Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego warto zainteresować się Company of Heroes 2? Odpowiedzi udziela nowy trailer

20 postów w tym temacie

Adam Berlik

SEGA reklamuje grę Company of Heroes 2 jako rewolucyjną strategię czasu rzeczywistego bogatą w szereg innowacyjnych funkcji, które zostały przybliżone na – prawdopodobnie ostatnim – zwiastunie produkcji.

Przeczytaj cały tekst "Dlaczego warto zainteresować się Company of Heroes 2? Odpowiedzi udziela nowy trailer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zamów grę Company of Heroes 2 – Red Star na PC (wersja pudełkowa) w sklepie gram.pl – 128,90 zł" - chyba wam się ceny przestawiły - poprawić, bo cyfrówka na pc kosztuje 279... :D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest śmieszne nowe doktryny do multiplayer i skórki dla pojazdów kosztują ponad 200zł wliczają w to samą grę to musi zapłacić ponad 300zł za całą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Specjalna jak dla mnie woła o pomstę do nieba,widać,że twórcy chcieli bardzo zarobić,a maniacy gry kupią tą edycje na pewno,jednak cena to jedne wielkie nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny w Polsce wołają o pomstę do nieba. Nie zmienia to jednak faktu, że gra jest WSPANIAŁA. Teatr Wojny to prawie dwie mini kampanie. Skórek nikt wam nie każe kupować a dowódcy do kupienia byli w kolekcjonerce wiec czemu niby reszta miała by mieć ich darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Taaa... na peewno będziesz miał to samo. Tak.

No, fakt pękającego lodu i mrozów nie ma. Jest za to dużo jednostek, mapy i 3 drzewka dowódców. Do tego jest po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 14:39, dr_nick napisał:

Men of War, chyba nadal jest o krok dalej...


Ba!
Nawet starszy Faces Of War zjada obie części CoH na śniadanie. ;)

O ile jeszcze pierwsza odsłona CoH wraz z dodatkami była całkiem kuszącym tytułem, to i tak prędzej okazało się że w preferowanym przeze mnie trybie singleplayer, Soldiers/Face Of war/Men of War jest znacznie fajniejszą grą.
Jedyne co ratowało wtedy CoH''a, to dynamiczny tryb multi w którego fajnie było pograć od czasu do czasu.

CoH2 wzbudza we mnie wręcz odrazę tymi prostacko wpychanymi na potęgę DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet maniak dawnych Cohow i Dowow i antyfan Starcrafta Slawek Serafin jakas ta recenzje napisal niezbyt entuzjastyczną, niby dal 8.5 ale to pewnie bardziej z przekory albo nostalgii ze to wciaz ten sam stary Coh. No wlasnie ten sam, taki sam, z dolozonym trybem antybalansu i lojenia graczy na kase. W sumie po co grac jeszcze raz w to samo, tylko gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 16:16, ChajanPL napisał:

Taaa... na peewno będziesz miał to samo. Tak.

Nie ma pękającego lodu i mrozu, fakt.
Ale poza tym jest mnóstwo nowych jednostek (chyba nawet więcej niż w CoH2) i od cholery map, śnieżnych też. No i 3 nowe doktryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem rts-ów, ale w pierwszego CoH grałem - niestety, "dwójka" wygląda jak mod do "jedynki" :D Jak to się stało, że po 7 latach praktycznie nie widać postępu?
Mam wrażeie, że w tym przypadku Relic po prostu olał sprawę i poszedł za łatwą kasą. Nie wiem czy im się to opłaci, zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to zaczynam się zastanawiać czy to właśnie nie jest to, że Sega przejęła projekt i wydała go po problemach THQ. Bo gra może i wygląda na przyjemną z tego co oglądałem gameplaye, ale coś mi w niej po prostu nie pasuje... Nawet nie to, że jest podobna do pierwszego CoH. Wydaje mi się, że można było wiele rzeczy dopracować jeszcze, w tym HUD który wygląda trochę dziwnie z tymi opisami jednostek pod spodem i znacznikami jednostek po prawej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś specjalnie nie śledziłem losów tej produkcji, ktoś wie czy generałowie do trybu wieloosobowego są dostępni dla graczy którzy nie zainwestowali w edycję kolekcjonerską? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 12:03, Shinigami napisał:

Jakoś specjalnie nie śledziłem losów tej produkcji, ktoś wie czy generałowie do trybu
wieloosobowego są dostępni dla graczy którzy nie zainwestowali w edycję kolekcjonerską?
;)

Są dostępni , musisz tylko osiągnąć odpowiedni poziom do ich odblokowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 12:50, prf napisał:

Są dostępni , musisz tylko osiągnąć odpowiedni poziom do ich odblokowania.


Dobra, czyli początkowo będą równi i równiejsi - w sumie dobrze, że w ogóle jest taka możliwość. Ciekawa jak poprowadzą multi dalej, po takim zagraniu można się spodziewać wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 05:34, eiri2 napisał:

Faces of War? Poprostu żartujesz.


A czemu niby?

Jak dla mnie pod względem rajcowności w trybie singleplayer gry 1C i później DigitalMindSoft zjadają CoH w całości.
Jedynie co ratuje pierwszą część Company Of Heroes, to całkiem dobry multi, który i tak praktycznie powiela to co mieliśmy w DoW.
O drugiej części się nie wypowiadam nawet, bo DLC to głupota w ogóle nie pasująca do gier strategicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie założyłem tu konto, aby to napisać.

Dawno się tak nie zawiodłem. Liczyłem na wielogodzinne potyczki, wielką rozbudowę armii, zanim ruszę do skoordynowanego ataku w kierunku strategicznych punktów zajętych przez przeciwnika. A tymczasem... Mapy malutkie - bądź jaki oddział piechoty przejdzie je wzdłuż i wszerz w niecałe dwie minuty. Wielka rozbudowa armii? Przy jakimś śmiesznym limicie populacji, który wynosi 100 punktów? Budowa jednego pojazdu czy oddziału piechoty złożonego z kilku żołnierzy zajmuje już kilka z nich. Wielogodzinna potyczka? Dzięki trybie gry, który polega na przejęciu większości z trzech kluczowych flag/"punktów zwycięstwa" w celu wygranej po trzydziestu minutach ich utrzymywania, takowa potyczka kończy się najwyżej po 40 minutach walki. Po takim czasie to ja zdążę co najwyżej zbudować kilka czołgów.

Dziękuję, do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować