Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mortal Kombat Komplete Edition już na pecetach. Obejrzyj trailer premierowy

47 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2013 o 19:13, porckypizgus napisał:

Kurcze nikogo online ? Co jest ? też tak macie ?


Tak. Generalnie to nie ma sensu grać online w wersji PC. Raz, że multi "działa jak chce", dwa że jest podział regionalny, trzy - makra. Jedyny sens gry w multi - ze znajomymi. Znajomi nie posiadają MK - odpuść sobie multi na PC. Ludzie już korzystają z makr i na wejściu dostajesz 15 stopniowe combo. Nie ma sensu :/


Pietro87 - port jest *taki se*. Czarne pasy na czymkolwiek innym niż 16:9, kamera potrafi zaszaleć, laguje, sa niewielkie przycięcia animacji (co w mordoklepkach nie powinno mieć miejsca). Opcji graficznych tyle co kot napłakał. Tragedii nie ma, ale dobrze też nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 13:24, Pietro87 napisał:

Czy jest na sali ktoś kto już kupił cyfrówke i może się wypowiedzieć w kilku kwestiach
tj - jak z optymalizacją, jak ze sterowaniem [tylko pad od xklocka czy inne niefirmowe
pady tez da się przypisać ?]

Ja mam Logitecha i działa dobrze. Jest tylko 1 zgrzyt. Otóż na kółeczku z kierunkami nie mogę skakać diagonalnie, jedynie na lewej gałce. Ale bez problemu da się zamienić miejscami obydwa "przyciski" :D A na klawie w żadne bijatyki nie gram. Raz, że szkoda klawiatury, dwa, że jak będzie dużo akcji to można się łatwo pogubić. No i o wiele gorzej się gra na klawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

Intel C2D e6600 3.2 GHz
3 GB RAM
Radeon HD 6600 1gb DDR5

Płynnie w rozdzielczości full HD na wysokich bez AA i Filtrowania.

Gra na klawie identyczna jak w starych mortalach (nie w 3D) a więc bardzo dobrze się gra i łatwiej niż na padzie wyprowadza ciosy specjalne i fatale. Poruszanie po menu z góry ustalonymi klawiszami ale są one wyświetlone na dole jako podpowiedzi więc kwestia przyzwyczajenia. Wg mnie jedna z najlepszych gier tego roku a High Voltage w końcu udało się zrobić bardzo dobry port

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złamałem się i nie wytrzymałem do wydania pudła ^^ Kupiłem dzisiaj na muve.pl
Wygląda lepiej od konsolowych, chodzić też dobrze mi chodzi tylko te ustawienia klawiatury mi nie pasują (za duże odstępy od przycisków ciosu). Albo je sobie zmienie jak przy Tekkenie 3, albo podłączam pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh i muszę grać na klawiaturze: pad M$ totalnie nie nadaje się do bijatyk - jego "krzyżak" jest beznadziejny. :(
Fatality... W poprzednich częściach były super - tutaj chyba z 70% z nich to dekapitacja - ileż można? Jedyne Fatality, które naprawdę mi się spodobały to Ermaca oraz Kenshi - reszta "suaba". :/
Aha: cholernie wnerwia mnie animacja padającego przegranego - leci jak kłoda drewna niezależnie w jakiej pozycji dostał ostatnie uderzenie - trochę to boli.
Poza tym naprawdę super gra, a tryb story zapowiada się na dość długi - wczoraj przerwałem jak naprzeciw mnie stanęła para Baraka i Sheeva - to było dla mnie wczoraj zbyt wiele. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 09:43, Cygi napisał:

Skoro ten duet był problemem, to powodzenia w wieżyczce z zadaniami. ;)

Nie - nie był: nawet jednej walki z nimi nie stoczyłem, bo musiałem po prostu wyjść z domu. ;) A dziś nie pogram, bo mykam na mecz przeciw USA. :D Za to weekend upłynie pod znakiem MK (walka ze znajomymi included) oraz Darksiders II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować