Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cenega: w Star Trek: The Video Game lepiej nie wybierać polskiej wersji językowej

17 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Star Trek: The Video Game miało zostać przetłumaczone przez Cenegę, ale - jak wyjaśnił Marek Chyżyński, dyrektor generalny firmy - „Paramount zrobił wersje po swojemu, pod czym my się nie chcieliśmy podpisać”.

Przeczytaj cały tekst "Cenega: w Star Trek: The Video Game lepiej nie wybierać polskiej wersji językowej" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie problemu, Cenega ktora tworzy przewaznie fatalne wersje jezykowe nie popiera fatalnych wersji jezykowych tylko dlatego ze nie sa tworzone przez nia?
W skrocie "to nie my spieprzylismy sprawe tym razem dlatego nie polecamy"
To ci dopiero niespodzianka:)
Juz pomijam fakt ze gra jest fatalna, jak kazda gra tworzona na licencji filmu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumie problemu, Cenega ktora tworzy przewaznie fatalne wersje jezykowe nie popiera
> fatalnych wersji jezykowych tylko dlatego ze nie sa tworzone przez nia?
> W skrocie "to nie my spieprzylismy sprawe tym razem dlatego nie polecamy"
> To ci dopiero niespodzianka:)
> Juz pomijam fakt ze gra jest fatalna, jak kazda gra tworzona na licencji filmu:/
.... ktoś by zepsuł produkt i ty miałbyś to wydać, nawet jeśli Ci się zdarzały kaszany to chciałbyś się pod tym podpisać rękami i nogami i zbierał oceny za to? za czyjeś błędy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli według Cenegi lokalizacja jest spaprana, to jak źle może z nią być?
Wrzucili teksty do Google Translate, a za audio robi Ivona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumie problemu, Cenega ktora tworzy przewaznie fatalne wersje jezykowe nie popiera
> fatalnych wersji jezykowych tylko dlatego ze nie sa tworzone przez nia?
> W skrocie "to nie my spieprzylismy sprawe tym razem dlatego nie polecamy"
> To ci dopiero niespodzianka:)
> Juz pomijam fakt ze gra jest fatalna, jak kazda gra tworzona na licencji filmu:/

No chwila, chwila... Firma mimo wpadek jednak trzyma poziom. Kiedy owszem dają ciała, to dają. Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów. Więc co teraz zrobili źle? To, że dbają o jakość na swoim rynku, czy to że w ogóle coś robią? Co do jakości polonizacji, to dzięki nam graczom, stają się coraz lepsze. Jak to możliwe? To proste KUPUJEMY;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 13:22, Jarden napisał:

Nie rozumie problemu, Cenega ktora tworzy przewaznie fatalne wersje jezykowe nie popiera
fatalnych wersji jezykowych tylko dlatego ze nie sa tworzone przez nia?
W skrocie "to nie my spieprzylismy sprawe tym razem dlatego nie polecamy"
To ci dopiero niespodzianka:)

No cóż, przynajmniej tym razem mogą się bez problemów wykręcić, że to nie oni spieprzyli :P Niemniej, rynek wydawniczy w Polsce byłby lepszy bez Cenegi, lub przynajmniej mogliby sobie dać spokój z marnymi polonizacjami oraz blokadami regionalnymi w niektórych przypadkach. Ja już wolę sprowadzać gry z UK, niż wspierać tak marnego wydawcę.

Dnia 13.05.2013 o 13:22, Jarden napisał:

Juz pomijam fakt ze gra jest fatalna, jak kazda gra tworzona na licencji filmu:/

Znajdzie się jednak trochę wyjątków od reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś z Was wyłuszczy z dlaczego jest taki hejt na Cenegę ... powaga , mam sporo gier wydanych przed te firmę i jakichś rażących błędów nie uświadczyłem . przedział cenowy jest ok , polonizacje są dobre więc o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 18:39, DiabloStars napisał:

Niech mi ktoś z Was wyłuszczy z dlaczego jest taki hejt na Cenegę ... powaga , mam sporo
gier wydanych przed te firmę i jakichś rażących błędów nie uświadczyłem . przedział cenowy
jest ok , polonizacje są dobre więc o co chodzi ?


moze zero wsparcia dla dlc (brak tlumaczen do nich, wielomiesieczne opoznienia jak skyrim dlc). tak tylko glosno mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no coś w tym jest - masz rację , ale mnie to i tak jakoś nie razi , bo zwykle czekam i kupuje wydania zbiorcze a te są przetłumaczone . Chociaż rozumiem , że ci którzy kupili na premierze i zbierają DLC moga być wkurzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 16:29, Arcling napisał:

No cóż, przynajmniej tym razem mogą się bez problemów wykręcić, że to nie oni spieprzyli
:P Niemniej, rynek wydawniczy w Polsce byłby lepszy bez Cenegi, lub przynajmniej mogliby
sobie dać spokój z marnymi polonizacjami oraz blokadami regionalnymi w niektórych przypadkach.
Ja już wolę sprowadzać gry z UK, niż wspierać tak marnego wydawcę.
> Juz pomijam fakt ze gra jest fatalna, jak kazda gra tworzona na licencji filmu:/


Pewnie masz racje ale dlamnie niczego to by i tak nie zmienilo.
Cenega byla, jest i bedzie najgorszym polskim wydawca (dlamnie) i nie tylko przez kiepskie wersje jezykowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 18:39, DiabloStars napisał:

Niech mi ktoś z Was wyłuszczy z dlaczego jest taki hejt na Cenegę ... powaga , mam sporo
gier wydanych przed te firmę i jakichś rażących błędów nie uświadczyłem . przedział cenowy
jest ok , polonizacje są dobre więc o co chodzi ?


Ja cenegi nie trawie przez to ze czasem gry wydawane przez nich maja np srodkowo-europejskie steamowe klucze ktore praktycznie gwarantuja ze nie bedziesz mogl kupic DLC, tak przez bardzo dlugi czas bylo z Dishonored.
Polonizacje wedlug mnie sa mocno ponizej sredniej ale fakt ze jestem bardzo wybredny, preferuje (w 99%) wersje angielskie i polska wersja musi byc conajmniej bardzo dobra zeby mnie usatysfakcjonowac, pelnych polskich nie uznaje w ogole.
Jak wiem ze cenega ma byc czegos wydawca to w 95% przypadkow zamawiam dana gre z uk, wtedy wiem co dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby to była jakaś porządna gra to bym zrozumiał zamieszanie z wersją polską ale to jest istny crap w który tylko fanatyczni fani star treka kupią i to ja piszę o tych na poziomie fanów marki obcy co kupują Aliens Colonial Marines. Na niektórych serwisach zachodnich od razu z bomby "myśleliśmy że już nikt nie przebije ACM pod względem crapowatości a tu proszę Star Trek wychodzi gdyż są z tego samego przedziału movie tie-in games"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie rozumie problemu, Cenega ktora tworzy przewaznie fatalne wersje jezykowe nie
> popiera
> > fatalnych wersji jezykowych tylko dlatego ze nie sa tworzone przez nia?
> > W skrocie "to nie my spieprzylismy sprawe tym razem dlatego nie polecamy"
> > To ci dopiero niespodzianka:)
> No cóż, przynajmniej tym razem mogą się bez problemów wykręcić, że to nie oni spieprzyli
> :P Niemniej, rynek wydawniczy w Polsce byłby lepszy bez Cenegi, lub przynajmniej mogliby
> sobie dać spokój z marnymi polonizacjami oraz blokadami regionalnymi w niektórych przypadkach.
> Ja już wolę sprowadzać gry z UK, niż wspierać tak marnego wydawcę.
> > Juz pomijam fakt ze gra jest fatalna, jak kazda gra tworzona na licencji filmu:/
>
> Znajdzie się jednak trochę wyjątków od reguły.


No tak, marne polonizacje... Ale, ale... Nie widzisz sprzężenia zwrotnego? Osobiście podobają mi się ostatnie ich polonizacje. Owszem w XCOM mogliby przycisnąć aktorów do lepszej gry głosem, ale i tak nie jest źle. Karolina w roli Lary daje za...cie radę, nawet Paweł jako Hitman jest świeżością. To może nie dużo, ale krok w dobrą stronę, więc dajmy im robić po prostu lepsze produkcje. Kupując polskie wersje jest na to duża szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować