Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mobilny Transport Tycoon nie będzie F2P. Są pierwsze screeny

10 postów w tym temacie

> Uuuu wygląda bardziej na engine z rollercoaster tycoon, niż transport tycoon. Co zapewne
> oznacza, że będzie więcej swobody w kształtowaniu terenu, oraz budowie pod i nad ziemią.
Wygląda jak Locomotion ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uh, trochę szkoda. Wygląda to jak OpenTTD. Liczyłem na jakieś fajne odświeżenie oprawy graficznej/stylu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Uuuu wygląda bardziej na engine z rollercoaster tycoon, niż transport tycoon. Co
> zapewne
> > oznacza, że będzie więcej swobody w kształtowaniu terenu, oraz budowie pod i nad
> ziemią.
> Wygląda jak Locomotion ; >
O, rzeczywiście. Jakoś przegapiłem tę grę w swojej "karierze". Ale jak to jest, że gra z 2004, a teraz z 2013 roku wygląda brzydziej niż ta z 1994 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żenada, mam porta na telefonie transport tycoon i niestety nie za dobrze gra się na telefonie dotykowym, nawet z rysikiem s pen, ale to co powyżej to tragiczne locomotion, gdzie ustawienie trasy zajmuje wieki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie gówno, rany gościa, liczyłem na Transport Tycoon, które mógłbym kupić nawet wtedy, gdyby kosztowało 100 i więcej - KOCHAM tę grę ponad wszystko i gram nieprzerwanie od lat, ale to jest jakieś gówniane Locomotion, które można sobie wsadzić w dupe. Moje marzenia o zajebistym TT na telefon i iPada legły w gruzach. Masakra. Nie tkne tego palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować