Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One pozwoli rozpocząć zabawę już podczas instalacji gry

10 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2013 o 13:54, DonPecz napisał:

wiadomo czy pad od 360 będzie działał na one ?



Gry z xbox`a 360 nie będą działały to sądzisz, że pad będzie działał xD

Ten nowy Xbox to raczej kino domowe a ni konsola do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam przestańcie już Hejtować, ta cała obsługa Tv to tylko dodatek. Gry będą i będzie ich dużo, przecież zapowiedzi już są. Poczekajmy na E3 i zobaczymy ich jakość oraz innowacyjność. Ja tam jestem dobrej myśli, bo gry z Micosoft Studios to same hity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 14:05, Rafalinda_san napisał:

Oj tam przestańcie już Hejtować, ta cała obsługa Tv to tylko dodatek. Gry będą i będzie
ich dużo, przecież zapowiedzi już są. Poczekajmy na E3 i zobaczymy ich jakość oraz innowacyjność.
Ja tam jestem dobrej myśli, bo gry z Micosoft Studios to same hity.

"Dodatek"?
Ja tam cały czas słyszałem "TV, Sports, Netflix, NFL", a jedyne co powiedzieli o grach to nowy CoD, Forza i jakieś 15 exów od MS (Z czego większość to pewnie jakieś popierdółki na Kinecta, którego też bardzo ostro promowano - jakby faile w postaci Steel Battalion : Heavy Armor czy Dragon Ball Z: Kinect niczego ich nie nauczyły)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież nowy Xbox jest robiony pod Amerykanów, którzy większość wolnego czasu siedzą przed TV! To własnie dla nich jest ten Xbox! Xbox watch TV! Hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oj tam przestańcie już Hejtować, ta cała obsługa Tv to tylko dodatek. Gry będą i będzie
> ich dużo, przecież zapowiedzi już są. Poczekajmy na E3 i zobaczymy ich jakość oraz innowacyjność.
> Ja tam jestem dobrej myśli, bo gry z Micosoft Studios to same hity.

No właśnie nie... Gry to dodatek to TV.
Prezentacja MS 45 min. o telewizji i 3 gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie spinacie się jak byście mieli zatwardzenie, poczekajcie jeszcze trochę a na pewno więcej się dowiecie na temat gier. Powoli nie wszystko naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować