Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2008 o 00:06, Tieru napisał:

Mam pytanie czy któs może mi powiedzieć gdzie w 2 akcie mogę kupić czerwone różę bo domokrążca
i Declan Leuvardeen nie mają a są mi potrzebne do wykonania zadania ,,Przyjaciołka z dawnych
lat,,?

Mozesz je kupic od ogrodnika sprzed szpitala lebiody a drugiej opcji nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 00:06, Tieru napisał:

Mam pytanie czy któs może mi powiedzieć gdzie w 2 akcie mogę kupić czerwone różę bo domokrążca
i Declan Leuvardeen nie mają a są mi potrzebne do wykonania zadania ,,Przyjaciołka z dawnych
lat,,?


Może spróbuj u ogrodnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 00:06, Tieru napisał:

Mam pytanie czy któs może mi powiedzieć gdzie w 2 akcie mogę kupić czerwone różę bo domokrążca
i Declan Leuvardeen nie mają a są mi potrzebne do wykonania zadania ,,Przyjaciołka z dawnych
lat,,?

Spoiler
Możesz kupić u ogrodnika i zielarki. Też możesz wymienić za jedzenie z ogrodnikiem, wystarczy wybrać opcje dialogową: "czy byś mógł mi opowiedzieć jakąś historie", dać mu coś do jedzenia, a następnie dialog "czy możesz dostać kilka róż za to" (czy coś takiego), zapyta się ogrodnik jakich i dostajesz róże.
PS. Dobra wymiana towaru też dla prostytutek.
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 00:06, Tieru napisał:

Mam pytanie czy któs może mi powiedzieć gdzie w 2 akcie mogę kupić czerwone różę bo domokrążca
i Declan Leuvardeen nie mają a są mi potrzebne do wykonania zadania ,,Przyjaciołka z dawnych
lat,,?

Róże można kupić u ogrodnika koło Szpitala Lebiody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis juz jestem zbyt zmeczony zeby dalej expic ale jak narazie odchodze od biurka z 29 lvlem i mam nadzieje ze juz jutro sprobuje podejsc do krolowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, bo chce żeby mi grabarz, otworzył drzwi na cmentarz, ale muszę, albo przekonać straż, albo anulować jego dług u talasa, tylko problem , bo ani talas , ani kapitan Straży nie chcą ze mną gadać, bo tak ich wkurzyłem podejrzeniami. Jest jeszcze jakiś sposób by wejść na cmentarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 11:03, Xanas napisał:

mam pytanie, bo chce żeby mi grabarz, otworzył drzwi na cmentarz, ale muszę, albo przekonać
straż, albo anulować jego dług u talasa, tylko problem , bo ani talas , ani kapitan Straży
nie chcą ze mną gadać, bo tak ich wkurzyłem podejrzeniami. Jest jeszcze jakiś sposób by wejść
na cmentarz?

Musisz uniewinnic jednego z nich, bo innej opcji nie ma, moze wykonaj zadanie przyjaciolka z dawnych la,t bo to daje dowod niewinnosci talara, a jak juz go uniewinnisz to da ci wejsciowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 11:15, Rafał115 napisał:

> mam pytanie, bo chce żeby mi grabarz, otworzył drzwi na cmentarz, ale muszę, albo przekonać

> straż, albo anulować jego dług u talasa, tylko problem , bo ani talas , ani kapitan Straży

> nie chcą ze mną gadać, bo tak ich wkurzyłem podejrzeniami. Jest jeszcze jakiś sposób by
wejść
> na cmentarz?
Musisz uniewinnic jednego z nich, bo innej opcji nie ma, moze wykonaj zadanie przyjaciolka
z dawnych la,t bo to daje dowod niewinnosci talara, a jak juz go uniewinnisz to da ci
wejsciowke


ale jak ich uniewinnić, jak oni mówią tylko coś w stylu: "odchędoż się " i "odwal się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 11:18, Xanas napisał:

> > mam pytanie, bo chce żeby mi grabarz, otworzył drzwi na cmentarz, ale muszę, albo
przekonać
>
> > straż, albo anulować jego dług u talasa, tylko problem , bo ani talas , ani kapitan
Straży
>
> > nie chcą ze mną gadać, bo tak ich wkurzyłem podejrzeniami. Jest jeszcze jakiś sposób
by
> wejść
> > na cmentarz?
> Musisz uniewinnic jednego z nich, bo innej opcji nie ma, moze wykonaj zadanie przyjaciolka

> z dawnych la,t bo to daje dowod niewinnosci talara, a jak juz go uniewinnisz to
da ci
> wejsciowke

ale jak ich uniewinnić, jak oni mówią tylko coś w stylu: "odchędoż się " i "odwal się"

o ile pamiętam to był taki quest że od vincenta ze trzeba pojsc o polnocy do magazynu i po tym powinien dac ci wejsciówke tylko nie wiem czy masz ten quest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówią do ciebie takie coś to na pewno się na ciebie obrazili bo oskarżyłeś ich w współpracę z Salamandrą, więc już nic nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w drugim akcie... na bagnie... Czym mam kosic te zasr*** drzewa co z ziemi wychodzą? Jadę je srebrnym szybkim, alle ni w pień ni w oko je nie zabijam, one szybciej mi życie zjeżdzają... Jaka jest na nie taktyka? Bo jak teraz słyszę ten charakterystyczna dźwięk to się wynoszę czym prędzej z tego rejonu...

Pozdro i zgóry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 13:20, Jackal-pl napisał:

Jestem w drugim akcie... na bagnie... Czym mam kosic te zasr*** drzewa co z ziemi wychodzą?
Jadę je srebrnym szybkim, alle ni w pień ni w oko je nie zabijam, one szybciej mi życie zjeżdzają...
Jaka jest na nie taktyka? Bo jak teraz słyszę ten charakterystyczna dźwięk to się wynoszę czym
prędzej z tego rejonu...

Pozdro i zgóry dzięki

Echinopsy są wredne :) Ale ulegają silny +Igni. Dobrze jest mieć założony amulet vs Utopcom, gdyż często korzystają z okazji i się gromadzą podczas walk z Echinopsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 00:13, Rafał115 napisał:

> Mam pytanie czy któs może mi powiedzieć gdzie w 2 akcie mogę kupić czerwone różę bo domokrążca

> i Declan Leuvardeen nie mają a są mi potrzebne do wykonania zadania ,,Przyjaciołka z dawnych

> lat,,?
Mozesz je kupic od ogrodnika sprzed szpitala lebiody a drugiej opcji nie pamietam

miast kupowac od ogrodnika, można mu dać coś do żarcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 13:31, Krzychu193 napisał:

Mam pytanie: gdzie w III akcie można zdobyć kły alpa, zęby zjadarki i kły zwierzęcia? (potrzebne
do ukończenia " Nie będzie bolało"

Dobedziesz je w Iv , a oddasz w V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 13:31, Krzychu193 napisał:

Mam pytanie: gdzie w III akcie można zdobyć kły alpa, zęby zjadarki i kły zwierzęcia? (potrzebne
do ukończenia " Nie będzie bolało"


Zęby zjadarki znajdziesz dopiero w IV akcie ale wtedy nie będzie dentysty, więc zadanie można ukończyć dopiero w akcie V. A w następnych akta i o kły wampirze będzie łatwiej. kły bestii bodajże z wilka albo psa można wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 13:34, Nufiko napisał:

> Mam pytanie: gdzie w III akcie można zdobyć kły alpa, zęby zjadarki i kły zwierzęcia?
(potrzebne
> do ukończenia " Nie będzie bolało"

Zęby zjadarki znajdziesz dopiero w IV akcie ale wtedy nie będzie dentysty, więc zadanie można
ukończyć dopiero w akcie V. A w następnych akta i o kły wampirze będzie łatwiej. kły bestii
bodajże z wilka albo psa można wyciągnąć.


Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich gramowiczow, mam maly problem otoz postawilem sobie za cel pokonanie krolowej yrdenem a nawet juz w niego zainwestowalem prawie wszystko (oprocz 5 poziomu), ale nawet nie potrafie go uzywac, stawiam na ziemi znak kuroliszek po nim przechodzi raz i dostaje jakistam dmg i dalej musze go nawalac mieczem, czy ktos wie jak najlepiej go uzywac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 16:03, Rafał115 napisał:

Witam wszystkich gramowiczow, mam maly problem otoz postawilem sobie za cel pokonanie krolowej
yrdenem a nawet juz w niego zainwestowalem prawie wszystko (oprocz 5 poziomu), ale nawet nie
potrafie go uzywac, stawiam na ziemi znak kuroliszek po nim przechodzi raz i dostaje jakistam
dmg i dalej musze go nawalac mieczem, czy ktos wie jak najlepiej go uzywac??

chodzi ci o królową kikimor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować