Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dying Light - już graliśmy

13 postów w tym temacie

Oj, zapowiada się absolutnie smakowicie.

Jedna z gier, na które najbardziej czekam. Marzy mi się taki dobry surviwalowy sandbox z zombie, ale nie MMO czy inne produkcje nastawione w zasadzie wyłącznie na multi- nie, właśnie coś takiego jak DL.

Dziwny rok. Normalnie nie miałem czegoś takiego, ale teraz... Czekam i na sprzęt (PS4), i na gry (Dying Light, SW: Battlefront, wszystko inne w uniwersum SW z 1313- liczę, że EA to jednak dokończy- na czele, State of Decay na PC...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że oni gadają,że to zupełnie nowa gra,że to nie kolejne Dead Island,ale nie mogę oprzeć się wrażeniu,że zalatuje tu Dead Island na sterydach.Tu chyba też fabuła będzie szczątkowa,chociaż w trybie kooperacji pewnie mało kto zwraca uwagę na fabułę.Ale najbardziej irytująca jest jedna rzecz,znowu zombiaki.Serio nie mogli zrobić jakiejś dobrej gry bez zombie?Chyba,że od czasu Dead Island to jakieś ich zboczenie,by umieszczać umarlaków w każdej swojej grze ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jestem zainteresowany tym tytułem (być może dlatego, że nie grałem w żadne DI ani L4D itp.). Zapowiada się naprawdę interesująco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Dead Island, więc podchodzę do tej gry bez żadnych uprzedzeń, a dobra produkcja o zombi, to prawie pewny hit, więc czekam niecierpliwie. Oby Techland nic nie popsuł, bo zapowiada się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Musze se kupić tą grę mój kuzyn ją ma i mówi że gorąco poleca , grałem w nią u niego
> i polecam sam
>
To interesujące bo myślałem że premiery jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować