Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wolfenstein: The New Order nie podepcze spuścizny poprzedników

7 postów w tym temacie

Hmmm... trochę szkoda. Mi w return to wolfenstein podobał się ten okultystyczny rys. Poza tym w new order giwery przesłaniają pół ekranu. Solidna giwera to podstawa ale bez przesady, trzeba wiedzieć gdzie i do czego się strzela.

Tyle marudzenia. Reszta wygląda bardzo dobrze, klimatycznie i z solidną wizją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmmm... trochę szkoda. Mi w return to wolfenstein podobał się ten okultystyczny rys.
> Poza tym w new order giwery przesłaniają pół ekranu. Solidna giwera to podstawa ale bez
> przesady, trzeba wiedzieć gdzie i do czego się strzela.
>
> Tyle marudzenia. Reszta wygląda bardzo dobrze, klimatycznie i z solidną wizją.

Też mnie to bardzo jarało jeszcze za łebka, to było coś innego, coś co tak bardzo charakteryzowało nazistów w tym wyimaginowanym świecie, a więc okultyzm, stworzenie uber człowieka. To było fajne, szkoda, że odchodzą od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bez okultyzmu wolfenstein nie będzie miał juz tego swojego prawdziwego klimatu, jaki posiadał return to castle. Grę przeszedłem niejednokrotnie jak i za młodego jak i niedawno, ciągle z cieknącą ślinką. To było coś. Aczkolwiek cieszę się z nowego Wolfa, to będzie na prawdę coś. Bez okultyzmu też może być nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda i to bardzo. Klimat RTCW niszczył, niszczy i będzie niszczyć. Oby było bliżej W3D i RTCW niż tej ostatniej pokraki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powrót do zamku Wolfenstein to jedna z moich ulubionych gier, ostatnia gra z serii to była jakaś porażka, a teraz znów jakieś wymysły, moim zdaniem mogli spokojnie zrobić to samo co w Return tylko w lepszej grafice i kupiłbym to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 18:57, Paoro napisał:

Powrót do zamku Wolfenstein to jedna z moich ulubionych gier, ostatnia gra z serii to
była jakaś porażka, a teraz znów jakieś wymysły, moim zdaniem mogli spokojnie zrobić
to samo co w Return tylko w lepszej grafice i kupiłbym to!!

I nie był byś sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować