Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Mafia vs. Godfather

62 postów w tym temacie

Która gra Waszym zdaniem jest lepsza??? JA wole Mafie ona ma to coś, kapitalny klimat, a Godfather to dla mnie GTA SA tylko zmieniono bronie, scenerie i fabułe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę Mafie. Gra ma wg. mnie lepszą fabułę, klimacik noi gra nie kończy się po przejściu głównego wątku, bo jest jeszcze Free Ride Extreme ;) Ach i w tą grę dzierało się po nocach... (chlip ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to jest kwestia gustu. Według mnie lepszy jest Ojciec Chrzestny, bo ma o wiele ciekawszą fabułę i ładniejszą grafikę. Jednak nie widzę sensu w porównywaniu tych gier, bo tak naprawdę bardzo się od siebie różnią. Mnie akurat Mafia jakoś nie przypadła do gustu, natomiast w Ojca Chrzestnego grało mi się bardzo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 14:06, syriusz.b napisał:

Dlatego zrobilem ten temat bo to są 2 gry o Mafi, ale masz racje to jest kwestia gustu, ja
w tym przypadku odstawiam grafike na bok i wole Mafie :D


Te gry różnią się nie tylko grafiką, ale samą mechaniką rozgrywki. Mafia to takie jakby GTA w latach 30. XX wieku. Połowa Mafii to jazda samochodem, a druga połowa to misje chodzone. Natomiast w Ojcu Chrzestnym twórcy potraktowali jazdę samochodem po macoszemu, skupiając się głównie na misjach chodzonych. Jedyne co łączy obie gry to tematyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tu nie mowilem, ze samą grafiką tylko chodziło mi o to co pisał des1og (ze Godfather ma lepsza grafike), dlatego napisalem, ze odstawiam grafike na bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście w Mafię nie grałem ale stawiam na Ojca Chrzestnego. Uwielbiam film i ta fabuła po prostu mnie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Ojca gralem troche u kolegi... Jak dla mnie to Mafia jest o wiele ciekawsza... I zeby nie bylo - Ojciec Chrzestny to swietna ksiazka, film poprostu cudowny - ale gra w porownaniu z nimi to male nieporozumienie. Misje sa slabym odwzorowaniem fabuly - jedz tu, potem tam. Zabij tego czy tamtego, wymus, zadus, zdemoluj czy spal... Niby podobnie co w Mafi ale tam lepiej to zostalo zwiazane z fabula... To tylko moje zdanie i nie katowac prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie Ojca Chrzestnego za film i książkę(którą wlaśnie powoli koncze :) ), ale jak dla mnie gra to nie wypał. A Mafia - kolejny majstersztyk w swoim gatunku. Mimo, iż oczywiście fabuła Ojca Chrzestnego jest o wiele lepsza to w grze w Mafii ładniej jest to wszystko splecione/wykonane. Każda misja to niesamowita przygoda :). A kto nie grał i stoi za Ojcem Chrzestnym, niech zakupi Mafie(25 zl obecnie), a przekona się o jej wielkim sukcesie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia jest lepsza.
Zauważcie że w mafi jak strzela do was mafioz to nie pokonasz go rękami, a w przypadku Ojca chrzestnego niestety jednak tak jest.
Po za tym w mafii jag jedziesz samochodem to widać że on się rozwala a w godfather nie.
W mafii jest ciekawszy klimacik. Ojciec chrzestny to tak nie udana podróbka mafii choć powstał kilka lat po wydaniu jego poprzedniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia lepsza , Ojciec Chrzestny lepszy - dla jednego tak dla drugiego tak.
Osobicie wole pograc w Godfather, wiecej sie dzieje i ciekawiej gra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia vs.Ojciec Chrzestny
Jak dla mnie remis, ale tylko dlatego że Ojciec nadrabia fabułą i rewelacyjną walką wręcz. Reszta plusów po stronie Mafii. Choć prawde mówiąc w oba tytuły grało się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygrywa Mafia. Do tej pory pamiętam te godziny w Lost Haven... :) I jak zakończenie mną wstrząsnęło. Numer jeden jeśli chodzi o fabułę (choć liniowa aż do bólu). A Ojciec Chrzestny? Świetna książka i film, a gra przeciętna. Najbardziej bolało mnie zaledwie kilka modeli samochodów (a jestem wyczulony na tym punkcie) i konsolowe sterowanie. I znowu mam chęć odpalić Mafię... Ech... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAFIA to najlepsza gra w jaką kiedykolwiek miałem przyjemność grać...
oczywiście oryginalik leży przy kompie , a ile on już przeszedł ojj... chyba z 5 zakończeń gry :)
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować