Zaloguj się, aby obserwować  
Jack_Bauer

Pomysły na zarobki

144 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2007 o 18:47, szypek26 napisał:

hm... 2x5 godzin = 10 godzin 50 zł / 10 godzin = 5 złotych/godzina... :P


hehe ja podizeliłem 50 zł przez 5h ;-)

Dnia 16.11.2007 o 18:47, szypek26 napisał:

ja osobiście lecę w EuroBarre... sam duzo się w to nie bawię, ale szukam poleconych. zrobiłem
stronkę, na której wszystko napisane co i jak i jakoś to idzie... ale jak ją rozreklamować?


Znam jednen z nielubianych przeezmnie p[atentów: robisz stronkę z jakąś wróżba czy innymi pierdołami, wysyłasz linka na gg ludizą, ktorzy się w takie głupoty bawią a oni rozsyłajato dalej. Dopisujesz cosjeszcze, e jak roześlesz to do 100 osób to mażenie sięspełni itp bzdury. Ludzie czytają stronę a Ty zarabiasz na reklamach, kótre tam są. Podobnie można zoribić z tym EuroBare.

Dnia 16.11.2007 o 18:47, szypek26 napisał:

bo kaska raczej wolno leci ;|

niestey w naszym świecei to pieniądze sietylko szybko wydaje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2007 o 19:01, szypek26 napisał:

tutaj bym się kłócił - moi NIEPEŁNOLETNI i niewyglądający na takich kumple bez problemów obstawiają
piłkę w toto-mixie albo podobnym

nie czytasz uwaznie. pisalem o legalnosci tej "pracy"

Dnia 16.11.2007 o 19:01, szypek26 napisał:

hm... tu bym raczej prosił o jakieś konkretniejsze sugestie np ''kolega brata mojego kolegi
ma jednorazową robotę - trzeba mu napisać referacik. zgłoś się do niego'' albo coś w tym stylu
;]

jakieś pomysły na rozreklamowanie biznesu? [patrz poprzedni post]

coz reklama to zalezy od konkretnej roboty... zalezy jaki rodzaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 19:31, Samildanach napisał:


> tutaj bym się kłócił - moi NIEPEŁNOLETNI i niewyglądający na takich kumple bez problemów
obstawiają
> piłkę w toto-mixie albo podobnym
nie czytasz uwaznie. pisalem o legalnosci tej "pracy"


:)

Dnia 16.11.2007 o 19:31, Samildanach napisał:

> hm... tu bym raczej prosił o jakieś konkretniejsze sugestie np ''kolega brata mojego kolegi

> ma jednorazową robotę - trzeba mu napisać referacik. zgłoś się do niego'' albo coś w tym
stylu
> ;]
>
> jakieś pomysły na rozreklamowanie biznesu? [patrz poprzedni post]
coz reklama to zalezy od konkretnej roboty... zalezy jaki rodzaj...


surfbar chcę reklamować , a właściwie stronkę, reklamującą surfbar ;] w obojętnie jaki sposób, byle skutecznie i nie wydawać [albo ewentualnie mało] kasy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2007 o 19:34, szypek26 napisał:

surfbar chcę reklamować , a właściwie stronkę, reklamującą surfbar ;] w obojętnie jaki sposób,
byle skutecznie i nie wydawać [albo ewentualnie mało] kasy na to

coz... ciezka sprawa. gg-w losowe kontakty, maile, i rozglos wsrod znajomych. inaczej bedziesz musial juz sporo placic. inne reklamy beda raczej kosztowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 19:39, Samildanach napisał:


> surfbar chcę reklamować , a właściwie stronkę, reklamującą surfbar ;] w obojętnie jaki
sposób,
> byle skutecznie i nie wydawać [albo ewentualnie mało] kasy na to
coz... ciezka sprawa. gg-w losowe kontakty, maile, i rozglos wsrod znajomych. inaczej bedziesz
musial juz sporo placic. inne reklamy beda raczej kosztowne...


hm... niezły pomysł z tym gg ;] to spam, ale trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2007 o 19:34, szypek26 napisał:

surfbar chcę reklamować , a właściwie stronkę, reklamującą surfbar ;] w obojętnie jaki sposób,
byle skutecznie i nie wydawać [albo ewentualnie mało] kasy na to


łeee tam surfbar :| ... bawiłam się w to i już mam dość ... komp był włączony dłużej niż 6,7 h na dzień za co szło mi tam pareset pkt ... a za 1000 pkt, ile to było? jakoś 0,07 Euro :| .. to powodzenia ;P
chyba, że właśnie ,skupisz, wokół siebie więcej osób, które będą Ci nabijały dodatkowe punkty, jeśli ich nie znajdziesz to od razu odradzam ,surfbarowanie,
no chyba, że trafiłeś na bardzo opłacalną stronkę ;>

tak btw. skoro napisałeś tego posta jakiś miesiąc temu, to pewnie zacząłeś się tym bawić ;) ... jak coś to napisz jak Ci ta cała ,akcja, poszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja się bawię w Euro od kwietnia... na razie zarobiłem 10Euro... mam chyba 8 poleconych, z czego wiem, że trzej już nie robią nic. sam też nie włączam EB i miesięcznie leci średnio 16-17k punktów :P
więcej refków by się przydało bo na razie cienizna
pewnie na wielkanoc dostanę I wypłatę

jakby co
www.ezarabianie.blox.pl

edit: idę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2007 o 00:15, szypek26 napisał:

jakby co
www.ezarabianie.blox.pl


Byłem na tej stronie i tak chyba jakoś można zarabiać czy co ?
Bo jak zainstalowałem ten program czy coś to musiałem tak coś podać a ja z angielskim to kiepsko pisało żebym podał e-mail, date urodzenia i nie wiem a jak tam niby można zarabiać i od ilu lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Byłem na tej stronie i tak chyba jakoś można zarabiać czy co ?
> Bo jak zainstalowałem ten program czy coś to musiałem tak coś podać a ja z angielskim
> to kiepsko pisało żebym podał e-mail, date urodzenia i nie wiem a jak tam niby można
> zarabiać i od ilu lat ?
tak, to ci wyświetla reklamy. TYLKO wyświetla, nie musisz w nie klikać. i za to dostajesz kasę. wiek nie ma znaczenia. co do wpisywania danych: http://ezarabianie.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?342851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... serio tego nie polecam :D ( Eurobarre ) ...
bawiłam się w to - masakrycznie wolno te punkty lecą ( ileśtam pkt. za oglądanie reklam = kasa( bardzo mało - eurocenty ... ) ) ... to było bodajże 1000 pkt = 0,07 Euro ... - niewiele
Codziennie wbijało mi na konto ok. 1000 pkt ( ok. 6-7 h włączony komp )

Wiadomo najlepiej się na tym zarabia przez osoby polecone, które nabijają punkty i dla siebie, i dla nas... tylko jest jeden problem : trudno jest znaleźć takie osoby, które by przez dłuższy czas używały tego programu :P
Ja miałam ok. 3 poleconych ( krótko się w ten cały Eurobarre bawiłam ) - w ciągu kilku dni "zarobili" dla mnie TYLKO ~300 pkt :|

Oczywiście można spróbować swoich sił w tym - ja jak na razie się do tego zraziłam i nie mam zamiaru wracać do tego "interesu"

PS. minimalna zarobiona przez nas kwota, którą możemy sobie wypłacić to coś koło 5-10 Euro ( wydaje się, że to niewiele, jednak w przeliczeniu na punkty jest tego sporo :> )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym uzbierac kase na konsole stacionarna ale nie mam pojecia w jaki sposob... mam 16 lat i na dodatek szkola i jescze trenuje pilke z ktorej nie zrezygnuje bo mi zalezy a chcialbym jakies sposoby na szybka kase znalesc (nie chce jakis emaili co ci placa za ogladanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 16:58, Davidskrk napisał:

Chcialbym uzbierac kase na konsole stacionarna ale nie mam pojecia w jaki sposob... mam
16 lat i na dodatek szkola i jescze trenuje pilke z ktorej nie zrezygnuje bo mi zalezy
a chcialbym jakies sposoby na szybka kase znalesc (nie chce jakis emaili co ci placa
za ogladanie)


Praca w wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej poświecić miesiac w wakacje, zarobic tyle ile potrzeba i miec co sie chce...
totomix? no to powodzenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na skręcaniu się nie znam ale nie liczyłbym na kokosy. Skoro mieszkasz na wsi to może pomagaj innym rolnikom gdy potrzebują rąk do pracy np: żniwa itp. o ile możesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sie wie ale mi chodzi aby teraz cos zarobic i slyszałem ze to skrecanie to jakis kit i oszustwo ale nie kazda firma to oszusci wiec szukam zaufanych bo wiem ze ktos takie rzeczy robi a nie znalazlem zaufanych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno coś doradzić zwłaszcza że jesteś niepełnoletni. Niektóre zakłady produkcyjne potrzebują w wakacje pracowników sezonowych ale to raczej od 18+... pozostaje chyba tylko zbieranie truskawek itp. / ewentualnie dawanie korepetycji z czegoś w czym jesteś dobry ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poczekam jeszce troche moze jakis kumpel kogos albo ciotka skladaja dlugopisy... cięzko zarobic pieniadzie a zwłaszcza jak są one najbardziej potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować