Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mortal Kombat na PC bez obsługi Windowsa XP i DX 9.0c. Znamy wymagania

48 postów w tym temacie

Bez wsparcia dla XP? Mój Mortalu ty też przeciwko mnie? Cóż, będzie trzeba zmienić system -ale nie na 7, bo mam mdłości na samo wspomnienie...
Chociaż: może będzie tak jak z Dishonored i znowu Microsoft obejdzie się smakiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 11:55, KrzysztofT napisał:

XP zostało około 1/2 roku supportu ze strony Microsoftu - później nie będzie już żadnych
aktualizacji.

Na XP ju od prawie dwóch lat nie potrzeba żadnych aktualizacji. Te, które się pojawiły służą głównie do poprawienia zgodności w górę z Vistą i Win7/8. W efekcie pogarszały zarówno stabilność jak i wydajność XP jako systemu.
Na XP praktycznie nie ma już prawie żadnych znaczących błędów. Wystarczy tylko co jakiś czas patchować przeglądarkę (oczywiście nie MS bo ani się nie da, ani nie ma to sensu), antywira/firewala i to wszystko. Cześć pieśni.

Dnia 19.06.2013 o 11:55, KrzysztofT napisał:

Kto normalny wyda grę działająca na tym systemie by w razie problemów zostać w czarnej dupie?

Zastanawia mnie ile osób w tym i wielu innych krajach kupiło XP w wersji BOX tak jak ja (koszt ponad 1000 zł). Bo realnie wszyscy nabywcy wersji OEM nie mają żadnej obsługi technicznej - a w każdym razie nie od producenta systemu. Realnie od nikogo (w cenie zakupu). Zresztą nie dużo lepiej jest w innych krajach. MS nie przejmował się nawet sterownikami sprzętu bo już dawno wersje WHQL różnych niebanalnych sterowników (np. takie jak te do grafiki) to najbiedniejsze wersje ledwie pozwalające działać systemowi z jako taką wydajnością. Jedyne co różni je od tych udostępnianych bezpośrednio przez producentów, to etykietka sugerująca obecnie podstawową funkcjonalność i spore problemy z rzeczywistymi grami.
Tak więc realnie oficjalne wsparcie lub jego brak nie zmienia nic dopóki producenci sprzętu będą w stanie aktualizować swoje sterowniki na takim systemie. Ponieważ coraz więcej gier jest pisana w sposób coraz bardziej przenośny nawet między zupełnie różnymi systemami i sprzętem (np. konsolami), więc zachowanie zgodności z podobnym sprzętem i systemem różniącym się w rzeczywistości minimalnie od najnowszego Windows, to przy tym pestka.
Na pewno mniejsza niż problemy z jakimi muszą sobie radzić użytkownicy próbując z sukcesem uruchamiać gry, które pamiętają jeszcze czasy gdy w Polsce miał być wprowadzany kapitalizm i systemy takie jak DOS+4GW, Windows 95 lub OS/2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 23:04, Neon84 napisał:

@Karanthir666 gra będzie korzystała tylko ze steama. Więc czy ją kupisz cyfrowo czy w pudełku nie będzie miało > to znaczenia :)

Czy to potwierdzona informacja ?
Wiem, że był tam wyciek tych osiągnięć itp... ale nawet na STEAM Store tego nie ma jeszcze w pre-orderze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 17:07, MisticGohan_MODED napisał:

Czy to potwierdzona informacja ?
Wiem, że był tam wyciek tych osiągnięć itp... ale nawet na STEAM Store tego nie ma jeszcze
w pre-orderze ;


Czekam na tą grę i jestem na bieżąco z informacjami na jej temat. Wszystkie źródła twierdzą że będzie to steam exclusive (np. sklep Green Man Gaming który jasno twierdzi że będzie potrzebne konto steam :))
Dlaczego nie ma jeszcze preordera na samym steamie ? To zagadka wszystkich którzy czekają na tą grę. Prawdopodobnie do samego dnia premiery będą dostępne tylko te 2 oficjalne screeny i żadnych więcej wiadomości. Co dziwi i martwi :( Ale trzymam kciuki żeby to było najlepsze morodobicie na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 21:05, Neon84 napisał:

Czekam na tą grę i jestem na bieżąco z informacjami na jej temat. Wszystkie źródła twierdzą
że będzie to steam exclusive (np. sklep Green Man Gaming który jasno twierdzi że będzie
potrzebne konto steam :))
Dlaczego nie ma jeszcze preordera na samym steamie ? To zagadka wszystkich którzy czekają
na tą grę. Prawdopodobnie do samego dnia premiery będą dostępne tylko te 2 oficjalne
screeny i żadnych więcej wiadomości. Co dziwi i martwi :( Ale trzymam kciuki żeby to
było najlepsze morodobicie na PC :)

Hmmm... dobre i to :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować