Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na jednym obejrzeniu się nie skończy - zwiastun Project CARS

20 postów w tym temacie

trailer nudny, tak samo jak gra... autor tekstu zmieni zdanie zaraz po uruchomieniu gry, zwlaszcza jesli nie przepada za symulatorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekać... Zapowiada się genialnie... Gdzie na steamie można się wkupić w ich łaski? Może jeżeli cena nie będzie z kosmosu to coś wybulę.

EDIT. Widzę posty. Za długo oglądałem zwiastun :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 12:06, niepyt napisał:

trailer nudny, tak samo jak gra... autor tekstu zmieni zdanie zaraz po uruchomieniu gry,
zwlaszcza jesli nie przepada za symulatorami.



Trailer świetny. Gra też zapowiada się świetnie. Dla tych co lubią symulatory. A jeżeli ktoś symulatorów nie lubi to nie wiem co robi pod newsem do symulatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Trailer świetny. Gra też zapowiada się świetnie. Dla tych co lubią symulatory. A jeżeli
> ktoś symulatorów nie lubi to nie wiem co robi pod newsem do symulatora.

Gdyż nie każda osoba w tym świecie wie że ta gra to akurat symulator,jest to gdzieś w tytule napisane?Dla mnie kaszanka totalna,gra jak wszystkie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 13:15, wenicjusz napisał:


> Trailer świetny. Gra też zapowiada się świetnie. Dla tych co lubią symulatory. A
jeżeli
> ktoś symulatorów nie lubi to nie wiem co robi pod newsem do symulatora.

Gdyż nie każda osoba w tym świecie wie że ta gra to akurat symulator,jest to gdzieś w
tytule napisane?Dla mnie kaszanka totalna,gra jak wszystkie inne.

Na obronę Piotrka, informacja pojawiała się już przy poprzednich wiadomościach o grze. Co do ''gra jak wszystkie inne'' - to właściwie pierwsza symulacja tego typu o takich rozmiarach na komputerach PC od wielu, wielu lat. Gatunek rozwijał się ostatnio głównie za sprawą Forzy i Gran Turismo na X360 i PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko przypomnę o grach od SimBin.

Może nie tak widowiskowe i przez to popularne, ale mające znacznie więcej do powiedzenia na polu symulacji, niż Forza czy GT...

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupić czy nie kupić? Bo gra raczej tuningu posiadać nie będzie, ale będzie mieć wsparcie na oculusa. Do tego grafika i podobno świetna symulacja. Chyba zawędruje na moją półkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > http://www.igcd.net/game.php?id=1000009023&PHPSESSID=8a876045c2a0a41fdde4e493f39a87f6&width=1366
>
> > Lista stworzona na podstawie trailerów i screenshotów - 5 sekund googlowania.
> > Tak, jestem wspaniały.
> Tą listę widziałem ale jest to tylko część samochodów (mam nadzieję).

Ta lista zawiera wiekszosc samochodow, ktore sa obecnie dostepne w grze. Nie jest to jednak az tak wielki minus jak mogloby sie wydawac... opanowanie kazdego z tych pojazdow zajmuje na tyle duzo czasu, ze ja sie skupiam na zaledwie kilku modelach na pojedynczych trasach.
W zeszlym tygodniu nastapilo ponowne zresetowanie wszystkich wynikow i jestem przerazony tym faktem, poniewaz nie wiem jak dlugo zajmie mi wykrecenie ponowne tych lepszych czasow na ulubionych trasach (ktorych jest akurat w tej grze mnostwo i zaledwie kilka z nich jest fikcyjna).
Wracajac do listy samochodow... jest zapowiedzianych wciaz kilka/nascie modeli, ktore jeszcze nie zalapaly sie na obecne buildy i roznice w prowadzeniu sa na tyle duze, by zapewnic mnostwo zabawy.
P.S. Jak sama nazwa gry mowi, jest to "Racing Simulator" a nie "Driving Simulator" z 120 modelami Nissana i jednym modelem GTRa z osmioma roznymi silnikami. Tutaj samo ustawienie samochodu powoduje, iz pojazd zmienia sie nie do poznania i fakt, iz karoseria jest taka sama nie ma najmniejszego znaczenia. Polecam znalezienie na YouTube kierowcy zwacego sie Joni Varis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować