Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprawdzajcie maile, może są tam zaproszenia na betę TES Online

11 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Zenimax Online Studios postanowiło poszerzyć grupę testerów The Elder Scrolls Online. Gracze, którzy do tej pory nie dostali swojego klucza, być może znajdą go w swojej skrzynce mailowej właśnie dziś.

Przeczytaj cały tekst "Sprawdzajcie maile, może są tam zaproszenia na betę TES Online" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie tym razem :(
A tak btw czy ktoś z was także ma problemy z otrzymaniem maila potwierdzającego zapis na betę? Bo na moje konto na gmailu nie doszło, a miało dojść w ciągu 72h (a minęło więcej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@gorzalka być może chodzi o to że dostajesz potwierdzenie tylko wtedy jeśli się zakwalifikujesz (tzn. jeśli cię wybiorą). W każdym bądź razie też nie otrzymałem, a czasu wolnego akurat mnóstwo :(. Boli mnie tylko że może klucz otrzymać osoba, która zagra 3 godziny i da sobie spokój, a wiem że zdarza się takim osobom zgłaszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopisałem swój adres już dawno temu. Dorobek w grach mmo może mam niewielki, ale jednak zapełniłem kilka kratek w miejscu gdzie padło takie pytanie. Od tamtej pory martwa cisza. Jestem w sumie trochę zawiedziony ale zastanawiam się na podstawie jakich kryteriów przyznawane są przepustki do bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dopisałem swój adres już dawno temu. Dorobek w grach mmo może mam niewielki, ale jednak
> zapełniłem kilka kratek w miejscu gdzie padło takie pytanie. Od tamtej pory martwa cisza.
> Jestem w sumie trochę zawiedziony ale zastanawiam się na podstawie jakich kryteriów przyznawane
> są przepustki do bety.
Klucze wysyłane są zapewne losowo przez bota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować