Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Forza Motorsport 5 nawet z comiesięcznymi DLC?

13 postów w tym temacie

Tak było już od czasów trzeciej części:

http://www.gry-online.pl/dodatki-i-dlc-do-gry.asp?ID=8811

^^ Z mojej strony zero hejtu i sensacji w tym przypadku :) Ta seria jest tak rozbudowana, że od czasów trzeciej Forzy nie ściągałem nawet darmowych DLC. Po co - skoro na starcie było jakieś 400 aut, z czego porządnie, poświecając na grę wiele godzin ograłem jakieś 70 ?

Identycznie mam teraz ogrywając Forzę Horizon - nawet nie sprawdzalem DLC. Zassałem (lub odblokwały się już nie pamiętam) z automatu jedynie paczkę darmowych aut, które dostaje się za ogrywanie wcześniejszych częsci (miły prezent swoją drogą !). Tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 DLC murowanych, teraz to dodadzą teksturę lepszej jakoś i już DLC za cenę samej gry :D. Ja się pytam gdzie się podziały normalne dodatki do gier takie jak chociażby ostatnio do Skyrima wyszły które dodają nową fabułę, nowe krainy itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co miesiac beda dodawac pare tras i samochodow, ktore od poczatku powinny byc w grze, bo przeciez w dniu premiery na plycie nie bedzie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co miesiac beda dodawac pare tras i samochodow, ktore od poczatku powinny byc w grze,
> bo przeciez w dniu premiery na plycie nie bedzie nic.
A no, albo bedzie tak jak preorder GW2, samo pudełko bez płyty, tyle że w dniu premiery, a w środku kod na pobranie. Mam dziwne wrażenie, że to stanie się normą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 19:40, Buhahahahaha napisał:

O kurde, przecież twórcy GW2 powinni pomyśleć o użytkownikach, którzy nie mają internetu
:/


Ekhym not sure if trolling... Chodziło mi o sam taki fakt, przecież wiem, że GW2 to siecówka. Mówiłem raczej o tym, że niedługo nawet do gier singleplayer dostaniesz pudło z kodem zamiast nośnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 15:35, Phenom napisał:

Co miesiac beda dodawac pare tras i samochodow, ktore od poczatku powinny byc w grze,
bo przeciez w dniu premiery na plycie nie bedzie nic.


A ty gral w poprzednie forzy? Też DLC wydawali co miesiąc i jakoś w dniu premiery i tak wszystkiego było dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sledzę gier Indie, pewnie że się dzieje, ale w nielicznych przypadkach, myslalem o czasach kiedy bedzie istniałą tylko taka wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2013 o 21:05, peter000 napisał:

A ty gral w poprzednie forzy? Też DLC wydawali co miesiąc i jakoś w dniu premiery i tak
wszystkiego było dużo.

Gralem w 4 z tym ze w dniu premiery ta gra byla kompletna, a 5 nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, aż nie mogę sobie wyobrazić, jak będzie wyglądała Forza 5 ze wszystkimi dodatkami, z pewnością będą to nowe tory jak i samochody, lecz i tak jestem ciekaw kompletnej edycji ze wszystkimi DLC :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > A ty gral w poprzednie forzy? Też DLC wydawali co miesiąc i jakoś w dniu premiery
> i tak
> > wszystkiego było dużo.
> Gralem w 4 z tym ze w dniu premiery ta gra byla kompletna, a 5 nie bedzie.
4 nie była kompletna, już od dnia premiery dostępne było DLC z American Muscle Cars, do tego była jeszcze darmowa M5 F10 do AutoVisty (zresztą na tym się zawiodłem, bo myślałem, że będzie można pobawić się każdym autem w tym trybie :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować