Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 doczekało się dziś dużej aktualizacji

10 postów w tym temacie

> Nowy sprzęt czyli inny wyglad ? :D Jak to sie jeszcze ludziom nie znudziło

Ano dla mnie to był (jest) główny problem tej gry. Fajnie się grało pierwszy raz do max levela, potem może jeszcze kilka dni pograłem i gra poszła w odstawkę :/ Dziwne ale jednak jak mam już grać w MMO to lubię całe to farmienie sprzętu, który jednak coś daje... Zaraz ktoś wyleci, że tu liczy się skill! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 18:11, CatInABag napisał:

> Nowy sprzęt czyli inny wyglad ? :D Jak to sie jeszcze ludziom nie znudziło

Ano dla mnie to był (jest) główny problem tej gry. Fajnie się grało pierwszy raz do max
levela, potem może jeszcze kilka dni pograłem i gra poszła w odstawkę :/ Dziwne ale jednak
jak mam już grać w MMO to lubię całe to farmienie sprzętu, który jednak coś daje... Zaraz
ktoś wyleci, że tu liczy się skill! :P


Ta gra to simsy adventure zreszta następnym problem było to,że dość szybko mozna było wyfarmić te skiny.Już nie wspominam o craftcie:) ktory ulatwiał dość sprawe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Trailer mimo swojej prostoty(jak to ostatnie zwiastuny wypuszczane przez Anet) naprawdę zachęca do powrotu. Jest klimatyczny i nie wierzę, że to powiem, ale naprawdę podkreśla walory graficzne GW2 :). Zobaczymy, może po 3 tygodniowej przerwie znów mnie wciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejtować można do woli jednak nie można zapominać o jednym istotnym fakcie jakim jest to iż wszystkie te dodatki są totalnie za free bez ponoszenia dodatkowych kosztów więc wielkie brawa dal nich za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować