Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt - nowe eXtremalne tytuły w sprzedaży od 22 czerwca!

68 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2006 o 17:09, Tar The Dark napisał:

Ja napewno Zeusa sobie kupie :)
Ale nadal czekam na RolleCoastera

Rzeczywiście świetna gra, czy były do niej jakieś dodatki, jeśli tak to może jakaś złota edycja
jednak RollerCoastera chyba nie da rady bo gry Atari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 17:39, Maker3 napisał:

> Ja napewno Zeusa sobie kupie :)
> Ale nadal czekam na RolleCoastera
Rzeczywiście świetna gra, czy były do niej jakieś dodatki, jeśli tak to może jakaś złota edycja

jednak RollerCoastera chyba nie da rady bo gry Atari.

były dodatki =) były trzy części =) jeśli się nie mylę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 17:41, mefjak napisał:

były dodatki

już znalazłem były takie dodatki
Rollercoaster Tycoon: Zwariowane Krajobrazy,
Rollercoaster Tycoon: Dodatkowe atrakcje

Na wikipedii pisze że wydawcą było Hasbro
więc może jest jakaś szansa na wydanie w XKN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toi wydajecie jeszcze Zeusa? Myślałem, że gra odeszla w niepamięć. Mam nawet jej edycję premierową, bardzo fajna gierka, ma nawet rekomendację Ministerstwa Edukacji (a przynajmniej miała), choć to może kogoś odstraszyć ;) Jak ja kupowałem, to dodawliście jeszcze taką fajną encyklopedię, która przydała mi się w paru zadaniach domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W XKN powinna się znaleźdź saga Diablo oraz Fallout, urozmaiciłoby to serię.

Diablo nie, ale Fallout Saga, czyli 1-ka, 2-ka i Tactics na jednej DVD mogłoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mi zależy na punisheru =( szkoda ze przedluzyli date premiery. Mam pytanko do CDP. Czy gry przechodza do ekstraklasyki po sprzedaniu np. 100000 egzemplarzy czy gdy producent obnizy cene??Poniewaz czekam na diablo 2 w NXK :) czy można obliczyć za ile czasu by było??PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do CDP: czy istnieje szansa na pojawienie się w Extra Klasyce gry "Aliens versus Predator" (1+2+dodatek)? Pytam, bo w serii pojawiają się tytuły, które kiedyś wydawał "Play It", więc może jest szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do diablo II- to dość stara gra, Blizzard nie obniża jej ceny a i tak jest w top 10 kupowanych gier, wniosek - nie ma szans

ja bym chciał zobaczyć wydanie BG + OZWM + BG II + TOB w extra klasyce ( marzenia :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Alien Vs. Predator to myślę, że wydanie go w EKN byłoby bardzo dobrym pomysłem, ponieważ wiele osób chciałoby ten tytuł dorwać, gównie ze względu na klimat, a nie może, ponieważ nie jest obecnie dostępny w sprzedaży. To samo się tyczy pierwszego Maxa Payne''a. :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasza Extra Klasyka robi sie coraz lepsza! Większe pudelko robi lepsze wrażenie, instrukcja z opisem przejscia i ta cena, no piknie. Tylko czemu daliscie ciala i Kroniki Riddicka PL wydaliscie po ponad rocznym opoznieniu i nie chodzi mi o EK tylko wogole???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować