Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic III - zamówienia przedpremierowe w sklepie gram.pl!

247 postów w tym temacie

Bez sensu teraz zamówienia składać ? Po co ?
Tylko zamieszanie niepotrzebne się robi..
Nie wiadomo kiedy gra wyjdzie, za ile, co w zestawie, jakie wymagania itp. - każdy może sobie zamówić i anulować ewentualnie - tylko PO CO tak wcześnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 14:26, Evil Khan napisał:

Bez sensu teraz zamówienia składać ? Po co ?
Tylko zamieszanie niepotrzebne się robi..
Nie wiadomo kiedy gra wyjdzie, za ile, co w zestawie, jakie wymagania itp. - każdy może sobie
zamówić i anulować ewentualnie - tylko PO CO tak wcześnie ??


Jeśli powtórzy się sytuacja jaka jest z Heroesem, czyli błędy, problemy z wysyłką to już wole pojechać do najbliższego MM i kupić po wyższej cenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam z zamówieniem, gdyż premiera zapewne się przeciągnie, no i będę musiał podkręcić mój sprzęcik. (Procek nie pociągnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 14:26, Evil Khan napisał:

Bez sensu teraz zamówienia składać ? Po co ?
Tylko zamieszanie niepotrzebne się robi..
Nie wiadomo kiedy gra wyjdzie, za ile, co w zestawie, jakie wymagania itp. - każdy może sobie
zamówić i anulować ewentualnie - tylko PO CO tak wcześnie ??



Jeden wielki hit poszedl trzeba nakrecac drugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 14:27, Mistic napisał:

Jeśli powtórzy się sytuacja jaka jest z Heroesem, czyli błędy, problemy z wysyłką to już wole
pojechać do najbliższego MM i kupić po wyższej cenie :/

Ja ne Herosów nie narzekam - tzn. paczkę dostałem w terminie a co do reszty mam mieszane uczucia o czym już pisałem ... Co do zamówień Gothica 3 to równie dobrze można dać już zamówienia HOMM6 czy NWN2 - też kiedyś wyjdą... też w jakimś zestawie EK i też za jakąś kwotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 14:26, Evil Khan napisał:

Bez sensu teraz zamówienia składać ? Po co ?

po to, że są chętni aby grę zamówić już teraz. Chryste niby na forum piszesz ile to zamawiasz a tak ewidentnej rzeczy nie jesteś w stanie zrozumieć? marnie panie, bardzo marnie. serio nie wiesz czemu twoim zdaniem zachodnie sklepy już teraz przyjmują preordery na halo3 czy crysis? na prawdę nie wiesz że już teraz są setki osób które chcą grę zamówić bo wiedzą że ją kupią bez względu na cenę?. na prawdę tak truuuuudno do zrozumieć?

na twoje szczęście nie ma obowiązku zamaawiania. jakby był to chyba byś tego biedaku nie przeżył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sobie poczekam na cene !! bo narazie to jakos jej nie ma ;] jak podadza to zamowie oczywiscie jak sie bedzie opłacało xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic III coś pięknego inne RPG-i się kryją nawet TES:Oblivion.Ten klimat, orginalność i fabuła powoduje że żadna cena mnie niepowstrzyma do zakupienia tej gry.Wszystkim któży niemieli okazi zagrać w poprzednie wwersje serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować