Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Założyciele CD Projektu sprzedali pakiet akcji spółki

13 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2013 o 18:02, Janek_Izdebski napisał:

No to nadchodzą ciężkie czasy dla CDP.pl. Wielka szkoda... :(


Que? O czym Ty mówisz?


Co do newsa:

pytanie tylko, kto te akcje kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sprzedawany pakiet akcji stanowi około 4,8 proc. akcji CD Projekt.
To nawet nie ma co języka strzępić. :)
Biorąc pod uwagę że każdy projekt może w pewnych warunkach okazać się klapą, jest to idealny moment na skonsumowanie (części) owoców wcześniejszej pracy. Nawet gdyby mieli kasę wydać na długie i drogie wakacje, to należy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To tylko takie moje czarnowidztwo. IMHO spółka chyba troszkę przeinwestowała, stąd takie
> nerwowe ruchy.

Czarnowidztwo czy "myślenie życzeniowe"? Ja wiem, że Ciebie na cdpie nie lubili ale wysuwanie takich wniosków, wszystko jedno na jakiej podstawie czy ich braku, jest głupie.

Poczytaj sobie lepiej ile spółka ma wolnych środków po Q1 2013, jakie miała przepływy pieniężne w 1 kwartale tego roku, o odnowionym kredycie obrotowym i o tym jakie zainteresowanie kupujących było tymi "nerwowymi ruchami" Marcina i Michała.

A na koniec porównaj to wszystko z CIA i wtedy napisz kto przeinwestował i komu się lepiej powodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim osobistym odczuciu akurat spółka CDP.pl nie jest najlepiej zarządzana. Do RED-ów, GOG-a nic osobiście nie mam. :)

A co ma z tym wszystkim do czynienia CIA, to zrozumieć za Chiny nie mogę... ;) Chyba, że chodzi Tobie o dokumenty sporządzone przez Certified Internal Auditors...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 02:24, SerwusX napisał:

Czemu w tle jest data 2010?


Bo to fotka z której się ówczesnych konferencji CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować