Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Nowy gameplay z Forza Motorsport 5!

8 postów w tym temacie

Czy oni (twórcy gier wyścigowych) nauczą się kiedyś, że samochody mają więcej niż 90 stopni obrotu kierownicą (w jedną stronę). Nawet grając padem mogli by taką animację dodać.
A sam gejplej to taki że hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 20:05, Monotyp napisał:

Czy oni (twórcy gier wyścigowych) nauczą się kiedyś, że samochody mają więcej
niż 90 stopni obrotu kierownicą (w jedną stronę).


Zawsze zastanawiałem się dlaczego to właśnie tak wygląda. Niewiedzą tłumaczyłem sobie to tak, że pewnie w prawdziwych wyścigach to właśnie tak wygląda, ale jakiś czas temu oglądałem gameplay z zdaje się RealRacing, który dopiero co ma się pojawić. Nowy symulator jazdy, gość jeździł jakimś fordem po torze i wyraźnie było widać animacje obracania kierownicą we wszystkie strony na maksa. Wyglądało to tak realistycznie, że byłem wtedy pełen podziwu. Czy ktoś obeznany z tematem mógłby naprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czy oni (twórcy gier wyścigowych) nauczą się kiedyś, że samochody mają więcej
>
> > niż 90 stopni obrotu kierownicą (w jedną stronę).
>
> Zawsze zastanawiałem się dlaczego to właśnie tak wygląda. Niewiedzą tłumaczyłem sobie
> to tak, że pewnie w prawdziwych wyścigach to właśnie tak wygląda, ale jakiś czas temu
> oglądałem gameplay z zdaje się RealRacing, który dopiero co ma się pojawić. Nowy symulator
> jazdy, gość jeździł jakimś fordem po torze i wyraźnie było widać animacje obracania kierownicą
> we wszystkie strony na maksa. Wyglądało to tak realistycznie, że byłem wtedy pełen podziwu.
> Czy ktoś obeznany z tematem mógłby naprowadzić?
Po pierwsze chodzi mi o gry wyścigowe (w symulatorach mozna sobie takie animacje wyłączyć i zostawić tylko kierownice, czy nawet ją wyłączyć, w nowszych już takie pełne animacje są). Nawet bolidy formuły jeden mają większy zakres ruchu kierownicą (lock to lock) niż na tym gempleju jest pokazane, a samochody wyścigowe stopni obrotu kierownicą aż tylu co samochód cywilny nie potrzebują ale jednak:
http://youtu.be/u5InnxCeeTg?t=52s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować