Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Total War: Rome II i nowy gameplay

31 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2013 o 14:48, lis_23 napisał:

> http://ark.intel.com/products/family/59134

Nie bardzo mi to pomogło, wszystko po angielsku ;)
wystarczyłaby prosta odpowiedź: pierwsza czy druga generacja :P


Podany przez Ciebie model znajduje się na owej liście, więc tak, Twój procesor to procesor drugiej generacji z serii i5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 11:50, Phoenixpl napisał:

> Tak boże już rośnie i dużo giga ważyć, potem np niedługo będzie po 40-50 GB :/ już
masakra

40-50 to nic;p gorzej jak zaczna wazyc powyzej 100 gb;p


No pewnie i jasne tego nie wiadomo może będzie za rok lub 2 lata to wtedy będzie miał 100 GB :( chyba już chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymaganie mnie nie zaskoczyły, ani to 35 GB na dysku :D Już w tej chwili BF3 z dodatkami czy GTA IV z Epizodami zajmują podobną ilość miejsca i bez problemu to się w półtorej godziny ściąga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 15:15, Patrolpl napisał:

yeah pójdzie mi na 6 letnim kompie :P Ale kupować by grać na niskich nie widzę sensu
:p

Ja mam 5-letni PC. Wtedy był za ponad 3000zł. Shogun 2 na minimalnych daje radę, na średnich też, ale PC się grzeje do tego stopnia, że wolę chlew na ekranie, a nie ryzyko spalenia czegoś (nie robiłem overclockingu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 01:16, LubieWafle napisał:

Ja mam 5-letni PC. Wtedy był za ponad 3000zł. Shogun 2 na minimalnych daje radę, na średnich
też, ale PC się grzeje do tego stopnia, że wolę chlew na ekranie, a nie ryzyko spalenia
czegoś (nie robiłem overclockingu)


To znaczy, że z kompem coś jest nie tak :D Na pewno nie powinno nic się tak grzać ;) Z ciekawości, procesor tak się grzeje, czy grafika? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 12:58, pawbuk napisał:

To znaczy, że z kompem coś jest nie tak :D Na pewno nie powinno nic się tak grzać ;)
Z ciekawości, procesor tak się grzeje, czy grafika? ;)

Wymieniałem rok temu zasilacz, w tym sprawdzę chłodzenie. A co się grzeje? Programy do sprawdzania temperatury mówią, że grafika i to by też wyjaśniało problem. Bo gra hula aż miło, tylko problemem jest to, że na GTX 260 mimo możliwości dobrego grania na średnich i to płynnego, małe ścinki są i wysoka temperatura. Ciepła obudowa to dość poważny problem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować