Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

Xbox One - temat ogólny

1856 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2013 o 14:23, Sigu napisał:

Xbox One jest konsolą, a nie konsolę do gier.


Jeśli jest konsolą, to konsolą do gier bo coś takiego jak konsola nie do gier nie istnieje z tego co mi wiadomo, chyba że masz na myśli wiersz poleceń albo jakieś inne znaczenia tego słowa (które z Xboxem mają wspólnego jeszcze mniej niż wiersz poleceń).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 16:12, Sigu napisał:

Jeśli nawet gra jest słaba, to mimo wszystko jestem w stanie docenić jej kod, wysiłek
jaki włożono w jej stworzenie i te wszystkie bajery, które tracą znaczenie.


To czemu nie grasz w crapy Oo? Masz jakieś problemy z sobą, grasz dla acziwmetów by teraz pisać, że dla kodu gry. Nie ogarniam Ciebie, przecież gramy dla przyjemności a nie po to by patrząc się na drzewko myśleć sobie jak ono zostało napisane Oo.

Mityczny komputer za 999 złotych został przebity. Sigu zafundowałeś mi tony świetnej zabawy gdy czytam ten wątek ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 14:56, Henrar napisał:

http://www.eurogamer.net/articles/2013-07-04-microsoft-will-now-include-a-headset-with-xbox-one

Microsoft wycofuje się z kolejnej decyzji.

W każdym zestawie z konsolą będzie dedykowany headset.

Nie, nie będzie - Microsoft skomentował sprawę i obalił plotkę.

http://www.vg247.com/2013/07/04/xbox-one-consoles-to-include-bundled-headsets/

News na Gramie zalicza właśnie aktualizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli znów w Microsoft nikt nie wie co się dzieje ;)

"Plans remain unchanged, as far as he knows." A może czegoś nie knows :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zapewne wiesz, że Microsoft nie komentuje plotek i spekulacji. Dopóki Microsoft nie oświadczy oficjalnie że jest lub go nie ma, to nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 16:48, Kafar napisał:

Czyli znów w M$ nikt nie wie co się dzieje ;)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=85545&pid=20
Strzeż się ;-) bo teraz za jednego dolara mozna dostac prezent. Tak staniały XD

Dnia 04.07.2013 o 16:48, Kafar napisał:

"Plans remain unchanged, as far as he knows." A może czegoś nie knows :D

Można by dodać: czy kiedykolwiek i cokolwiek oni knows ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.oxm.co.uk/57592/xbox-one-is-built-for-advertising-but-microsoft-will-protect-the-user-from-any-sort-of-abuse/

"Xbox One is "built for advertising""

"Providing users allow it, possible applications for the new Kinect include tracking how many people are in the room and displaying adverts appropriate for either individuals or families."

"On Xbox, the ad is part of the actual experience, it''s not something that is outside."

<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsola to komputer o wyspecjalizowanej (i najczęściej sprecyzowanej) architekturze. Jeśli służy do uruchamiania gier, to jest to konsola do gier.

@Bracio
Gram dla achievementów, ale potrafię docenić kod gry. Pierwsze przejście gry służy delektowaniu się nią (jeśli się w ogóle da) i zebraniu jak największej liczby achievementów. Potem przychodzi grind, Często podczas tego drugiego jestem w stanie pokochać mechanikę gry lub ją ostatecznie znienawidzić. Dla przykładu dopiero podczas grania w Dead Island trzeci raz od początku zauważyłem ile jest tych błędów, mniejszych i większych. Podczas pierwszej rozgrywki nic, drugiej - niewiele, a potem DI sobie popuściło, Tak samo było z Wiedźminem 2. Podczas pierwszego podejścia byłem zafascynowany, podczas gry na Mrocznym doszedłem do wniosku, że jednak kilka spraw rozwiązano źle. Odwrotnie natomiast jest z RAGE. Moje zaciekawienie grą rosło, bo można w niej spotkać kilka ciekawych, starych rozwiązań w nowej odsłonie.
A w crapy gram.

@Dared00
Myślałem, że zrozumiesz mój tok myślenia. Kupujemy takie same konsole, ale w inny sposób z nich korzystamy. Ktoś potrzebuje czegoś więcej od jednego aspektu, ktoś od innego.

@Niflheim
Tutaj masz praktycznie bezużyteczny przedmiot. Z kawałka złego kodu można się wiele nauczyć. Najlepszym przykładem jest programik, który napisałem na zajęcia Wstępu do programowania. Skopałem kilka linijek, zrobiłem coś tak, że po usunięciu błędu program się nie kompilował bez wyrzucania błędu. Po kwadransie analizy linijka po linijce oboje, ja i prowadzący, wzbogaciliśmy się o bezcenną wiedzę. Tak jest z kiepską grą. Można się czegoś z niej nauczyć. Można wywnioskować co poszło nie tak. Dla gracza to nie ma wartości, ergo gra = krzesło. Dla mnie ma, analogia z krzesłem nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nieco nie zrozumiałeś. To ma się odbić na targetowaniu klientów, a nie na zwiększaniu ilości.
To "experience" to natomiast nie jest "experience" konsoli, a "experience" reklam, które staną się interaktywne, które nie będą spotami granymi w loopie, czy może banerami z promocją. Sądzę, że to będzie coś w stylu aplikacji Pizzy Hut, gdzie będzie można zamawiać jedzenie czy takie tam. To nie jest takie złe na jakie wygląda. Poza tym, ten problem nie dotyczy Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 19:52, Sigu napisał:

@Niflheim
Tutaj masz praktycznie bezużyteczny przedmiot.


Tak samo bezużyteczny jak kiepska gra.

Dnia 04.07.2013 o 19:52, Sigu napisał:

Z kawałka złego kodu można się wiele nauczyć.


Z kiepskiego produktu, czyli wcześniej wspomnianego krzesła, stolarz też może przecież się czegoś nauczyć. Konsumentowi to zwisa, kiepski produkt jest kiepski - tak samo w przypadku ww. krzesła jak i gry.

Dnia 04.07.2013 o 19:52, Sigu napisał:

Dla mnie ma, analogia z krzesłem nie pasuje.


Nie pasuje bo jej nie zrozumiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 20:00, Sigu napisał:

Chyba nieco nie zrozumiałeś. To ma się odbić na targetowaniu klientów, a nie na zwiększaniu
ilości.


Skąd pomysł, ze nie zrozumiałem skoro nawet nie skomentowałem? :l

>Konsola to komputer o wyspecjalizowanej (i najczęściej sprecyzowanej) architekturze. Jeśli służy do uruchamiania >gier, to jest to konsola do gier.

Czyli Xbone jest konsolą do gier.

(BTW, niezłe głupoty.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 19:52, Sigu napisał:

Konsola to komputer o wyspecjalizowanej (i najczęściej sprecyzowanej) architekturze.
Jeśli służy do uruchamiania gier, to jest to konsola do gier.


Konsola = komputer o wyspecjalizowanej architekturze przeznaczony do uruchamiania gier.

Po raz kolejny powtarzam, że czegoś takiego jak konsola nie-do-gier nie ma. Jeśli twierdzisz inaczej, to udowodnij proszę. I tak, czepiam się głupiej definicji, ale to Ty starasz się udowodnić że XBone jest konsolą nie-do-gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie - dlaczego w ogóle mam oglądać reklamy na dashboardzie, a już szczególnie kiedy posiadam abonament Gold?

Kiedyś mi to nie przeszkadzało, ale po tym, jak do braku reklam przyzwyczaił mnie darmowy PSN, to krew mnie zalewa z tym, że Microsoft oczekuje od nas zapłaty za usługę, która i tak wyświetla reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2013 o 15:21, MrGregorA napisał:

Nie było mnie w tym temacie z tydzień, a tutaj ciągle to samo : D


Sig zaprzestał obrony xboxa i temat ucichł, bo tak naprawdę tylko on napędzał ten wątek. Ostatnio napisałem mu komentarz na gramsajcie dotyczący jego i Microsoftu, który usunął. Ciężko mu było przełknąć bolesną prawdę, ale chyba zmądrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2013 o 15:21, MrGregorA napisał:

Nie było mnie w tym temacie z tydzień, a tutaj ciągle to samo : D


Mi to pasuje. Bawię się tu lepiej, niż w wątku z Kwasami :D

Sigu już nie broni Xboxa, ale nadal pisze głupoty. Meh, lepszy rydz niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma czegoś takiego jak konsola-nie-do-gier, to chyba czas to stworzyć. A nie, moment. Xbox One.

@ww3pl
Płace za bilety komunikacji miejskiej dużo więcej niż za Live Gold i muszę oglądać reklamy. W Polsce jest tylko jeden kawałeczek, który wyświetla reklamę chyba Joy Ride Turbo. To nie jest wiele. Chyba zresztą wszędzie jest tylko jeden kafelek poświęcony reklamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować