Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Otwarta beta nowej gry Mojang rusza za tydzień

11 postów w tym temacie

O ile Minecraft był czymś naprawdę oryginalnym, o tyle to nie wydaje się jakoś specjalnie wyróżniać wśród innych karcianek. Swoją drogą dużo ostatnio ich się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zdecydować. Z jednej strony to jest strasznie głupie, a z drugiej niesamowicie kręci mnie to aby w to zagrać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie mogę się zdecydować. Z jednej strony to jest strasznie głupie, a z drugiej niesamowicie
> kręci mnie to aby w to zagrać....

Poczekaj na demo ewentualnie pobierz pełną wersje i sprawdź jeżeli się spodoba kup proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DROGA REDAKCJO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Troche nie na temat...ale:

ruszył kickstarter kontynuujący serie gry HEAVY GEAR pt.: HEAVY GEAR ASSAULT i twórcy proszą o poinformowanie o tym fanów serii i po prostu wszystkich (jakos im nie idzie zbiorka). Czy jest możliwy jakiś artykuł o trwającym teraz kick starterze???????? Gra na UE4 i zniszczalnymi elementami srodowiska zapowiada sie naprawde SUPER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> DROGA REDAKCJO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
>
> Troche nie na temat...ale:
>
> ruszył kickstarter kontynuujący serie gry HEAVY GEAR pt.: HEAVY GEAR ASSAULT i twórcy
> proszą o poinformowanie o tym fanów serii i po prostu wszystkich (jakos im nie idzie
> zbiorka). Czy jest możliwy jakiś artykuł o trwającym teraz kick starterze???????? Gra
> na UE4 i zniszczalnymi elementami srodowiska zapowiada sie naprawde SUPER.

Przyjrzymy się sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 dolarów? Za to?

Pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff...

Wolę inne pierdółki na Steamie kupić niż lipną karciankę. Niczym nie zachwyca obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zrodzi się wokół tej gry jakieś community, będą dochodziły nowe karty i będą jakieś rankingi to może być bardzo ciekawie. Z połączeniem szachów i karcianki jeszcze się nie spotkałem. Cena trochę odstrasza, ale cóż, czekam na recenzje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że Bethesda miała pretensje to ja się nie dziwię. Jak tylko zobaczyłem w tym artykule tytuł Scrolls, to na myśl od razu przyszedł mi Skyrim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować