Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Silnik EA Sports Ignite tylko dla next-genów, pecety znów dostaną gorszą FIFĘ

31 postów w tym temacie

> Myślą że dzięki temu EA Sports Ignite ktoś napali się na Xbox One

Może to będę ja, bo nie chcę czekać aż EA wypuści next-genową FIFĘ na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 09:15, Jeggred napisał:

Zero zdziwienia. Przecież konsole nowej generacji przeżują, wyplują i zostawią w tyle
PeCety. Nowy silnik EA spaliłby obecne kompy.

/info dla osób myślących inaczej: jeżeli sądzicie, że pisałem poważnie to uderzcie kilkukrotnie
głową w ściane/

To po co to w ogóle pisałeś ? ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przypomnijmy, że tryb FIFA Ultimate Team w FIFA 14 będzie posiadał zawartość na wyłączność dla użytkowników konsoli Xbox One. Po więcej informacji o technologii EA Sports Ignite odsyłamy na oficjalną stronę EA Sports."
To jest jedna wielka kpina!!! Od lat tryb UT był obecny na wszystkich platformach. Dla mnie jak i dla ogromnego szeregu graczy (PS3, PC) jest to ogromne nieporozumienie. Mam rozumieć, że nowa Fifa będzie w pewnym sensie okrojona. Być może dla niektórych graczy nie robi to żadnej różnicy, ale jest pewne grono, które gra tylko w ten tryb... Kompromitacja ze strony EA. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pozostaje nadzieja, że w przyszłym roku nastąpi powrót do dobrej praktyki z dwóch ostatnich lat.

Przypomnijmy, że tryb FIFA Ultimate Team w FIFA 14 będzie posiadał zawartość na wyłączność dla użytkowników konsoli Xbox One."


Pozostaje nadzieja, że gracze wreszcie się opamiętają i przestaną dawać się opluwać oraz pokażą, że mają godność. Jak ktoś pozwala na takie praktyki i kupuje wybrakowany produkt (a moim zdaniem taka jest każda nowa gra EA), bo "nie ma obecnie nic lepszego" i "takie teraz czasy" to jest winien sam sobie i nie ma prawa narzekać. Zgadzam się, że można oceniać krytycznie po dwóch czy trzech "podejściach", ale jak dzieje się tak rok po roku, i to z tendencją spadkową (nie mówię konkretnie o FIFIE)... cóż, to hipokryzja.
Trzeba wyrażać swoją opinię na ten temat aż do skutku, ale samo narzekanie to rzucanie słów na wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA zostanie i będzie wspierana na PC w obecnym kształcie co najmniej do edycji 17 - w pełni sprawdzone i pewne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 17:48, Kettger napisał:

FIFA zostanie i będzie wspierana na PC w obecnym kształcie co najmniej do edycji 17 -
w pełni sprawdzone i pewne informacje.

Fusy z mojej herbaty twierdzą tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować