpalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy tu pitu pitu, a kja o tym mmodzie słyszałem jeszcze gdy twierdził autor że jego kumpel to robi
ja oczywiście jestem sceptyczny do tego pomysłu, i zapewne ten Mod polega na mini misjach wyścigowych oraz nowych modelach aut.... tak czy siak la poprosił bym io Link do tego czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 20:06, Dark SMG napisał:

wy tu pitu pitu, a kja o tym mmodzie słyszałem jeszcze gdy twierdził autor że jego kumpel to
robi
ja oczywiście jestem sceptyczny do tego pomysłu, i zapewne ten Mod polega na mini misjach wyścigowych
oraz nowych modelach aut.... tak czy siak la poprosił bym io Link do tego czegoś

Linka nieznam, ale moge powiedzieć że w tym modzie jest: to same miasto co w GTA: VC, każde auto(nawet czołg) jest po tuningu(niebieski NEON i odjechane felgi[po za radiowozami bo one są odpicowane na maxa]), większość marek jest europejska(Mercedes, Honada, VW itp. itd.), są odblokowane wszystkie części miasta, trzeba tankować paliwo, kody są te same co w GTA: VC, mozna strzelać z giwer, gra się Tommym i niema misji tylko se jeździsz po mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 14:44, wip_01 napisał:

To jest GTA Underground - modzik ruski :P
Wiecej o nim tutaj:
http://portal.centrumxp.pl/forums/thread/245750.aspx
A to z pewnej stronki:
Grand treft auto undeground 2 super mega projekt połączenia grand treft auto gta vice city
z need for spend undeground 2. Grafika gry jest taka sama jak w gta vice city całe miasto jest
nie zmienione nowe są wyścigi i oczywiście samochody. Pierwsze co musisz zrobić w grze to kupić
maszyne. Różnica samochodów z gta vice city jest bardzo duża nowe sterowanie, bajery np. może
nam zabraknąć benzyny możemy naprawiać samochody,tuningować lub kupywać nowe z salonu.


jak dla mnie to obrazek doskonalej gry zapewniajacej setki godzin grania cos takiego pobiloby sporo rzeczy na rynku juz wiem co bedzie mi sie snilo po nocach:D no coz pozostaje tylko trzymac kciuki i czekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować