Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2007 o 15:46, Baal Namib napisał:

Mam pytanie.

SPOILER !

Muszę dać temu grabarzowi te krasnoludzkie piwo. Ono miało jakąś nazwę ? W opisie pisało że
to krasnoludzkie ? Bo ja pamiętam że coś miałem, ale ani w ekwipunku, ani w skrytce nie mam
tego. Gdzie mogę je kupić ? ;-)
Konie SPOILER''A !


SPOILER

Trunek nazywa się Mahakamski Dwójniak możesz go kupić w "Misiu Kudłaczu"

KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam grę zminimalizowaną i siedzę w misiu. No ale kurcze u kogo ? Kelnerki ? Nie ma go...

EDIT:
Sorki, jest. Po prostu myślałem że będzie wyglądać jak piwo, a jest w takim dzbaneczku. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LooooooL, zacięło mi się jak już Azar przeniósł mnie do tego laboratorium po walce ze zmutowanymi rycerzami xD. Nie chce mi się powtarzać tej walki z kościejem :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, kolejne zacięcie. pokazuje mi się scenka jak azar i geralt stoją przed sobą, a później czarny ekran i tylko dźwięk słyszę. gra nie reaguje na nic, jedyne co mogę zrobić to zalttabować się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 16:49, trombocylek napisał:

lol, kolejne zacięcie. pokazuje mi się scenka jak azar i geralt stoją przed sobą, a później
czarny ekran i tylko dźwięk słyszę. gra nie reaguje na nic, jedyne co mogę zrobić to zalttabować
się :(


Ja mam podobny problem tyle, że zamiast filmików mam czarny ekran i słyszę w dali głosy nic nie mogę zrobić ale po chwili gra idzie dalej ale bez tych filmików ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To masz farta, ja nic nie mogę zrobić. A miałem nadzieję skończyć dzisiaj grę...

Spróbuje reinstall.

Lol, mój folder z save'ami waży 2,5 GB xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 16:53, trombocylek napisał:

To masz farta, ja nic nie mogę zrobić. A miałem nadzieję skończyć dzisiaj grę...

Spróbuje reinstall.

Lol, mój folder z save''ami waży 2,5 GB xD


Jakiego masz patcha? Bo podobno pierwsza wersja 1.1 miała błąd nie pozwalający przejść V aktu, nie jestem pewien ale chyba masz tego buga... Ściągnij sobie 1.1a lub 1.2 i powinno być po krzyku, choć mogę się mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buuuuuuuu, tak jak mówiłem wcześniej, nie ruszył. Aaggggggrrrr!!!

Mam małe pytanko, czy można zoptymalizować Wiedźmina pod posiadany sprzęt w pliku .ini tak jak to można było zrobić z Oblivionem??? Obek też mi nie chodził a po optymalizacji (wymusiłem starsze shadery) chulał mi na średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:19, Paułak napisał:

Buuuuuuuu, tak jak mówiłem wcześniej, nie ruszył. Aaggggggrrrr!!!

Hehe, a jakiego masz kompa?

Patch 1.2 ma w sobie patcha 1.1a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:21, trombocylek napisał:

> Buuuuuuuu, tak jak mówiłem wcześniej, nie ruszył. Aaggggggrrrr!!!
Hehe, a jakiego masz kompa?

Patch 1.2 ma w sobie patcha 1.1a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:23, Paułak napisał:

> > Buuuuuuuu, tak jak mówiłem wcześniej, nie ruszył. Aaggggggrrrr!!!
> Hehe, a jakiego masz kompa?
>
> Patch 1.2 ma w sobie patcha 1.1a?

Chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Pan, który readme nie umie otworzyć... albo chociaż cofnąć o 2-3 strony w temacie. Tak, patch 1.2 ma w sobie poprzednie patche i można go instalować na wersję 1.0.
A co do optymalizacji nie widzę szans, jeżeli nie spełniasz min wymagań. to musisz obejść się smakiem (nawet jakby odpaliło to nie chciałbyś w takich warunkach grać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:35, Xargo16 napisał:

Kolejny Pan, który readme nie umie otworzyć... albo chociaż cofnąć o 2-3 strony w temacie.
Tak, patch 1.2 ma w sobie poprzednie patche i można go instalować na wersję 1.0.
A co do optymalizacji nie widzę szans, jeżeli nie spełniasz min wymagań. to musisz obejść się
smakiem (nawet jakby odpaliło to nie chciałbyś w takich warunkach grać).

Spełniam wszyściutkie wymagania tylko moja karta nie obsługuje pixel shader 2.0. W obku wymusiłem starsze shadery i gra chodziła płynnie i była nawet ładna graficznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie więc najlepiej kierować do teamu The Witcher bo tylko oni raczej coś na to mogą poradzić, najlepiej napisz na forum thewitcher.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w pełnej wersji gry wszystko wygląda dokładnie tak samo jak w demie??(mówię o tej wersji demo dołączonej do wyborczej bo widziałem że są dwie) Czy trzeba od nowa robić te różne questy czy jest troszkę inaczej??
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 18:27, Xargo16 napisał:

Pytanie więc najlepiej kierować do teamu The Witcher bo tylko oni raczej coś na to mogą poradzić,
najlepiej napisz na forum thewitcher.com

Dzienx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować