Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Biała Chata w ogniu - rozgrywka z Saints Row IV

19 postów w tym temacie

Piotr Bajda

E3 już dawno za nami, więc możemy zobaczyć w akcji grywalne demo, które Volition udostępniało zgromadzonym w Los Angeles dziennikarzom. Są w nim kosmici i wszystko, do czego przyzwyczaiły nas dotychczasowe materiały - myślę, że to wystarczająca rekomendacja.

Przeczytaj cały tekst "Biała Chata w ogniu - rozgrywka z Saints Row IV" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogram w to jeszcze na dx9/10? Czy bez 11 już mogę się pożegnać? [co byłoby totalnie głupie bo gra wygląda identycznie jak 3..]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przez chwilę myślałem, że ktoś sobie Twin Peaks przypomniał. Cóż, nie te czasy niestety.

Ciekawe skojarzenie, nie wyłapałem go pisząc, a właśnie jestem w trakcie drugiego sezonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 21:00, Crew_900 napisał:

Armia STAG w nowych skórkach obcych i już mamy cenę 49,99 €
Parodia.

Ocenianie gry na podstawie 10-minutowego gameplaya.
Parodia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja pisałem, że oceniłem na podstawie tego jednego gameplay`a ?

To samo miasto, te same postacie, pewnie taka sama skopana optymalizacja na wersji pc, te same animacje, zamiast formacji STAG, skiny kosmitów, zadania poboczne identyczne jak w The Third, fabuła inna na szczęście, trochę pozmieniane skiny. Tak na pewno jest to warte 49,99 €

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 22:17, Crew_900 napisał:

To samo miasto, te same postacie, pewnie taka sama skopana optymalizacja na wersji pc,
te same animacje, zamiast formacji STAG, skiny kosmitów, zadania poboczne identyczne
jak w The Third, fabuła inna na szczęście, trochę pozmieniane skiny. Tak na pewno jest
to warte 49,99 €


Call of Duty- to samo co roku. Idź hejtować gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że moje odmienne zdanie na temat tej produkcji bardzo ciebie boli.
Inne zdanie to już od razu hejt ? Z głową wszystko w porządku ? Z call of duty to już od dawna parodia jest i nie moja wina, że duża większość to naiwniacy, dają się doić na każdym kroku i potem się dziwią, że gra nie ma wsparcia od wydania i żadnych zmian w przyszłych częściach serii...
Kupisz grę ? Fajnie twoja sprawa tylko nie dziw się, że za rok dostaniesz po raz trzeci to samo miasto z tymi samymi skinami tylko z inną fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 22:51, Crew_900 napisał:

Widzę, że moje odmienne zdanie na temat tej produkcji bardzo ciebie boli.
Inne zdanie to już od razu hejt ? Z głową wszystko w porządku ? Z call of duty to już
od dawna parodia jest i nie moja wina, że duża większość to naiwniacy, dają się doić
na każdym kroku i potem się dziwią, że gra nie ma wsparcia od wydania i żadnych zmian
w przyszłych częściach serii...
Kupisz grę ? Fajnie twoja sprawa tylko nie dziw się, że za rok dostaniesz po raz trzeci
to samo miasto z tymi samymi skinami tylko z inną fabułą.


Wiesz jest tylko jeden problem. Saints Row: The Third miało premierę blisko dwa lata temu a nie rok, a to duża różnica. Kolejna kwestia, gdyby tak się przyjrzeć większości sequeli to one też tak naprawdę niczym się nie różnią (Ci sami przeciwnicy, podobne lokacje tylko fabuła trochę inna). Także twoja argumentacja nie trafiona, a i daruj sobie te ataki osobiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A czy ja pisałem, że oceniłem na podstawie tego jednego gameplay`a
No nie. W takim razie oceniałeś na podstawie trzech gameplayów. Mała różnica.

Dnia 30.06.2013 o 22:17, Crew_900 napisał:

To samo miasto, te same postacie

A jakie miały być postacie, skoro kontynuują fabułę z poprzednich części?

Dnia 30.06.2013 o 22:17, Crew_900 napisał:

pewnie taka sama skopana optymalizacja na wersji pc

Może, może nie. Ale ty już wiesz swoje.

Dnia 30.06.2013 o 22:17, Crew_900 napisał:

zadania poboczne identyczne jak w The Third

Źródło? Bo do tej pory widziałem same nowe bądź zmodyfikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2013 o 18:50, Dared00 napisał:


Te wymagania są pisane przez jakiś nieogarniętych ludzi.
Bo od kiedy to GTXy 260 to są karty z DX11. Ten układ to dx10.
Owszem jeśli gry są wstecznie kompatybilne z DX10 jak np AC3 to gra na GTXie 260 odpali, ale tytuł w pełni pisany pod 11stke jak np Cywilizacja V już nie ruszy.
Tak wiec jeśli nowe SR jest w 100% DX11 to twórcy są debilami podając błędne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować