Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

State of Decay szturmem podbija Xbox Live

15 postów w tym temacie

Grałem w demo i muszę przyznać, że całkiem fajnie się zapowiada. Jednak z zakupem poczekam na jakieś patche bo gra ma pełno bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Kibicuję temu projektowi od roku. Bardzo się cieszę z ich dobrego startu i już się nie mogę doczekać wersji PC- która, niestety, ma pojawić się nieprędko, według tego co ostatnio na Rock Paper Shotgun czytałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku zdziwił mnie niski poziom trudności (walka z zombie) oraz bardzo rozległy system mechaniki tego co dzieje się w małej społeczności ocalonych, jeden gość dostał grypy, drugi spanikował i odstrzelił mu łeb xD

2 Dni grałem non stop zajawiony jak małe dziecko cyrkiem, trzeciego dnia kiedy ogarnąłem już wszystkie mechanizmy gry na siłę chciałem ukończyć wątek fabularny i powrócić do innych tytułów ;]

Czekam na multiplayer update

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że nie rozumiem trochę fenomenu tej gry. Cała reszta jest jak najbardziej w porządku, ale aspekt walki... brakuje w tym realizmu. Gdybym chciał pooglądać wrestling, to odpaliłbym sobie odpowiedni program, a jak pograć to WWE ''13. Dropkicki, sleeper holdy na zombie są komiczne. Nie wiem czy sprawdzę tę produkcję nawet z tego, jedynego powodu. Ale to też kwestia gustu. Ja w grach o zombie wymagam ostatnio dużo realizmu i póki co cieszę się Project Zomboid. Tutaj zaintrygowała mnie ta jak ktoś wyżej ujął społeczność ocalonych. Jednak to też dostanę za jakiś czas i w PZ, więc... nie wiem czy sprawdzę całe to State of Decay. Patrząc na tę walkę, to chyba wolę odpalić sobie Dead Rising.

~`W2GRAMY, Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zombi i realizm O.o Jedo wyklucz drugie. Zresztą realizm i gry to już jest dużo.

A Dead Rising to tylko walka. SoD to zupełnie inna gra. Tam nawet fizyka pojazdów, system rozpadania się, jest lepszy niż w niejednej ścigałce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiadomo może kiedy będzie wersja na PC??
> Wiadomo może kiedy będzie wersja na PC??
Nie wiadomo nawet czy w ogóle planują ją zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zombi i realizm O.o Jedo wyklucz drugie. Zresztą realizm i gry to już jest dużo.
>
> A Dead Rising to tylko walka. SoD to zupełnie inna gra. Tam nawet fizyka pojazdów, system
> rozpadania się, jest lepszy niż w niejednej ścigałce.

Nie wyklucza. Zbyt powierzchownie odniosłeś się do mojego komentarza. Jeśli zombie wykluczają realizm w walce, to ja nie wiem. Wystarczyłoby pozbyć się durnych dropkicków, sleeper holdów i sprawić, że gracz w pojedynku z zombie stawałby się ostrożny, bo ma świadomość, że jak go upierniczy, to przemieni się w jednego z nich. Wtedy byłoby jak najbardziej realistycznie.

~W2GRAMY, Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W2GRAMY chyba mało grałeś w tę grę :) Ja poszedłem wyczyścić jeden budynek, dopadło mnie ok. 10 zombi (jeszcze ten wkurzający krzyk, który ogłusza gracza) i tyle było po Marcusie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie grałem w ogóle. I tak piszę o samym systemie walki. Z tego co widzę z materiałów wideo to w momencie kiedy biegniesz na zombi, to można wykonać dropkick. To mnie dosyć odpycha, bo normalnie byłoby tak, że byłby ostrożniejszy, a to takie porywanie się na śmierć. Zupełnie jak sleeper holdy naszego towarzysza w których mógłby być bez problemu ugryziony w łapsko :P.

~W2GRAMY, Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować