Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czerwiec w cieniu kolosów w PlayStation Plus

15 postów w tym temacie

Nie chcę fanbojować ale dorzucili by chociaż raz naprawdę porządny tytuł, choćby COD WaW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie chcę fanbojować ale dorzucili by chociaż raz naprawdę porządny tytuł, choćby COD
> WaW :D

Co ma jakikolwiek CoD wspólnego z porządnym tytułem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie chcę fanbojować ale dorzucili by chociaż raz naprawdę porządny tytuł, choćby
> COD
> > WaW :D
>
> Co ma jakikolwiek CoD wspólnego z porządnym tytułem?
+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie chcę fanbojować ale dorzucili by chociaż raz naprawdę porządny tytuł, choćby COD
> WaW :D

CoD porządny, huh? Na szęście o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Playstation, you had my curiosity, but now you have my attention.
Kwiecień i maj dla mnie były raczej średnie w plusie (no poza Hitmanem, którego ściągam jeszcze), ta zapowiedź wydaje się dużo bardziej interesująca. Jako pierwsze spróbuję (w miarę dostępności czasu wolnego) DS, mam małe ciśnienie na RPG.
No i ciekawy jestem jakie pozycje dorzucą jako dostępne przez rok. Konstatując po poprzednich tytułach, będą to exclusivy - God of War, może któryś Uncharted, albo All-star battle royal. Pożyjemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2013 o 18:51, Moooras napisał:

Kolejny dowód potwierdzający moją teorię, że lada miesiąc należy spodziewać się Dark
Souls :D


Chyba jeszcze nie wrzucili tego na PSN. Swoją drogą to właśnie jest promocja na te czerwcowe gry i nawet zamierzałem obie kupić ;) No teraz już tego nie zrobię. Jak już wielokrotnie pisałem SONY grubo przegina z tymi darmowymi grami. Ostatnio co prawda kupiłem THPS HD, ale w porównaniu z orginałem to cienizna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"zwłaszcza tej drugiej" - co tak wszyscy lecą na SotC? Według mnie to właśnie ICO jest tym lepszym tytułem, bardziej kopiącym w emocje, ze zwrotem akcji, przepięknym zakończeniem, które ciśnie łzy z oczu.
Grałem w oba jeszcze na PS2 i SotC wydaje mi się być ciut ciut w cieniu kolosa, jakim jest ICO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie skończyłem Okami, a tu na horyzoncie następne hiciory z PS2, cieszy mnie to ;)
Liczę na coś dobrego w ramach gier dostępnych przez rok, zwłaszcza na PS Vita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować