Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konferencja Microsoftu – relacja na żywo!

164 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2013 o 19:44, DarkWolf_PL napisał:

Obecnie mogliśmy zobaczyć magnetowid, pad który za długo leżał na słońcu oraz kilkanaście
reklam przyszytych produkcji bez konkretnego gameplayu. Obiektywnie konferencja sony
była bardziej konkretna.


no nie wiem Sony konferencja prawie kręciła się wokół pada tym bardziej ze samej konsoli nie pokazali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nudna ta konferencja! Oprócz ciekawego początku, nuuudy! Teraz przez 30 min. będzie gadać o TV! Amerykanie już nie odejdą od TV!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie poprostu ze oferuje rozrywkę w grach jakby nie bylo bo nie wiem ile jest zabawy w wciskaniu przycisku SHARE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 19:45, v1d4r napisał:

> Obecnie mogliśmy zobaczyć magnetowid, pad który za długo leżał na słońcu oraz
kilkanaście
> reklam przyszytych produkcji bez konkretnego gameplayu. Obiektywnie konferencja
sony
> była bardziej konkretna.

no nie wiem Sony konferencja prawie kręciła się wokół pada tym bardziej ze samej konsoli
nie pokazali..

Ale pokazali konkretnie co potrafi, natomiast microsoft puszcza jedynie wyreżyserowane wstawki filmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 19:48, DarkWolf_PL napisał:

> > Obecnie mogliśmy zobaczyć magnetowid, pad który za długo leżał na słońcu oraz

> kilkanaście
> > reklam przyszytych produkcji bez konkretnego gameplayu. Obiektywnie konferencja

> sony
> > była bardziej konkretna.
>
> no nie wiem Sony konferencja prawie kręciła się wokół pada tym bardziej ze samej
konsoli
> nie pokazali..
Ale pokazali konkretnie co potrafi, natomiast microsoft puszcza jedynie wyreżyserowane
wstawki filmowe.


właśnie że filmiki były renderowane... nikt nie powiedział że to gameplay


anyway ciekawi mnie jaki procesor i karta graficzna pewnie ma być to wisienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 19:48, v1d4r napisał:

wydaje mi sie poprostu ze oferuje rozrywkę w grach jakby nie bylo bo nie wiem ile jest
zabawy w wciskaniu przycisku SHARE.

Share powstało w celu streamowania - polecam zobaczyć takie strony jak Twitch albo nawet YT i zobaczyć najpopularniejsze kanały z grami. To powstało dla GRACZY a nie dla ludzi, którzy na konsoli oglądają seriale i filmy.

Mircrosoft wygrał u causali. Ewidentnie widać, że ta konferencja jest dla nich. Jest entertainment, jest Kinect, jest TV i są gwiazdy. Obstawiam sprzedaż na poziomie Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 19:48, DarkWolf_PL napisał:

> > Obecnie mogliśmy zobaczyć magnetowid, pad który za długo leżał na słońcu oraz

> kilkanaście
> > reklam przyszytych produkcji bez konkretnego gameplayu. Obiektywnie konferencja

> sony
> > była bardziej konkretna.
>
> no nie wiem Sony konferencja prawie kręciła się wokół pada tym bardziej ze samej
konsoli
> nie pokazali..
Ale pokazali konkretnie co potrafi, natomiast microsoft puszcza jedynie wyreżyserowane
wstawki filmowe.



Konkretni co potrafi jeden przycisk i śmieszny świecący pasek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu telewizja - naprawdę management MS żyje w kompletnym oderwaniu od rzeczywistości. Gracze chcą grać. Usługi (najlepiej rozwinięte głównie w USA I Kanadzie) powinny być jedynie uzupełnieniem. A tutaj mamy kompletne zaburzenie proporcji. MS niczego się nie nauczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie starają się przekonać do nowej konsoli zawartymi umowami na wyłączność (exclusive), a więc marketingiem, a nie technologią. Jestem zawiedziony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 19:52, Thebisre napisał:

Dajcie gameplay w końcu!!!!!!!


Też się nie moge doczekać trochę zanudzają już tym TV :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może to Ty się mylisz? :D Nie wierzę, że MS nie przeprowadził zakrojonych na szeroką skalę badań rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 19:52, Perry_Cox napisał:


Xbox One - konsola pasztet. Oprócz intrygującego Quantum Break - nic ciekawego.


powiedz jak wygląda ps4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony wyczuło potrzeby graczy oglądających każdego dnia streamy, Microsoft wyczuł potrzeby casuali oglądających każdego dnia seriale i talk showy. W USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 19:51, Makoko napisał:


Konkretni co potrafi jeden przycisk i śmieszny świecący pasek :P

Pomijając kilka produkcji, w których prowadzący wzieli pada w łapki i po prostu zagrali. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować