Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry na Dzień Dziecka w wersjach cyfrowych taniej nawet o 50 proc. w sklepie gram.pl!

7 postów w tym temacie

gram.pl

A wśród nich produkcje z katalogu wydawniczego firmy Aidem Media - zabawa i nauka z Reksiem, Bolkiem i Lolkiem, Królem Maciusiem Pierwszym, Calineczką, Królewną Śnieżką i wieloma innych bohaterami znanymi z małego ekranu!

Przeczytaj cały tekst "Gry na Dzień Dziecka w wersjach cyfrowych taniej nawet o 50 proc. w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy już w Polsce kupuje się innym ludziom prezenty w wersji cyfrowej. A zwłaszcza dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 19:20, Moooras napisał:

A zwłaszcza dzieciom.

Ja trzy dni temu kupiłem synowi Lego Władaca Pierścieni. Jako prezent właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 19:20, Moooras napisał:

Nie jestem pewien czy już w Polsce kupuje się innym ludziom prezenty w wersji cyfrowej.
A zwłaszcza dzieciom.

Nie wydaje mi się żeby dziecko wychowane na internetach było zdziwione prezentem w postaci gry w wersji cyfrowej. Dla młodego pokolenia to już raczej norma, chociaż ładne pudełko zawsze może być dodatkowym atutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi dużymi dziećmi? Dla tych dzieci, którym już jakiś czas temu stuknęła trzydziestka nie będzie żadnej promocji :?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować