Zaloguj się, aby obserwować  
Jack_Bauer

Pomysły na zarobki

144 postów w tym temacie

To zalezy, czy maz je zarejestrowane na gram.pl. Jak ktos kupi od Ciebie używkę, to CDP przenosi z Towjego konta grę do konta kupującego. A karty hcyba nie potrzeba, wystarczy wyslać tylko grę. Ale teog nie jestem pewien.

A tak na marginesie. Ta praca z przepisywaniem mi też sie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem pewien.

Dnia 17.06.2006 o 11:52, Wasizi napisał:


A tak na marginesie. Ta praca z przepisywaniem mi też sie podoba :D

Jest spoko ;D. ja też tak chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 12:01, El Puno napisał:

Z kartki na komputer. A i jeszcze muszę napisać dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce dla
dzieciaków z podstawówki.



a ile masz lat jeśli można wiedzieć ? bo może też gdzieś bym takiej roboty poszukał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2006 o 11:42, Jack Bauer napisał:

a możesz podać linki do twoich stron ? :) chciałbym zobaczyć jakie stronki robisz :)


Oddawałem strony zleceniodawcom na płytach, poprostu byli to prywatni ludzie, którzy potrafią wrzucić sobie stronę na serwer, sami go wybierają etc... Nie znam linków do tych stron, ale jest jedna, którą wykonywałem na rzecz mojej klasy, ale już nie za kase oczywiście, bo mnie nauczycielka poprosiła :) Nie przyłożyłem się do tego zbytnio, ale zawsze jakaś strona jest :) Jeśli chcesz do niej linka to napisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 17:32, SadraX napisał:


> a możesz podać linki do twoich stron ? :) chciałbym zobaczyć jakie stronki robisz :)


Oddawałem strony zleceniodawcom na płytach, poprostu byli to prywatni ludzie, którzy potrafią
wrzucić sobie stronę na serwer, sami go wybierają etc... Nie znam linków do tych stron, ale
jest jedna, którą wykonywałem na rzecz mojej klasy, ale już nie za kase oczywiście, bo mnie
nauczycielka poprosiła :) Nie przyłożyłem się do tego zbytnio, ale zawsze jakaś strona jest
:) Jeśli chcesz do niej linka to napisz...


możesz podać, z ciekawości sobie zobacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2006 o 18:56, Jack Bauer napisał:

możesz podać, z ciekawości sobie zobacze :)

http://pg4.ostrowiec.pl/uczniowie/1b_2005/index.htm Miłego przeglądania :) w drugiej klasie zamienię ramki na CSS i będzie joł ;) ... Wiem, że ta strona jest "nienajlepsza", ale zrobiłem ją raptem w 2 popołudnia... Nie szastam wiedzą informatyczną aż tak bardzo i wg. mnie to co zrobiłem w tym czasie jest co najmniej wystarczające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można postawić na wyniki piłkarskie, jest to trochę ryzykowne, szczególnie przy nieobliczalnej polskiej lidze, ale jak już ci się uda to nieźle można zarobić.

Można też zarabiać na wachaniach w kursach walut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że mam 16 lat. Mieszkam na wsi. Mój tatuś (znerwicowany ale obliczalny... :D ) prowadzi działalność gospodarczą, i normalne gospodarstwo rolne... Działalność gospodarcza polega na robieniu "blacharki" różnego rodzaju pojazdów dwuśladowych... :D

I co roku, mam wybór... Mogę pracować albo przy samochodach albo pojeździć sobie traktorkiem, posłuchać radia i się nie przemęczyć bo wspom,aganie działa... :D :P
nNo ale... Tu pojawia się problem natury mojej, nienawidze jeździć czymkolwiek (prowadzić) więc jak co roku zapierdzialem przy samochodach.... A czasami potrafią być duuuuże... (25 m długości do zrobienia... :D ). No ale na koniec wakacji dostaje coś, komputer, konsole, motor, cokolwiek o co poprosze w miare roządnej cenie... :D
Takim oto sposobem mam zapewnioną pracę dożywotnio w wakacje... :P Ale jeszcze 2 lata i 18, a wtedy sam na siebie zarobie (postaram się... :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś zarabiałem na malowaniu figurek do bitewniaków. Tyle, że żeby dojść do wprawy i malować na dobrym poziomie trzeba kilkunastu miesięcy:) Ale jak juz malowałem bardzo dobrze to zarabiałem ok. 8-10 zł na metalowej figurce bohatera gorszej klasy(po odliczeniu kosztów farb i dekorowania podstawek), ok. 15 zł za lepszego bohatera, a ok. 30 za np. Smoka. Bohatera malowałem ok. 3-4 godzin. Smoka niestety ok.12. Na początku trzeba dużo ćwiczyć i wydać dużo na farby. najlepsze są farby GW, ale jeden słoiczek o poj. 12 ml kosztuje od 10 do 12 zł. Do tego posypki typu: żwirek, czy statyc grass:) Ale już nie maluję bo i tak traciłem trochę czasu na to a kasę i tak mam od rodziców właściwie na wszystko czego potrzebuję. Ale malowanie było moim wielkim hobby i zajmowałem się tym przez 3 lata. Od 14 roku zycia. Jeśli chcecie zająć się takim rodzajem zarabiania moge Wam pomóc i doradzic. Moje gg: 6360722:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 12:37, Bimber Fresh napisał:

>Fajnie miałeś. Ja nie mam uzdolnień plastycznych.

Jeśli nie masz to i tak to można wyćwiczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 13:02, Bimber Fresh napisał:

Mam dwa palce u kazdej ręki. Taki mały defekt.

serio?

ja zrobilem tak: mialem komorke N7650 puscilem ja za 450zl, kupilem N3120 za 100zl i jestem 350zl do przodu :D mozna rowniez sprzedac wszystko z domu co nie bylo uzywane w ciagu miesiaca-dobra kasa idzie z tego (mam na mysli CD DVD :P) a co do modernizacji kompa (w moim wypadku) sprzedaje moje dwie grafiki, zebram od tadzika 100zl i ide bo Radka 9600XT :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś prowadzi stronę internetową to dobrym pomysłem na zarobek jest nawiązanie współpracy z Google w programie AdSense --> http://www.google.pl/pagead/iclk?sa=l&ai=B_tizoX5-RpPWNKCemAPwrYEo-9bIJe-bxqIDvaTQLpBOCAAQARgBOABQ58KB0_v_____AWDp5MmF2B qYAZigBqAB84r2_gPIAQHIAq_hbtkD7hJDjm0EthA&adurl= http://www.google.com/adsense/

Szczerze polecam! :-) Przy nawet małej stronie można zarabiać 10$ na dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam pomysł ale nie wiem czy bym mógł to tu zrobic otórz
chce kupic sobie laptopa mam troche juz kasy ale oczywiscie duzo mi brakuje
mógłbym po prostu napisac tutaj temat ze zbieram na laptopa i podac numer konta?
przejdzie takie coś czy nie bardzo ?

ps do tych ludzi co powiedza no to idz do pracy i zarobisz a nie żebrzesz .. to odp. juz teraz byłem w pracy pracowałem całe wakacje ale... tak marnie płacili ze.. ehh,, teraz jestem na studiach dziennych wiec nie za bardzo moge pracowac wiec rozumiecie..

prosze o odpowiedz.. tak czy siak. thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować