Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

State of Decay na PC jeszcze w tym roku

12 postów w tym temacie

> Myślałem, że to kwestia miesiąca-dwóch :(
"Przed końcem" również może oznaczać, że dwa tygodnie. ;]
Cóż, prawda - przypadku takich orientacyjnych terminów najlepiej przyjmować te mniej korzystne warianty, bo wiadomo, jak to jest w naszej branży. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 21:55, Alusowy napisał:

Na "grytrolllajn" napisali, że dwudziestego, któregoś i proszę jaka wielka ściema.

SoD śledzę dość uważnie i zapewniam, że wcześniej nie było absolutnie nic wiadomo na temat daty premiery na PC. Jeśli było, to były to zgadywanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam, wiem że gra jest świetna i mam nadzieję na mniej zabugowaną pecetową wersję, poza tym i tak jest mnóstwo tytułów do ogrania w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 22:31, Eternal101 napisał:

A to w sierpniu nie miało wyjść?


Oficjalnie nikt niczego takiego nie powiedział, wcześniej było tylko info, że gra zawita też na PCtach. Teraz jest trochę lepiej- w tym roku. To dobrze, bo na grę czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jakaś wiadomość odnośnie wersji PC... Oby nie wyszło prędzej niż we wrześniu bo mam już zaplanowanych kilka zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 22:51, Thrandir napisał:

> A to w sierpniu nie miało wyjść?

Oficjalnie nikt niczego takiego nie powiedział, wcześniej było tylko info, że gra zawita
też na PCtach. Teraz jest trochę lepiej- w tym roku. To dobrze, bo na grę czekam...


Ok dzięki za info bo na każdym serwisie było napisane sierpień 2013 ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dali by już coopa w wersji PCtowej, bo po 3 dniach nołlajfienia od premiery na konsoli gra samemu zupełnie mnie znudziła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować