Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Witam Panowie i Panie. Jestem pierwszy raz na forum i bardzo prosiłbym o pomoc. Mam ogromny problem w IV Akcie z zadaniem W pełnym słońcu, gdzie zbieram kawałki lustra na Polach. Mam 4 kawałki, które zdobyłem po zabiciu południc ale kiedy podchodze po ostatni i mapa zaznacza go przy Starym Młynie chodze w koło młyna i nic nie ma żadnej południcy z lustrem ani świetlistego refleksu. Myślałem że może da się jakoś wejść do młyna,że może tam jest? Ale nie znalazłem żadnego wejścia? Mam wgranego patcha 1.1a, nie mam jeszcze 1.2. Bardzo prosiłbym o pomoc bo utknołem na całego. Pozdrawiam całą Miedźmińską Brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz po schodach na na balkon młynku. A tam są małe schodki, beczki deski i tam jeszcze wyżej na dach można wejść, i tam na dachu jest południca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 11:50, Danoo napisał:

Witam Panowie i Panie. Jestem pierwszy raz na forum i bardzo prosiłbym o pomoc. Mam ogromny
problem w IV Akcie z zadaniem W pełnym słońcu, gdzie zbieram kawałki lustra na Polach. Mam
4 kawałki, które zdobyłem po zabiciu południc ale kiedy podchodze po ostatni i mapa zaznacza
go przy Starym Młynie chodze w koło młyna i nic nie ma żadnej południcy z lustrem ani świetlistego
refleksu. Myślałem że może da się jakoś wejść do młyna,że może tam jest? Ale nie znalazłem
żadnego wejścia? Mam wgranego patcha 1.1a, nie mam jeszcze 1.2. Bardzo prosiłbym o pomoc bo
utknołem na całego. Pozdrawiam całą Miedźmińską Brać

Trzeba wejść na górę - na dach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 11:50, Danoo napisał:

Witam Panowie i Panie. Jestem pierwszy raz na forum i bardzo prosiłbym o pomoc. Mam ogromny
problem w IV Akcie z zadaniem W pełnym słońcu, gdzie zbieram kawałki lustra na Polach. Mam
4 kawałki, które zdobyłem po zabiciu południc ale kiedy podchodze po ostatni i mapa zaznacza
go przy Starym Młynie chodze w koło młyna i nic nie ma żadnej południcy z lustrem ani świetlistego
refleksu. Myślałem że może da się jakoś wejść do młyna,że może tam jest? Ale nie znalazłem
żadnego wejścia? Mam wgranego patcha 1.1a, nie mam jeszcze 1.2. Bardzo prosiłbym o pomoc bo
utknołem na całego. Pozdrawiam całą Miedźmińską Brać


Musisz wejść na dach młyna tam stoi południca, którą to musisz zaszlachtować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 11:50, Danoo napisał:

Witam Panowie i Panie. Jestem pierwszy raz na forum i bardzo prosiłbym o pomoc. Mam ogromny
problem w IV Akcie z zadaniem W pełnym słońcu, gdzie zbieram kawałki lustra na Polach. Mam
4 kawałki, które zdobyłem po zabiciu południc ale kiedy podchodze po ostatni i mapa zaznacza
go przy Starym Młynie chodze w koło młyna i nic nie ma żadnej południcy z lustrem ani świetlistego
refleksu. Myślałem że może da się jakoś wejść do młyna,że może tam jest? Ale nie znalazłem
żadnego wejścia? Mam wgranego patcha 1.1a, nie mam jeszcze 1.2. Bardzo prosiłbym o pomoc bo
utknołem na całego. Pozdrawiam całą Miedźmińską Brać

Musisz wejść na dach młyna. Tam są schody i podeścik po którym do niej dojdziesz.
Również pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki śliczne! Nie wiem jak wam dziękować! Jak tylko wpadne do domu po pracy to zaraz odpalam Wiedzmina i spróbuje wejść na ten dach. Pamiętam, że obok ogniska były schody na górę zawalone deskami i beczkami i chciałem je usunąć znakiem Arad ale nieskótkowało. Ale jak mówicie,że tam jest wejście to kamień spadł mi z serca. Będe próbował jakoś je obejść i wejść na ten dach. Piękna gra i ncudowni ludzie na forum. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 13:04, Robert'cik napisał:

Właśnie zamówiłem Wiedźmina na gram.pl. Kuriera oczekuję do mam nadzieję jutra. Życzcie mi
szczęścia. Ale żeby aż 96zł...

trza był się wybrać do media albo podobnego sklepu - 79 zł i bez czekania na kuriera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 13:04, Robert'cik napisał:

Właśnie zamówiłem Wiedźmina na gram.pl. Kuriera oczekuję do mam nadzieję jutra. Życzcie mi
szczęścia. Ale żeby aż 96zł...

Dlaczego "AŻ"? To jest świetna gra, nowa jeszcze, świetnie i bogato wydana. To nie jest drogo, szczególnie że pewnie chodzi Ci o cenę z przesyłką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 13:05, scott napisał:

> Właśnie zamówiłem Wiedźmina na gram.pl. Kuriera oczekuję do mam nadzieję jutra. Życzcie
mi
> szczęścia. Ale żeby aż 96zł...
trza był się wybrać do media albo podobnego sklepu - 79 zł i bez czekania na kuriera :)


Uwierz - w całym Elblągu wykupiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 13:04, Robert'cik napisał:

Właśnie zamówiłem Wiedźmina na gram.pl. Kuriera oczekuję do mam nadzieję jutra. Życzcie mi
szczęścia. Ale żeby aż 96zł...


Rozumiem że to jest cena z wliczoną przesyłką. Trzeba było pójść do MM tam jest dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 13:07, Robert'cik napisał:

> > Właśnie zamówiłem Wiedźmina na gram.pl. Kuriera oczekuję do mam nadzieję jutra. Życzcie

> mi
> > szczęścia. Ale żeby aż 96zł...
> trza był się wybrać do media albo podobnego sklepu - 79 zł i bez czekania na kuriera :)


Uwierz - w całym Elblągu wykupiony.

eh to przyjedź to częstochowy - u nas w media cała kupa tego jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 13:12, scott napisał:

eh to przyjedź to częstochowy - u nas w media cała kupa tego jest :)


U mnie w Łodzi też jest tego pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 11:48, Meykan napisał:

1.Idź do domu Vivaldiego i pomedytuj u niego do południa. A Zoltan jest właśnie wtedy u niego
w domu.

SPOJLER

To jest akt 3 więc nie mogę medytować u vivaldiego...

Wcześniej często napotykałem zoltana (na zewnątrz w karczmie albo w domu vivaldiego) a teraz go nigdzie nie ma.

Wie ktoś gdzie się znajduje Zoltan w 3 akcie po imprezie z Jaskrem? (po misji z przyniesieniem dziecka do którejś dziewczyny)

SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w akcie 3 też był w południe w domu Vivaldiego. Ale to dziwne skoro go nie ma.
Ja medytowałem przy ognisku koło karczmy do południa a potem biegiem do domu Vivaldiego i tam był Zoltan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 13:24, Meykan napisał:

No właśnie w akcie 3 też był w południe w domu Vivaldiego. Ale to dziwne skoro go nie ma.
Ja medytowałem przy ognisku koło karczmy do południa a potem biegiem do domu Vivaldiego i tam
był Zoltan.


OK. Spróbuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja go też nigdzie spotkać nie mogłem w III akcie, a szukałem bardzo dokładnie i długo. W każdym razie jeśli chcesz z nim pogadać w związku z grą w pokera, to nie jest to potrzebne, by quest ruszył dalej. Po prostu gdy spotkasz pierwszego szulera (po załatwieniu zawodowców - spróbuj w Szulerni w Wyzimie Handlowej) i go pokonasz, to quest uaktywni się sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 13:43, GanD napisał:

Ja go też nigdzie spotkać nie mogłem w III akcie, a szukałem bardzo dokładnie i długo. W każdym
razie jeśli chcesz z nim pogadać w związku z grą w pokera, to nie jest to potrzebne, by quest
ruszył dalej. Po prostu gdy spotkasz pierwszego szulera (po załatwieniu zawodowców - spróbuj
w Szulerni w Wyzimie Handlowej) i go pokonasz, to quest uaktywni się sam.


Właśnie go nigdzie nie ma tak samo jak u ciebie. Dodam że wybrałem pomoc Wiewiórkom i teraz Yeywin siedzi u Vivaldiego. A gdzie jest szulernia, tak dokładnie? Na mapie jej nie ma. Nigdzie jej nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 13:53, Irc100 napisał:

A gdzie jest szulernia, tak dokładnie? Na mapie jej nie ma. Nigdzie jej nie widziałem...


Bo jej chyba od początku nie ma, a dopiero jak pokonasz wszystkich zawodowców. Tak mi się zdaje, ale głowy za to nie dam. A jak tam trafić... Jak wyjdziesz z Nowego Narakortu, to powinieneś skręcić w stronę wielkiego muru (tam gdzie teren patrolują żołnierze) i iść w stronę ratusza. Zaraz na początku tej trasy po lewej stronie w murze budynku powinny być małe niepozorne drzwi, to właśnie szulernia. Można się tam też dostać z drugiej strony od Placu Targowego, a najlepiej przyjść oczywiście wieczorem. Jakbyś dalej nie mógł trafić, to może zajrzyj do poradnika, chyba powinno to być gdzieś zaznaczone.

Aha, sam też wybrałem pomoc Wiewiórkom, więc może to jest przyczyna jego nieobecności. Choć nie bardzo rozumiem dlaczego tak by miało być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 13:53, Irc100 napisał:

Właśnie go nigdzie nie ma tak samo jak u ciebie. Dodam że wybrałem pomoc Wiewiórkom i teraz
Yeywin siedzi u Vivaldiego. A gdzie jest szulernia, tak dokładnie? Na mapie jej nie ma. Nigdzie
jej nie widziałem...

Szulernia jest na tej mapce pod numerem 25:

http://guides.gamepressure.com/thewitcher/guide.asp?ID=3706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować