Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Worms Clan Wars zapowiedziane. "Największa gra o robalach w historii"

12 postów w tym temacie

Z chęcią pogram na telefonie, tylko wymienię w nim baterię bo biedak już nawet 2 dni nie chce wytrzymać.

Poza tym to Worms i Worms+ na Amigę wiecznie żywe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś takie wyblakłe plansze. Nie wiem, czy to kwestia screenów (nie grałem w najnowszą część), ale chętnie zobaczył bym Wormsy w palecie żywych barw, bo to, co widać na obrazkach robi jakieś takie ponure wrażenie. Do niektórych gier to pasuje, ale moim zdaniem zdecydowanie nie należy do nich ta seria. Poza tym tylko pięć motywów plansz? Mało! Ale poza tym trzymam kciuki - może wraz z premierą przyjdzie pora przypomnieć sobie Wormsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 10:50, Legendarny_ziom napisał:

Klasy postaci w Wormsach to jest jedna z najgłupszych "nowości" jaką kiedykolwiek widziałem.


Z przykrością muszę się zgodzić. Też bardziej odpowiadała mi stara formuła, kiedy każdy robal był taki sam (ewentualnie czasami w kampanii- na zasadzie przerywnika- każdy robal miał własne uzbrojenie, co mogło udawać pseudo-klasy typu artyleria, grenadierzy itp), genisz tkwił w prostocie tego modelu. Klasy może i są fajnym urozmaiceniem, ale ja wolę klasyczne, sprawdzone rozwiązania. Co nie zmienia faktu, że jeżeli te Wormsy będą naprawdę dobre i recenzje będą zwieńczone wysokimi notami, to może dam się im skusić. Ot, dla najczystszeh zabawy, i żeby przypomnieć sobie radość czasów, kiedy siedziało się długie godziny przed Armageddonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo Worms Armageddon/Worms World Party w HD, z nowym uzbrojeniem i kampaniami, albo nic. W tym miejscu chciałem jeszcze oświadczyć, że Worms Reloaded/Worms Revolution to cienizna, ale nie pamiętam, w którą z tych dwóch gier grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować