Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2007 o 16:40, rudysick napisał:

> >
> > > > SPOILER
> > > >
> > > > 9 znajdziesz w golemie po tym jak go pokonasz, a 10 dostaniesz u raymonda
w
> odpowiednim
> >
> > > momencie...
> > > >
> > >
> > >
> > > a kiedy bede walczyl z golemem ? od czego zalezy walka z nim ? co zrobić by
z nim
> walczyc
> >
> > > ?
> > SPOILER
> > jak pokonasz golema to w jego ciele znajdziesz ostatnia sefire ktore ci sa potrzebne
abys
> mogl
> > wejsc do wierzy.
> > Najpierw musisz go przywrocic do zycia, aby tego dokonac jest ci potrzebny odgromnik
ktory
>
> > wkladasz w golema i burza krora zamowic mozesz u druidow.Jak obudzic golema to ci
powiedz
> druidzi...
>
> a gdzie ten odgromnik znalesc ? aa chodzi ten pręt ktory zamowiłem u Płatnerza?
>
> Czy Golem jest ciezki do pokonania ? moze jakies porady ?
>
SPOILER
golem jest bardzo latwy do pokonania muszisz tylko sciagac go na srodek tego trojkata ktore
twarz pylony i uruchamiac je po kolei.Trzy pioruny i po golemie.Ja uzylem zamieci i golem mnie
nawet raz nie uderzyl.



ale jak ozywić Golema ??? mam ten Pręt od Płatnerza a Detektyw stoi przy Wieży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta talar rzadzi szczegolnie jak go chcesz oskarzyc o handlowanie z salamandra wola ochu*** to mnie rozwalilo i nie moglem grac przez 5 min bo tak sie smialem jego texty rzadza ;>

EDIT: PLS POWIEDZCIE mi jak moge wsadzic runke w miecz PLZ HELP !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lordfett, tak samo jak Ciebie rozśmieszył mnie tekst, do tego jeszcze przeczytany przez lektora heh. Nic i tak nie przebije Baraniny - "Stare ku... nie chcą zdychać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mi chodzi właśnie o tą tarczę obronną, gdzie się tego mozna nauczyć i w którym rozdziale,

i jeśli ktoś ma to tez poszukuje tego znaku pułapki i fali psychicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 17:07, bazix napisał:

no mi chodzi właśnie o tą tarczę obronną, gdzie się tego mozna nauczyć i w którym rozdziale,

Dnia 28.10.2007 o 17:07, bazix napisał:

i jeśli ktoś ma to tez poszukuje tego znaku pułapki i fali psychicznej

Sory ale już za bardzo nie pamiętam wiem tyle że na Bagnach w jaskini jest jakaś moc i w wieży maga wiem tyle ale nie pamiętam jakie to moce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś dobry sposób na pokonanie tych roślin z Bagien? Nazwa zaczyna się na Ka...coś tam
Cholernie mnie wkurzają, a biją bardzo mocno i szybko. W efekcie chodzenie drogą często sprowadza się do ucieczki sprintem, a jeśli zejdzie mi znak Quen no to po ptokach... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 17:10, GanD napisał:

Ma ktoś dobry sposób na pokonanie tych roślin z Bagien? Nazwa zaczyna się na Ka...coś tam
Cholernie mnie wkurzają, a biją bardzo mocno i szybko. W efekcie chodzenie drogą często sprowadza
się do ucieczki sprintem, a jeśli zejdzie mi znak Quen no to po ptokach... :/

Na te kwiaty nieznam sposobu ja poprostu uciekałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. walisz znakiem igni (duzo dmg zabiera i czesto podpala)
2. podbiegasz unikami najlepiej doskokanmi
3. styl szybki zeby walic nie mogl

za ich korzenie jest jakies zadanie poboczne dla ogrodnika szpitala lebiody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 17:09, Kizibono napisał:

Sory ale już za bardzo nie pamiętam wiem tyle że na Bagnach w jaskini jest jakaś moc i w wieży
maga wiem tyle ale nie pamiętam jakie to moce


ok dzięki, w każdym razie teraz wiem gdzie szukać:) czeka mnie wyprawa na bagna..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 16:56, Selv napisał:

Tak sobie przeglądam materiały dodatkowe i strasznie żałuje, że zabrano wiedźminowi pochwy
na miecze.
CDP: Czy je oddacie?!

Chyba nie. Przyjrzyj się jak wygląda animacja wkładania/wyciągania miecza. Pewnie pochwy odpadły z tego powodu, że byłoby wtedy bardzo wyraźnie widać jak miecz przenika przez nie zarówno przy wyciąganiu jak i wkładaniu. Innymi słowy wyglądałoby to strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2007 o 17:11, bazix napisał:

> maga wiem tyle ale nie pamiętam jakie to moce
ok dzięki, w każdym razie teraz wiem gdzie szukać:) czeka mnie wyprawa na bagna..:)

Nie ma sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 17:01, Azazell3 napisał:

ale jak ozywić Golema ??? mam ten Pręt od Płatnerza a Detektyw stoi przy Wieży

SPOILER
muszisz zamowic u druidow burze z piorunami i pozniej isc tam gdzie stoi golem wsadzic w niego pret i wlaczyc wszystkie pylony.wtedy on ozyje jak go piorun trzasnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 17:17, lancuch napisał:

ludzie powiedzcie co trza zrobic zeby mnie wpuszczona na cmenatrz bo chce zrobic zlecenie ze
szpikiem alghuli

Cmentarz będzie otwarty dopiero w 3 akcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 17:17, lancuch napisał:

ludzie powiedzcie co trza zrobic zeby mnie wpuszczona na cmenatrz bo chce zrobic zlecenie ze
szpikiem alghuli

mozesz sobie zalatwic glej u Vincenta ale jezeli wszesniej go oskarzyles to on ci nie pomoze mozesz tez zalatwic klucz na cmentarz jezeli anulujesz dlugi grabarza u Talara ale musisz oczyscic go z zarzutow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2007 o 17:01, lancuch napisał:


EDIT: PLS POWIEDZCIE mi jak moge wsadzic runke w miecz PLZ HELP !!!!!!!!

Muszisz miec 3 runy(takiego samnego rodzaju lub inne) Wtedy idziesz do kowala , dajesz z nim handel i kowal ma do sprzedazy np. Wiedzminski srebrny miecz z runami , ten miecz kosztuje 1000golda i zabiera 3runy z ekwipunku. Fajnie sie nim sieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować