Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2008 o 20:44, KinggAdek napisał:

Dzięki wszystkim spadam grać i do kowala! i jeszcze robi różnice jaki kowal?

W grze nie robi różnicy, który kowal ci wykona miecz, czy też go przekuje, ale szkoda że tego twórcy nie uwzględnili, bo krasnoludy kowale są dużo lepsi od ludzkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można je znaleźć pomiędzy zrujnowanym mostem a ruinami które są na pobliskim pagórku. Jednak pojawiają się one chyba dopiero później w Akcie kiedy będziesz musiał pójść do tych ruin po Alvina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie szukaj ich w okolicach tych ruin, jeśli nie znajdziesz ich za dnia spróbuj szczęścia w nocy. W moim przypadku najpierw udało mi się trafić pojedynczo 3 sztuki a potem nie mogłem znaleźć nic dopóki nie zostałem zaatakowany przez 2 albo 3 właśnie kiedy udałem się po Alvina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem w 2 akcie wszystkie zadania prócz jednego. Podobno można je dostać w wyzimie klasztornej obok kanałów od jakiegoś biedaka. Ale w dzień ani w nocy nikogo tam nie ma. Wie ktoś o jakie zadanie chodzi i jak spotkać tego kolesia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy wyjściu z kanałów stoi sobie taki facet ale można go zastać tylko w porannych godzinach (nie pamiętam dokładnie ale chyba gdzieś pomiędzy 5 a 8 rano).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mam zawrotne tempo w expieniu, mam juz 28 lvl to jest naprawde swietna miejscowa(expie w jaskini na bagnach, za pierwszym razem pokazalo sie 11 kuroliszkow, a za kazdym nastepnym po 6, a na poczatku dostawalem za jednego 715 expa, a teraz dostaje 685), czyli juz niedlugo (moze nawet jutro) bede probowal pokonac krolowe i mam nadzieje ze mi sie uda:))
EDIT:tego typka(czyli cwaniaczka) mozna spotkac miedzy 6.30, a 8.00 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 21:44, sebek1990 napisał:

Mam pytanie czy mozna wejsc w blizsza znajomosc z Alina? jesli tak to w jaki sposob?
pozdro

Z Alina nie da się jedynie w czwartym akcie masz Spoiler możliwość siostrę jej Celinę, elfkę, wieśniaczkę, Panią Jeziora. Spoiler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można. Musisz się zadowolić jej siostrą Celiną.
Swoją drogą ładnie to tak? Próbować "zaliczyć" pannę młodą tuż przed jej ślubem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 21:50, Karharot napisał:

Swoją drogą ładnie to tak? Próbować "zaliczyć" pannę młodą tuż przed jej ślubem?:)

Ładnie czy też nie ładnie było by trudno bo Alina nie jest taką świętą panną młodą przecież co dziennie sobie robi przedbiegi przed małżeństwem z Adamem na polach jak idzie zbierać maliny (zapomniałeś), a Geralta na myśl "to takie romantyczne" to głowa zaczyna go boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, zapomniałem...
Ale mimo wszystko jest różnica pomiędzy zdradzaniem z jedną osobą a puszczaniem się z każdym przybłędą który się pojawi w wiosce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 22:01, Karharot napisał:

Heh, zapomniałem...
Ale mimo wszystko jest różnica pomiędzy zdradzaniem z jedną osobą a puszczaniem się z każdym
przybłędą który się pojawi w wiosce:D

Jest spora różnica, tylko inne panie w grze na widok nowego "ogiera" chętnie się puszczają.:D Mogli by za to dorzucić opcję z Najadą nimfą wodną, przecież proponuje nam leczenie i całuska, ale tylko obiecuje bez pokrycia <ach>:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Znalazłem, zabiłem, zlecenie wykonałem.

A przy okazji pytanie: czy Dagona można zabić tylko mordując jego sługusów, czy można to załatwić tak jak z królową kikimor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 22:47, nazgul47 napisał:

Dzięki. Znalazłem, zabiłem, zlecenie wykonałem.

A przy okazji pytanie: czy Dagona można zabić tylko mordując jego sługusów, czy można to załatwić
tak jak z królową kikimor?


Można go tylko zabić mordując sługusów ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 23:45, Rafał115 napisał:

@szczenaCzy udalo ci sie pokonac krola gonu w IV akcie, jesli tak to powiedz w jaki
sposob i na jakim poziomie trudnosci

Szczerze to nie próbowałem go zabić, ale wiem że jednej osobie się udało. Jak chcesz spróbować to zerknij na forum thewitcher.com, tam jest opisany ten przypadek:

http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=5372.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy któs może mi powiedzieć gdzie w 2 akcie mogę kupić czerwone różę bo domokrążca i Declan Leuvardeen nie mają a są mi potrzebne do wykonania zadania ,,Przyjaciołka z dawnych lat,,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować