Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ryse ukaże się wyłącznie na Xbox One

7 postów w tym temacie

Trochę kiszka, że tak wyszło :P, właściwie kupiłem Kinecta między innymi dla tej gry ( w końcu już tak dawno ją zapowiadali). Mogli jej już wtedy nie reklamować :D jako na Kinecta gdy ten się pojawił i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X360 miał podstawowy problem z Kinectem - grało się na tym do pupy. Jeżeli Kinect 2.0 faktycznie został tak udoskonalony jak to pokazano na prezentacji to czemu by nie spróbować? Szczególnie że Ryse już samo w sobie brzmi na ciekawy projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale tak infantylna zapowiedz "Walcz jako żołnierz. Dowódź jako generał. Powstań jako legenda." nie wrozy nic dobrego. Zapewne to bedzie kolejna konsolowa kupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bez obrazy, ale tak infantylna zapowiedz "Walcz jako żołnierz. Dowódź jako generał. Powstań
> jako legenda." nie wrozy nic dobrego. Zapewne to bedzie kolejna konsolowa kupa.

Jak już, to sobie powiedz, kolejna Crytek''owska kupa. Albo nazwij to słabą grą.
Mnie to zaciekawiło bo już kiedyś filmik widzieliśmy. Słowa "dowódź jako generał" nastawiają mnie optymistycznie, może jakieś elementy strategiczne? Albo dowodzenie oddziałami za pomocą głosu, ciekawy jestem czy tylko do tego będzie w tej grze służył kinect...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest to dobry ruch Microsoftu, Crytek produkuje naprawdę dobre i okazałe graficznie produkcje, zobaczymy jak poradzą sobie z Xbox One.
Ogólnie gra zapowiada się dość ciekawie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować