Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 4 tuż za rogiem? EA aktualizuje domenę i zaprasza media na "wielką zapowiedź"

10 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Jeżeli potwierdzą się nieoficjalne doniesienia, lada moment dojdzie do zapowiedzi The Sims 4. W sieci znalazło się kilka tropów, które sugerują, że gra wkrótce zostanie zaprezentowana wybranym mediom.

Przeczytaj cały tekst "The Sims 4 tuż za rogiem? EA aktualizuje domenę i zaprasza media na "wielką zapowiedź"" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Simsy od zawsze były czymś a''la symulator budowania swojej wymarzonej chałupki, a Simy bardziej traktowałem jako testerów tego budynku, przy czym na parę godzin się w to wciągało. Na dłuższą metę to jednak wciąż schematyczna gra przeznaczona dla młodszych odbiorców.

Zmiana jaka mogła by ją ożywić to zdecydowanie zmiana mechaniki. Poruszanie się simów, kolizje z obiektami zamiast sztywnych animacji - to mogłoby być coś co zmieniło i odświeżyłoby serię naprawdę. Ano i bardziej urzeczywistniony świat. Trochę mniej kolorów, więcej prawdziwości w wyglądzie simów i mniej tej "lalkowatości".

No i chyba całkowita przebudowa komunikacji pomiędzy simami...
Sporo tego, ale i tak wątpię, żebyśmy zobaczyli coś poza poprawioną graficznie wersją, zawierającą trochę więcej elementów w podstawce niż trójka. Obstawiam skok na kasę, bo EA jednak mnie już od bardzo dawna niczym pozytywnym nie zaskoczyło. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie kolejna kupka okraszona nocnikiem pełnym DLC i płatnych minirzeczy. Dla mnie seria skończyła się na The Sims 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się w trójeczke bardzo sympatycznie grało, ale cóż....komp szwankuje :)
Tak jak Becamer również uważam, że powinni ulepszyc mechanikę w czwartej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko o tym marzę.

Ale tak na serio to jestem ciekaw, co z nową częścią. Pomimo że się wszyscy tak czepiają serii to jest przyjemna na zabicie nudy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miały zapowiedzi chyba jeden dodatek i akcesoria (a premierę będzie miał jeszcze ten nowy), a oni już będą zapowiadać czwartą część? Jeśli wyjdzie za rok to może ma to jakiś sens.

Simsy od zawsze były dla mnie ''odstresowywaczem''. Grałem przez kilka dni, góra dwa tygodnie, po czym zapominałem o nich, grałem w inne gry i znowu do nich powracałem.
Mówię oczywiście o dwójce, bo trójkę planuję kupić w najbliższym czasie (większość dodatków już staniała).

Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serię można kochać albo nie, ale chyba nikt nie zaprzeczy, że premiera The Sims (1) była swego czasu wydarzeniem. Grali w toto chyba wszyscy.

Moja znajomość z TS skończyła się na oryginale (bawiłem się znakomicie, nie ukrywam - pomysł wydawał się wówczas świeży, a i realizacja nie pozostawiała wiele do życzenia), więc nie mam pojęcia, która część jest powszechnie uważana za "najlepszą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż wprowadzenie do Simsów trybu multiplayer byłoby czymś czego wyczekiwali fani serii od dawna. Ale zobaczmy jak to było z multiplayer na przykładzie najnowszego SimCity. Po wydaniu gry ogólny bak możliwości cieszenia się nią, dlaczego ? Bo serwery EA były beznadziejne :/ Cóż nie pozostaje nam nic innego jak tylko mieć nadzieję że z ewentualnymi serwerami w Simsach 4 tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To uczucie, gdy mam wszystkie dodatki do The Sims 1 (oprócz tego Online), a nie grałem w dwójkę i trójkę. I widzę newsa zapowiadającego czwórkę. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować