Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2008 o 11:56, Matias16162 napisał:

Mam dziwny problem. Mój antywirus po zeskanowaniu płyty wiedźmina stwierdza że jest zainfekowana
przez wirusa. Gra oryginalna ze sklepu


Małe pytanie: Używasz Avasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Skanowałem avastem, a później Pandą. W obu przypadkach pokjazuje że jest wirus. Czytałem o0 tym w pomocy tech. ale dziwne że panda też to pokazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 12:01, Matias16162 napisał:

Tak. Skanowałem avastem, a później Pandą. W obu przypadkach pokjazuje że jest wirus.
Czytałem o0 tym w pomocy tech. ale dziwne że panda też to pokazuje...


Zeskanuj tą płytkę na jakimś innym pc. Jak będzie pokazywało to samo to coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
To chyba nie problem ale zapytam. Ostatnio Alvin się zawiesił i za mną nie biega. Jak medytuje albo wychodzę z jakiegoś pomieszczenia to dopiero wtedy jest koło mnie. Coś można z tym zrobic ?? Czy po prostu mu się znudziło ?? :D
SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> SPOJLER
> To chyba nie problem ale zapytam. Ostatnio Alvin się zawiesił i za mną nie biega. Jak
> medytuje albo wychodzę z jakiegoś pomieszczenia to dopiero wtedy jest koło mnie. Coś
> można z tym zrobic ?? Czy po prostu mu się znudziło ?? :D
> SPOJLER

Jakiś bug. Ale w sumie chyba pomocny bo nie plącze Ci się pod nogami jak jakiś skolopendromorf albo inne plugastwo się przyplącze ;) Chyba nie warto temu przeciwdziałać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 19:29, Gufs napisał:

> SPOJLER
> To chyba nie problem ale zapytam. Ostatnio Alvin się zawiesił i za mną nie biega.
Jak
> medytuje albo wychodzę z jakiegoś pomieszczenia to dopiero wtedy jest koło mnie.
Coś
> można z tym zrobic ?? Czy po prostu mu się znudziło ?? :D
> SPOJLER

Jakiś bug. Ale w sumie chyba pomocny bo nie plącze Ci się pod nogami jak jakiś skolopendromorf
albo inne plugastwo się przyplącze ;) Chyba nie warto temu przeciwdziałać :)



Też tak myśle. Jakby Alvin mógł walić z Ignii to by się przydał, a tak to tylko przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie od dnia kupna czyli premiery, zacząłem grać w Wiedźmina, a dokładniej do środy, dla mnie fajna gra, jestem na początku IV rozdziału, o i jeszcze coś nie pytajcie mnie dlaczego nie grałem tuż po premierze ponieważ nie miałem czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo jak gram to czasami mi sie udaja z igni naladowac taka kule ognista wiecie jak to sie robi ob udalo mi sie 2-3 razy i juz nie moge??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz przytrzymać przycisk rzucania zaklęcia wtedy pojawi Ci się pasek ładowania czaru - kulę ognia uda Ci się rzucić jak naładujesz ten pasek do pełna.
Jeszcze jedno - naładowana wersja czaru wymaga więcej energii niż normalnie dlatego zanim spróbujesz jej użyć upewnij się że masz dość many.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Podejrzewam że tak, to dotyczy niemal wszystkich komponentów wyciąganych ze stworów (z nielicznymi wyjątkami jak np. kły wilków). To nie powinno być jednak problemem - o ile pamiętam wszystkie wampiry były opisane w jednej książce, jeśli zamierzasz wykonywać wszystkie zadania poboczne to i tak będziesz musiał tą książkę przeczytać więc równie dobrze możesz to zrobić od razu.
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Można ją kupić albo na rynku w Wyzimie Klasztornej (już w II Akcie), albo na targu w Wyzimie Handlowej w III Akcie. O ile pamiętam to kły z Fleddera wyrywałem już w II Akcie więc polecałbym najpierw sprawdzić ofertę antykwariusza z Wyzimy Klasztornej.
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
Ja też zdobywałem kły fledera w II Akcie, ale o ile pamiętam, to nie czytałem żadnej książki zanim zacząłem zdobywać kły fledera.
SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Książka w której zawarte są informacje o wampirach nosi tytuł "Wampiry: fakty i mity", są w niej zawarte opisy Alpów, Brux, Flederów i Garkainów. Możliwe że już przeczytałeś tę książkę tylko o tym zapomniałeś, możliwe jest też jednak że informacje o Flederach otrzymałeś jakąś inną drogą (znaczy się ktoś Ci o nich opowiedział), ponieważ w Wiedźminie jest ukrytych trochę takich dodatkowych źródeł informacji więc trudno powiedzieć jak było.
Najlepiej sprawdź swój bestiariusz czy nie zawiera już wpisów o tych 4 rodzajach wampirów, jeśli tak to możesz o sprawie zapomnieć a jeśli nie to jednak powinieneś tą książkę kupić.
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kły fledera nie są składnikiem eliksirów, tylko czymś takim jak czaszka barghesta, zawsze jest szansa że wypadną, nieważne czy czytałeś książkę czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Jest na wyspie wyvern na północny-wschód od Gaju Druidów. Nawet jeśli już w II Akcie odwiedziłeś tą wyspę aby zabrać miecz i wybiłeś wszystkie stworki to w III Akcie pojawi się tam nowa grupa wyvern razem z tą samicą.
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
Hmmm przechodziłem tamtędy kilka razy i nie natrafiłem na nie :/ Poza tym w poradniku jest napisane, że Samica Wiwerny pojawia się w mieście...
SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Dnia 10.02.2008 o 01:00, AdrianC1987 napisał:

Samica Wiwerny pojawia się w mieście...

?!? Kto pisał ten poradnik? Zapewniam Cię że samica jest na wyspie wyvern choć być może pojawia się tam ona dopiero po otrzymaniu zlecenia na nią.
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować