Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex: The Fall oficjalnie! Będziecie rozczarowani...

52 postów w tym temacie

AHAHAHAHA XD

Gra może nie wygląda źle (chwilę zresztą dane mi się było pobawić DX: HR i jakoś mnie znudziło, może kiedyś będzie lepiej), ale ja to naprawdę chcę tego krachu rynku gier wideo. PC wyjdzie z niego z tarczą :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choroba "konferencji Microsoftu" trochę. Czyli też za bardzo podbijali zainteresowanie. Tweety, teaser, sugestie, zapowiedzi... I to wszystko, żeby pokazać grę na iOS. Kto odpowiada za taki marketing? To było oczywiste, że mnóstwo ludzi spodziewało się dużej gry na konsole i PC.

Złe decyzje, niech teraz łapią hejt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie akcja będzie z książki Deus Ex Icarus Effect, bo właśnie tam Saxon wystepuje.

Jak panowie na filmiku mówią - Akcja dzieje się zaraz po zakończeniu książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejtujcie ile chcecie, jak dla mnie ok, poczekam na końcowy efekt.

A co do "tylko apple" - nie traktował bym tego jako wyrok, jak się sprzeda to wydadzą na wszystko włącznie z lodówkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 16:29, Sipso napisał:

Jestem rozczarowany.

Rozczarowanie to złość mięczaków ;-)
No przyznaj jawnie.... jesteś w****y :P

Nie bój się.. nie jesteś sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"I never asked for this". (Adam Jensen, "Deus Ex: Human Revolution")

Świetnie, po prostu świetnie. Po tym jak wczoraj zobaczyłem teaser i przedstawiłem w komentarzach na gram.pl swoją sugestię a pro po tego, co może się skrywać pod tytułem "The Fall" dowiaduję się o straszliwej prawdzie. Powiem szczerze, sam jestem posiadaczem iPoda, ale nie ma mowy, abym się zaopatrzył w tę "grę". Co jak co, ale seria Deus Ex zasługuje na znacznie więcej niż appka na iOSa. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować