Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gier z Xboksa 360 nie uruchomimy na Xbox One

31 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2013 o 22:50, Henrar napisał:

> A to nie przez to, że uparli się na cartridże? I dlatego trudno było zrobić lepszą
grę,
> gdyż brakowało miejsca? No i te ceny, po 300+ za sztukę gry.
Kartridże były jednym z problemów. Głównym i tak był hardware.

Bądźmy szczerzy, w tamtym czasie gry na CD były wypchane filmikami w FMV a nie właściwą
grą.


Hardware był całkiem dobry, może tylko ramu brakowało. Poza tym w czasie kiedy wychodził taki "Goldeneye" wcale tak źle nie było z FMV (mówimy tu o konsoli), do wyższych rozdzielczości trzeba było więcej pojemności na nośniku prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 22:56, maniekk napisał:

Hardware był całkiem dobry, może tylko ramu brakowało.

Ale tu nie o to chodzi. On był dobry, ale
a) był zbyt mocny i skomplikowany a przez to drogi w produkcji
b) miał parę dziwnych ograniczeń (fill-rate)

Dnia 21.05.2013 o 22:56, maniekk napisał:

do wyższych rozdzielczości trzeba było więcej pojemności na nośniku prawda?

Na nośniku? Nie. Było specjalne rozszerzenie z pamięcią RAM, które pozwalało na uzyskanie wyższej rozdziałki w grach lub dostęp do specjalnych trybów. Np. taki Starcraft na N64 nie pozwalał na odpalenie Brood Wara bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > To lipa totalna. Teraz jestem pewien na 100% że biorę Ps4.
> > Tak bo na Ps4 odpalisz gry z Ps3...
> Odpalisz w chmurze

Jakbys nie pamietal "in the future" ;]. Czyli nie spodziewaj sie tego przez najblizsze 2-3 lata ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację. Innymi słowy nie kupuję. Nie zamierzam w zasadzie wyrzucić swoich 30 gier na X360 tylko dlatego, że nie będę mógł ich odpalić.... Porażka dla mnie. Dlatego wolę PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 23:52, DODO1992 napisał:

Dziękuję za informację. Innymi słowy nie kupuję. Nie zamierzam w zasadzie wyrzucić swoich
30 gier na X360 tylko dlatego, że nie będę mógł ich odpalić....

Wiesz...
Tak jakby...
Twój X360 nadal będzie działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak kompatybilności wstecznej idzie przeboleć, ale żeby pograć trzeba instalować koniecznie grę na dysku - wielki minus, jak chcesz pożyczyć grę od kumpla - chcesz zainstalować = płać, wielki minus. Przybijają się do krzyża jak dżizeza przybijali, czekam co na to powie Sony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dziękuję za informację. Innymi słowy nie kupuję. Nie zamierzam w zasadzie wyrzucić
> swoich
> > 30 gier na X360 tylko dlatego, że nie będę mógł ich odpalić....
> Wiesz...
> Tak jakby...
> Twój X360 nadal będzie działać...

Tu nie chodzi o to, że będzie działać bo to wiem, tylko o to, że nie mam zamiaru trzymać trzymać dwóch puszek bo na jednej działa co innego a na drugiej co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Tu nie chodzi o to, że będzie działać bo to wiem, tylko o to, że nie mam zamiaru trzymać
> trzymać dwóch puszek bo na jednej działa co innego a na drugiej co innego.

Właśnie dlatego najlepiej kupić mocnego PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja niestety im podziekuję. mam dosyć wywalania kasy na xboxa. od paru lat słysze non stop: tato gold się kończył, tato ja chcę dlc, tato nie posiedze w necie jak golda nie kupisz i tak kuźwa w kółko. Płać i płać i płać.
A teraz jeszcze za friko na używce nie pograsz...
Koniec k...wa.
Czas wypróbować konsolę stacjonarną od Sony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze PC, którego także można postawić obok telewizora (bez problemu można złożyć takiego, który będzie niewiele większy niż nowy Xbox) :D A dostajemy olbrzymią wręcz uniwersalność, kompatybilność wsteczną do szóstego pokolenia oraz możliwość uruchomienia gier ze Steama i innych tego typu usług :) No i gry są u nas znacznie tańsze. Bez problemu można używać też bezprzewodowego pada i myszki i grać oraz przeglądać internet siedząc wygodnie na kanapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować