Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalny poradnik do WoW-a legalny

35 postów w tym temacie

Ja mam coś w rodzaju amatorskiej polskiej encyklopedii/instrukcji do WoWa. Linka tak szerokiej publiczności forum dać nie mogę bo nie mam żadnego pozwolenia autorów. Poza tym jest tam krótka wzmianka jak grać na prywatnym czyt. pirackim serwerze. "Poradnik" zawiera 88 stron z przetłumaczoną historią WoWa iJakby ktoś chciał zgłaszać się na *****************

Spis Treści:

[fragment usunięty]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw co w owym poradniku sie znajduje bo jak dla mnie to wszystko mozna znalesc na stronach internetowych ( w pewnej czesci nawet na oficjalnej stronie wow''a )

w takim poradniku to chyba jedynie mogl by sie znajdowac maly opis jak zachowywac sie w instancjach , na BG i ogolnie jak grac z innymi graczami :P .... jesli to by sie tam znajdowalo to yhmmm... POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 22:33, cryeng napisał:

Ja mam coś w rodzaju amatorskiej polskiej encyklopedii/instrukcji do WoWa. Linka tak szerokiej
publiczności forum dać nie mogę bo nie mam żadnego pozwolenia autorów. Poza tym jest tam krótka
wzmianka jak grać na prywatnym czyt. pirackim serwerze. "Poradnik" zawiera 88 stron z przetłumaczoną
historią WoWa iJakby ktoś chciał zgłaszać się na *****************

Spis Treści:

[fragment usunięty]


Chciałbym poinformować, że prywatne (czytaj: pirackie) serwery są nielegalne w świetle licencji akceptowanej przez każdego użytkownika grającego w World of Warcraft. Osoby reklamujące tego typu serwery, informujące w jaki sposób z takich serwerów korzystać itp będą wyrzucane z forum w trybie natychmiastowym. Sam gakt absurdalności reklamowania pirackiego serwera na forum legalnego wydawcy gry już pomijam...

Potraktuj to jako ostatnie ostrzeżenie. Następnym razem się żegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Chciałbym poinformować, że prywatne (czytaj: pirackie) serwery są nielegalne w świetle licencji akceptowanej przez każdego użytkownika grającego w World of Warcraft.

Nielegalne jest granie na pirackich serwerach czy ich tworzenie? I czy taki zakaz jest zgodny z polskim prawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Destro moim celem nie było informowanie użytkowników forum jak grać na pirackich serwerach a jedynie przekazanie poradnika dotyczaćego samej gry tym którzy go chcieli mieć. Oczywiście każdą nielegalną notkę bym wyciął z tego poradnika. Sam potępiam piractwo i na dowód (mały ale jest=) )tego w moim profilu można znaleźć informacje o zakupionej grze World of Warcraft. Niemniej przyjmuje ostrzeżenie i przepraszam za ten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 08:41, temist napisał:

>>Chciałbym poinformować, że prywatne (czytaj: pirackie) serwery są nielegalne w świetle
licencji akceptowanej przez każdego użytkownika grającego w World of Warcraft.

Nielegalne jest granie na pirackich serwerach czy ich tworzenie? I czy taki zakaz jest zgodny
z polskim prawem?


Nielegalne jest:
- granie
- tworzenie
- pomaganie w graniu / tworzeniu

Tak polskie prawo chroni prawa autorskie twórców. A twórcami protokołu wymiany danych / struktury oprogramowania i technologi pokrewnych wykorzystanych w WoW jest firma Vivendi (właściciel Blizzarda), która nie życzy sobie, aby ktoś wykorzystywał ich pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej wiecie gdzie można kupić ten poradnik , a właśnie odnośnie książki do WoWa "Official Strategy Guide" , średnia ona jest widziałem ją i przeglądałem sporo jest informacji ale niektóre są ni dość wystraczające ma 430 stron . Jak bym miał kupować ten nieoficjalny poradnik to bym musiał go najpierw zobaczyć co w nim jest i wogule .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema jestem tu nowy i od nie dawna gram w WOW-a.Mam w niektorych misjach problemy poniewaz nie orientuje sie co mam zrobic dla wybranej misji.I tutaj zwracam sie do cryeng czy moglbys mi napisac gdzie mozna dostac ten poradnik co go masz.Z gory bym bardzo dziekowal PS.prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Powiem wam, ze zastanawiam sie nad zrobieniem wlasnego poradnika do WoWa, ktory bylby w pelni po polsku. Opisalbym tam wszystkie questy (przetlumaczyl na polski). Pogadalbym tez z ludzmi z golbinworkshop.com i pozyczyl od nich mapy w celu wykorzystania ich we wlasnym serwisie. Narazie sa to tylko spekulacje.

PS. oczywiscie owy poradnik bylby w pelni darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować