Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Elo ziomy!
Powiadają że Wiedźmin to świetna gra.
Jak myślicie czy opłaca się kupować nowy komputer dla tej gry?
Czy lepiej zostawić sobie kasę na produkcję dla mojego kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś pomysł to jest. Właśnie muszę przejść jeszcze na opcji elfiej i neutralnej, ale NWN2 MZ wychodzi... i Gears Of War... i UT3. Oj, będzie co robić, będzie. Ale najpierw Wiedźmin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 21:38, heyboy napisał:

Jakiś pomysł to jest. Właśnie muszę przejść jeszcze na opcji elfiej i neutralnej, ale NWN2
MZ wychodzi... i Gears Of War... i UT3. Oj, będzie co robić, będzie. Ale najpierw Wiedźmin
:D

Też czekam na NWN2 MZ, ale teraz Wiedźmin króluje, a po kolejnym patchu do niego może być jeszcze przyjemniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 21:38, timon92 napisał:

A propo wyborów w grze.Czym rózni sie koncówka jesli załatwie Króla Gonu? Bo wybrałem opcje
ze oddaje mu dusze Jakuba.

Spojler
Geralt zabija Mistrza własnoręcznie mieczem srebrnym,a zdziwiony De Aldesberg mówi tylko "To miecz na potwory".
Spojler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 21:47, timon92 napisał:

a to taka sama jak w moim przypadku

***SPOJLER***
jeśli ktoś przeszedł grę i był po stronie zakonu to niech napisze do mnie na gg 2535533. Chciałbym opis tego zakończenia, a teraz(2raz) będe grał po stronie wiewiórek.Dlatego chciałbym wiedzieć jakie jest 3 zakończenie (neutralne już znam)
***KONIEC SPOJLERA***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Jak przejrzeć ciało Królowej Kikimor. Zawalilem na nią sklepienie już nie żyje, chcę przejrzeć jej trupa (podobno są tam ważne dokumenty), ale nie jestem w stanie nic zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 22:03, timon92 napisał:

a pojawia Ci sie znaczek przeszukania??


pojawia biegam obok kikimory ale nie otwiera się to menu jakie jest dostepne przy przeszukiwaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 21:59, silenthill napisał:

SPOILER

Jak przejrzeć ciało Królowej Kikimor. Zawalilem na nią sklepienie już nie żyje, chcę przejrzeć
jej trupa (podobno są tam ważne dokumenty), ale nie jestem w stanie nic zabrac

Czy możesz do niej bezpośrednio podejść, czy coś "niewidzialnego" cię od niej oddziela? Ja miałam taki przypadek, że nie mogłam po zawaleniu stropu na łepetynę królowej wejść do korytarza i jedynym wyjściem było wgranie sejwa i ponowna próba - nie jedna zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 22:04, Paladynka napisał:

> SPOILER
>
> Jak przejrzeć ciało Królowej Kikimor. Zawalilem na nią sklepienie już nie żyje, chcę przejrzeć

> jej trupa (podobno są tam ważne dokumenty), ale nie jestem w stanie nic zabrac
Czy możesz do niej bezpośrednio podejść, czy coś "niewidzialnego" cię od niej oddziela?


jestem blisko niej są belki obok ale jestem obok niej, a np. skrzynie która jest w tunelu spokojnie przegladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 21:56, timon92 napisał:

Po stronie zakonu - Zygfryd zostaje mistrzem zakonu
Po stronie wiewiórek -Yevin (chyba tak to sie pisze) zostaje ułaskawiony

acha spodziewałem sie czegoś więcej... A tu w sumie nic specjalnego no ale dzięki. Na przyszłość oznaczaj wypowiedzi dotyczące fabuły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 22:08, timon92 napisał:

a stoisz do niej frontem ?? znaczy wis a wi ?

tak ona jak ginie jest tak ze belki leza obok niej ale da się podejsc tak by stac tylko przy niej bardzo blisko, mimo to nic moge nic zabrac i jestem zablokowany w tej jaskini bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 21:56, timon92 napisał:

Po stronie zakonu - Zygfryd zostaje mistrzem zakonu
Po stronie wiewiórek -Yevin (chyba tak to sie pisze) zostaje ułaskawiony

acha spodziewałem sie czegoś więcej... A tu w sumie nic specjalnego no ale dzięki. Na przyszłość oznaczaj wypowiedzi dotyczące fabuły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 22:06, silenthill napisał:

> > SPOILER
> >
> > Jak przejrzeć ciało Królowej Kikimor. Zawalilem na nią sklepienie już nie żyje, chcę
przejrzeć
>
> > jej trupa (podobno są tam ważne dokumenty), ale nie jestem w stanie nic zabrac
> Czy możesz do niej bezpośrednio podejść, czy coś "niewidzialnego" cię od niej oddziela?


jestem blisko niej są belki obok ale jestem obok niej, a np. skrzynie która jest w tunelu spokojnie
przegladam

Myslę, że moja rada ze zedytowanego posta powyżej to jedyne wyjście (czyli wgranie sejwa) bo po poprawnym zwaleniu stropu nie ma możliwosci powrotu do tej skrzyni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować