Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy, fenomenalny zwiastun Batman: Arkham Origins, są też nowe screeny i okładki. Grywalny Deathstroke potwierdzony

21 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Warner Bros. zasypał nas interesującymi materiałami z Batman: Arkham Origins. Danie główne stanowi blisko pięciominutowy trailer, prezentujący potyczkę Mrocznego Batmana i Deathstroke'a.

Przeczytaj cały tekst "Pierwszy, fenomenalny zwiastun Batman: Arkham Origins, są też nowe screeny i okładki. Grywalny Deathstroke potwierdzony" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 18:38, tymeks napisał:

Chyba pierwszy raz skusze się na grę Batmana


Zobaczymy czy ta część dotrzyma pola dwóm poprzednim, a łatwo nie będzie. Nadrób zaległości, tym bardziej, że cena jest teraz śmieszna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Chyba pierwszy raz skusze się na grę Batmana
>
> Zobaczymy czy ta część dotrzyma pola dwóm poprzednim, a łatwo nie będzie. Nadrób zaległości,
> tym bardziej, że cena jest teraz śmieszna ;)
Warto mi zaopatrzyć się w kolekcjonerkę Arkham City czy też nie? Bo figurka podoba mi się i chętnie bym ją dołączył do kolekcji,jednak czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 19:16, tymeks napisał:

Warto mi zaopatrzyć się w kolekcjonerkę Arkham City czy też nie?


Zupełnie nie rozumiem, dlaczego o to pytasz, w końcu wybór takiej czy innej edycji gry to wyłącznie kwestia gustu. Dodatkowo cena jest teraz dość atrakcyjna, co raczej nie przemawia na niekorzyść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer rzeczywiście miodzio. Mimo niepokojącej nieco zmiany developera, tytuł póki co zapowiada się przednio - koncept jest świeży i ciekawy, a klimat zdecydowanie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wszyscy przestali szastać określeniami ''fenomenalny'' itp na wyrost, byłoby super. Ten jest po prostu w porządku, solidny, bez szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer fajny ale czekam na gameplaye. Pamietacie jak bylo z Dead island- trailer miazdzyl, a gra co najwyzej srednia. Oby tu nie bylo podobnie. Warner to jednak nie Rocksteady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to był dzień Batmana, ale po kolei. Po pierwsze zwiastun naprawdę fajny, interesująco pokazali wszystkie główne informacje dotyczące fabuły(Pierwsze lata działalności Gacka = nieperfekcyjnie walczy, dzieje się w wigilię, zabójcy wynajęci przez Black Maska chcą wykończyć Mrocznego Rycerza). Ciekawy smaczek jeszcze w nim zawarty a mianowicie skrzynia należąca do Queen Industries, mam nadzieję że będzie to powiązane w grze(firma), jednak bardziej liczę na epizodyczny występ zielonego łucznika.
Po drugie DLC Deathstroke dla mnie niemal pewnikiem jest, że to będzie postać do trybu wyzwań, niż epizodyczna rola jaką miała Catwoman w Batman: AC.
Po trzecie Joker z jednej strony się cieszę, jednak boję się że może "ukraść show" Masce i jego najemnikom z tym jednak trzeba poczekać do premiery co z tego wyjdzie. Czyli mamy potwierdzone postacie: Black Mask, Deathstroke, Pingwin, sądząc po grafikach Jokera i Anarky i po trailerze Deadshota.
Po czwarte co do wiadomości o głosach skoro Conroy potwierdził więc jak ktoś tu powiedział gra może być w formie retrospekcji opowiadanej przez starszego Wayne''a, bądź faktycznie jest szykowana kontynuacja B:AC. A młode głosy muszę poczekać jak wyjdą jakieś gameplaye/trailery by się przekonać do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Batman wygląda trochę dziwnie, ale tak to spoko :]

Bo ma nowy pancerz. Warto nie raz zerknąć do tego, co się dzieje w DC Comics, bo filmy to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co to za niespodzianki to kryje?
To co wyłapałem.

Spoiler

Miejsce akcji to doki Dixona, które odnoszą się do Chucka Dixona.
Skrzynka z bombą nosi oznaczenia Queen Industries, firmy Green Arrowa.
Łuska nosi oznaczenia AmerTeku, firmy w której pracował Steel.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem go bo jest już od wczoraj i trailer jest genialny, walka batka z deathstrokem jest fenomenalna po za tym klimacik zimowy i świąteczny mmm sweet. :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Chyba pierwszy raz skusze się na grę Batmana
> >
> > Zobaczymy czy ta część dotrzyma pola dwóm poprzednim, a łatwo nie będzie. Nadrób
> zaległości,
> > tym bardziej, że cena jest teraz śmieszna ;)
> Warto mi zaopatrzyć się w kolekcjonerkę Arkham City czy też nie? Bo figurka podoba mi
> się i chętnie bym ją dołączył do kolekcji,jednak czy warto?
Jak chcesz statuetkę to tak. Jest świetna. Ale jeśli bardziej zależy ci na grze i wszystkich dodatkach do niej (konkretnie na HQR i Nightwingu), to lepiej kup edycję ze wszystkimi dodatkami. Choć zawsze możesz je dokupić osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować