Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przetestuj World of Warcraft przez 10 dni za darmo!

652 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2006 o 17:17, elvis-maslej napisał:

problem mam: sciagnolem WoWa i nie moge utworzyć konta. problem następuje przy podaniu środka
płatności, kiedy 1. nie mam żadnej karty kredytowej 2. chce wykorzystac ten free trial.
powiedzcie co mam zrobic bo zaraz chyba pierd*lca dostane :[


Najlepiej przeczytaj ten wątek. Jest to wyjaśniane parokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

domek powiedzial: " Yup, moja pomyłka - przepraszam. Numer karty jest jednak wymagany jako standardowa część procedury zakładania konta WoW. Ale z karty nie jest pobierana żadna opłata, można więc wprowadzić numer dowolnej karty płatniczej, nawet Visy Electron nieobsługującej teoretycznie płatności online"

sęk w tym, że probowalem walic jakies losowe numery, a i tak kit z tym wyszedl... prosze o podanie jak ma ten numer wygladac (chodzi mi o jakies odstepy jesli sa, ilosc cyfr etc. wiem ze to troche chore ale coz, dawno nie widzialem karty kredytowiej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elvis-maslej napisał:

>sęk w tym, że probowalem walic jakies losowe numery, a i tak kit z tym wyszedl... prosze o podanie jak ma ten >numer wygladac (chodzi mi o jakies odstepy jesli sa, ilosc cyfr etc. wiem ze to troche chore ale coz, dawno nie >widzialem karty kredytowiej ;))

Mam wspomnianą Visę Electron. Tak wygląda jej numer XXXX-XXXX-XXXX-XXXX. Chyba nic trudnego :P.

Kurna tak długo czekałem na WoWa. Zamówiłem i przychodzi w poniedziałek, czyli pojutrze, a tutaj 10- dniowy trial. YEY. mam 40 dni WoWa !!!!!!! To chyba jedyna gra, którą zdecydowałem się kupić od razu jak zobaczyłem. Najlepsza z najlepszych i innych takich nie będzie baaardzo długo !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czaki- dzieki za pomoc. moze ktos jeszcze wie co zrobic z "invalid credit card number"? wpisywalem 8 roznych kombinacji typu xxxx-xxxx-xxxx-xxxx i, ze sie tak wyraze, (_!_) blada, bo ciagle to samo wyskakuje... :\ (czaki powiedział: "(...) to chyba nic trudnego :P " jak widac chodza po swiecie ludzie ktorzy maja nawet z tym problemy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 11:02, elvis-maslej napisał:

czaki- dzieki za pomoc. moze ktos jeszcze wie co zrobic z "invalid credit card number"?
wpisywalem 8 roznych kombinacji typu xxxx-xxxx-xxxx-xxxx i, ze sie tak wyraze, (_!_) blada,
bo ciagle to samo wyskakuje... :\ (czaki powiedział: "(...) to chyba nic trudnego :P " jak
widac chodza po swiecie ludzie ktorzy maja nawet z tym problemy :P)


To nie ma być losowa kombinacja cyfr. One są dobrane do siebie na podstawie różnych kluczy, mają zawierać dodatkowe informacje itp. Spróbuj którąś z kombinacji podanych w tym poście: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8583&pid=69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak mialem ale zalozylem konto na o2 i odrazy dostalem meila tylko ze jak sie okazalo ze trial bedzie mi sie sciagal ok 50h i mia 2 czy 3 GB to zrezygnowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeden klucz juz w pt dostalem, konto zalozylem, wowa sciagnalem wraz z patchami, ale dzis patrze, nie moge sie zalogowac na te dane ;|

proboje uzyskac darmowy klucz jeszcze raz, uzupelniam pola, naciskam sign-up for a free trial i nic sie nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także nie moge sie zarejestrowac bo klikam na sign up i nic sie nie dzieje ! Próbowałem na róznych przeglądarkach i nic. Ktoś wie o co z tym chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak przypuscmy jezeli scigne WoWa z Fileplanet i pogram sobie 10 dni na tym tarmowym kodzie i przypusmy chcialbym grac juz na stale i jezeli kupie sobie karte pre-paid i w zakladce zakladania konta wpisze kod ze zdrapki niekupujac gry w sklepie tylko kupuja zdrapke bende mugl grac normalnie w wowa?

a teraz w punktach :D

1.Scigam WoWa z FilePlanet
2.Robie sobie konto za pomoca 10 dniowego kodu
3.Chce grać duzej
4.Kupuje sobie karte Pre-paid
5.Zakładam nowe konto lub zasilam to co mam jezeli moge
6.Czy moge zalozyc sobie konto niekupuja gry w sklepie ale tylko zakladajac konto za pomoca zdrapki???
7.Czy wtedy bende mial jeden miesiac darmowy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 19:47, grubasek185 napisał:

A wiec tak przypuscmy jezeli scigne WoWa z Fileplanet i pogram sobie 10 dni na tym tarmowym
kodzie i przypusmy chcialbym grac juz na stale i jezeli kupie sobie karte pre-paid i w zakladce
zakladania konta wpisze kod ze zdrapki niekupujac gry w sklepie tylko kupuja zdrapke bende
mugl grac normalnie w wowa?

a teraz w punktach :D

1.Scigam WoWa z FilePlanet
2.Robie sobie konto za pomoca 10 dniowego kodu
3.Chce grać duzej
4.Kupuje sobie karte Pre-paid
5.Zakładam nowe konto lub zasilam to co mam jezeli moge
6.Czy moge zalozyc sobie konto niekupuja gry w sklepie ale tylko zakladajac konto za pomoca
zdrapki???
7.Czy wtedy bende mial jeden miesiac darmowy czy nie?


ech... ludzie, po raz n-ty - NIE-DA-SIE bez kupna gry. Nie da sie. Niemozliwe, niewykonalne i nie do zrobienia :)
mozesz takie konto przekonwertowac w pelne kodem z pudelka i dopiero takie sie da oplacac. inaczej nikt by nie kupowal gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh a po co wam ten guest pas? poszukajcie sobie inne servy darmowe...przeciez takie servy sa legalne pod warunkiem ze mieszcza do 200 graczy....:)
nie ma sensu na 10 dni jak za darmo morzesz se na ile chcesz grac na innym servie

wchodzi sie tu
http://www.wowstatus.net/serverlist.php

i tu sa servery prywatne..szuka sie takiego ktory odpowiada i jush... tu jest pokazan z jakiego kraju itp.
milego grania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jesli na prywatnym "Realm" to max 200 ludzi grajacych na raz to jest nic.

Jedna wielka gildia ? a PvP jak wyglada na takim realm?

To jest gra MMORPG a nie cos w stylu "counter strike" Fakt ze kosztuje i to nie tak wcale malo, ale grajac na prywatnych servach nigdy nie bedziesz wiedzial co tak naprawde znaczy Wow kiedy ludzi na serwie jest w pip, ekonomia kwitnie i pvp jest wmiare stabilne.
Wiesz ze epicki "mount" rumak, tygrys kosztuje okolo 900 g ? Wiesz ile wysilku trzeba wlozyc w zebranie takiej kasy? I to przy sprawnym rynku na AH w wowie.

prywatne servery=spoko, ale nie bedziesz wiedzial, co to wow naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, zapomniałem dodać, że mam jeszcze drugi komputer (laptop): Pentium 1,6 ghz, 512 ram, Radeon x700.
TES IV: Obliviona działa na nim bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować