Zaloguj się, aby obserwować  
Jack_Bauer

Pomysły na zarobki

144 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2008 o 09:13, Barteks007 napisał:

na wsi to sie nie uda



Żadna praca nie hańbi! Widze, że troszki leń jestes. Roznoszenie ulotek to lecizna. Podchodzisz dajesz i kilka groszy w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem w innym temacie. Ale i tak muszę się pochwalić! W 2 dni zarobię 200zł od ręki:) Otóż dzięki znajomością babci będę pozować na egzaminach końcowych do obrazu:P ok 2-3 godziny dziennie. Może zajęcie mało twórcze, ale co tam! Ważne, że będą te 200 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Wypowiem sie może, bo ja mam sposób na zarobek na wsi jak ktoś mieszka.
Czasem gdy ktoś chce remont zrobić lub buduje sie w okolicy ide do Goscia i pytam sie czy moglbym w popracowac pare tygodni czy tam dni , gdy jest kolo jakiś miły pozwoli, wystawi oferte za godzine ( ja miałem 5zł/h ).Co dawało mi na dzień ok 35 zł , czasem nawet trafiło się coś dodatkowego jakaś fucha to liczyło się od roboty ^^. I tak w 3 tygodnie miałem ok 700 zł.Jedyna wada tej roboty to, to, ze jest czasami za*****cie trudna ... ;/
Ale jeżeli ktoś chce zarobić to nawet niezły sposób.
A w mieście to zostaje Supermarket/ulotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka
Właśnie zaczęły się wakacje i chciałbym ulepszyć kompa potrzebuję ok. 1000 zł. Mam 13 (za miesiąc 14) lat. Czy myślicie że mógłbym pracować? Jakby co to mieszkam w Sulejówku okolice Warszawy. PLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ZZZZZZZZZZZZ pomóżcie =C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować